Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: hmhmm » 25 wrz 2015, 22:03

Dragonar pisze:
hmhmm pisze:hmm... Jak sobie życzysz.

Nie bierz tego do siebie, po prostu naprawdę nie widzę powodu, aby rozmawiać w szklankach i tego typu rzeczach. ;)

Przecież nie zmuszam. Hahaha :D

To jest Twój wybór, o czym chcesz rozmawiać.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: magda » 25 wrz 2015, 23:22

Chcialabym żeby mój syn ten niewierzący był taki jak Dragonar, taki młody dzieciak inauczył się angielskiegoo tak na prawdę dla Boga zeby o Bogu czytać żeby go lepiej poznać itp. Taka motywacja to mi zaimponowałeś , Gdyby te moje dziecko zehcialo choć trochę czytać o Bogu, A zna bardzo dobrze angielski i francuski a nawet po polsku nie chce. Tak sie starałam go wychować dla Jezusa i nie udało mi sie. Chociaż starszy wierzący za dwuch az przesadza.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: hmhmm » 25 wrz 2015, 23:38

magda pisze:Chcialabym żeby mój syn ten niewierzący był taki jak Dragonar, taki młody dzieciak inauczył się angielskiegoo tak na prawdę dla Boga zeby o Bogu czytać żeby go lepiej poznać itp. Taka motywacja to mi zaimponowałeś , Gdyby te moje dziecko zehcialo choć trochę czytać o Bogu, A zna bardzo dobrze angielski i francuski a nawet po polsku nie chce. Tak sie starałam go wychować dla Jezusa i nie udało mi sie. Chociaż starszy wierzący za dwuch az przesadza.

Dragonar na pewno się teraz poczuje niczym w siódmym niebie. Z pewnością bardzo go zachęcisz do Twojej osoby.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: magda » 27 wrz 2015, 10:40

A co mi z Dragonara że go zachece , nie jest moim synem ,wolałabym żeby mój syn był taki jak on , i dlaczego nie mam go pochwalić czy ty nauczyłbyś się obcego języka ze względu na Boga i czytanie o nim????? może by ci się nie chciiało. prędzej byś sie uczył jakiegoś języka żeby karierę zawodową podkręcić , nikt tu na forum nie napisał ze z takiego powodu zrobił tak duży wysiłek więc doceń tego gościa mimo ze to jeszcze dzieciak . Po prostu zazdroszcze jak jakies młody chłopak jest taki wierzący , nie wiesz co to jest mieć dziecko niewierzące wiec sie nie wypowiadaj i nie insynuuj że mam jakieś ukryte cela bo nie mam.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: Dragonar » 27 wrz 2015, 21:13

magda pisze:Chcialabym żeby mój syn ten niewierzący był taki jak Dragonar, taki młody dzieciak inauczył się angielskiegoo tak na prawdę dla Boga zeby o Bogu czytać żeby go lepiej poznać itp. Taka motywacja to mi zaimponowałeś , Gdyby te moje dziecko zehcialo choć trochę czytać o Bogu, A zna bardzo dobrze angielski i francuski a nawet po polsku nie chce. Tak sie starałam go wychować dla Jezusa i nie udało mi sie. Chociaż starszy wierzący za dwuch az przesadza.

Głupio mi, Twój syn mógłby poczuć się bardzo źle, gdyby to przeczytał. Bardzo dziękuję Ci za miłe słowa, ale pamiętaj lepiej o swoim synu i jego kochaj. Módl się za niego. Bardzo nie chciałbym usłyszeć od mamy: "Chciałabym, abyś był jak X.".

Natomiast co do angielskiego, to nie jest tak, że uczyłem się go zupełnie od zera - w naszym pokoleniu jest to język dużo popularniejszy, byłem uczony angielskiego od podstawówki, przez gimnazjum i liceum. Fakt jest jednak taki, że w liceum zdecydowanie bardziej się do niego przyłożyłem i poszedłem na zajęcia rozszerzone.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: magda » 27 wrz 2015, 22:23

Wiem mj syn wie ze bym chciała zeby był inny ale nie we wszystkim on wie że chcialabym zeby był taki wierzący, ja go bardzo kocham i o niego walczę. No a ten angielski to spoko ale tez cel do jego życia i przyłożenia zaszczytny , No super ze uzywasz go dla Boga. Moze nawrócę syna ciagle z nim rozmawiam o Bogu, ja się późno nawróciłam to może on tez. Bo to różnie bywa. Starszy syn jest tak wierzący od dziecka jak ty i nie popszcza zawsze z Jezusem.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: Dragonar » 27 wrz 2015, 23:03

magda pisze:Starszy syn jest tak wierzący od dziecka jak ty i nie popszcza zawsze z Jezusem.

Generalnie liczę, że chrześcijaninem stałem się we wrześniu-październiku 2011 roku. ;)


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: magda » 27 wrz 2015, 23:07

To lepiej licz od zawsze jak nój syn. Ja to raczej póżno bo koło 40-stki no 23 lata temu kawał czasu ale późno.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: Dragonar » 01 paź 2015, 17:50

Dzisiaj o 20:00 i jutro o 19:30 mam zapisy na konkretnie zajęcia na studiach. Mam nadzieję, że mi się uda dobrze ustalić plan, bo trzeba jak najszybciej. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: kontousunięte1 » 01 paź 2015, 17:53

No to z Bogiem, uda się wszystko jak najlepiej :-D


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: Dragonar » 01 paź 2015, 18:25

kontousunięte1 pisze:No to z Bogiem, uda się wszystko jak najlepiej :-D

To jest rejestracja typu "kto pierwszy, ten lepszy", więc różnie bywa. :P


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: kontousunięte1 » 01 paź 2015, 18:27

To już powinieneś stać w kolejce :lol-above: ;P :kiss:


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: Dragonar » 01 paź 2015, 20:09

kontousunięte1 pisze:To już powinieneś stać w kolejce :lol-above: ;P :kiss:

...internetowej na USOS. XP W ciągu kilku lub kilkunastu sekund od zakończenia odliczania znikają miejsca. :O

Udało się dzisiaj zrobić wszystko tak, jak chciałem - siedzenie przy komputerze w dzieciństwie zaowocowało sprawnością palców. :) Jutro kolejny kierunek, w dodatku raczej mniej uczęszczany, więc chyba będzie łatwiej. Chwała Bogu. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: kontousunięte1 » 01 paź 2015, 20:14

:rotfl: :rotfl:
O żesz ty! Tak mnie w konia zrobić z tą kolejką :roll: Nie wiedziałam,że to przez internet,ale...i tak się udało.
Aż się chce powiedzieć: a nie mówiłam ;P :thumbup:
Powodzenia na jutro.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: magda » 01 paź 2015, 21:21

Dragonar nie przejmj się tak bardzo Bóg jest z tobą niie jesteś kimś ze świata który ie a Boskiej pomocy, moze nie widzisz ale Bóg cię chroni i pomaga we wszystkim, będzie dobrze. Jeszcze zonę znajdziesz na tych studiach . ;D


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości