Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: kontousunięte1 » 18 paź 2015, 10:07

https://www.youtube.com/watch?v=AbJzfADbBk0

A mnie się piosenka bardzo podoba. Lubię takie klimaty, a najbardziej samą muzykę lubię. :D
[quote="Rethel"][quote="Dragonar"]
Poza tym, być może ta rzecz może być wyjaśniona w bardziej racjonalny i przyziemny sposób i wcale nie trzeba w
to angażować pół Polski i samego Pana Boga - a nuż nierozwiązana sprawa po ziemsku stanie się przyczyną upadku?

Różnie to bywa...


No i chyba właśnie dlatego należy o wszystko się modlić,aby nie rozwiązywać po swojemu ;-) po "ziemskiemu" :oops: ;) , a że zaangażował pół Polski :rotfl: to i dobrze,przynajmniej się modlili a nie o głupotach rozmyślali. :kiss:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: magda » 18 paź 2015, 15:46

No te weselsze to już lepsze na depresje ja tam wole takie ze słowami bydujęcymi
https://www.youtube.com/watch?v=yT6UjERG9GM
W tym kościele co ja chodzę jest grupa facetów co grają na róznych instrumentach i graja to jeszcze weselej.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
margray
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2015, 23:11
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: GDYNIA
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: margray » 19 paź 2015, 19:45

Rethel pisze:
magda pisze:Ale melodia dosć pogrzebowa nie pocieszy tylko zdołuje , gdybym takich słuchała to bym już była na prozaku.


A mnie zdumiewa, że wszyscy, których spotkałem, narzekający, ze mają depresję, doły itp stany,
nagminnie z upodobaniem słuchają muzyki pogrzebowej, przy której w najlepszym wypadku można
usnąć, w najgorszym - skoczyć z balkonu. Mam wrażenie, że te osoby po prostu uwielbiają się katować
a potem narzekać jak im źle w duszy gra... No sorry, ale jak cierpi się na depresję, to się nie słucha
depresyjnej muzyki... to tak, jakby narkoman leczył się zażywaniem heroiny... koło zamknięte...


Wiadomo, że emocje przychodzą do nas niezależnie od nas, chociaż z drugiej strony otaczając się radosnymi ludźmi, tworząc dobre sytuacje i słuchając pozytywnej muzyki wzbudzamy w sobie pozytywny nastrój :)
Dla mnie ten utwór nie jest depresyjny, ale każdy odbiera inaczej.
Dzięki psychoterapii zrozumiałam, że wiara pomaga w PRAWDZIWEJ OCENIE SAMEGO SIEBIE.
Kiedy staniesz przed Bogiem i zaakceptujesz swoje wady, ale też i zalety (wyłączając niszczący samokrytycyzm), powiesz sobie: Ok, jestem taki, a nie inny, ale jestem sobą to - naprawdę daje baaardzo dużo, zdaje się, że to jest podstawa. Samoakceptacja, miłość do samego siebie (patrzenie na siebie oczami Boga) jest punktem wyjścia do miłości bliźniego. A miłość wiadomo: to sens życia :-)
Niedobór serotoniny, dopaminy itp. to już inna kwestia..Moim zdaniem chemia i tak jest niepotrzebna -- wiem z doświadczenia, że leki separują człowieka od przeżywania emocji, BYCIA W RZECZYWISTOŚCI, a to już jest ogromne zagrożenie. Ja po lekach miałam wrażenie, że jestem wklejona do czyjegoś snu, nie byłam obecna we własnym życiu, to jest straszne! ponieważ leki odgrodziły mnie o realnego kontaktu z Bogiem.


" Bóg sam wystarczy "
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: magda » 19 paź 2015, 20:07

Tylko jeśli sie wpadnie w głęboka depresję to nie ma wyjscia trzeba zaczać od leków a potem dopiero sama sie brac w garsść czytać Biblie itp bo nie jest sie w stanie inaczej.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
margray
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2015, 23:11
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: GDYNIA
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: margray » 19 paź 2015, 21:42

Dzięki Bogu dałam radę bez leków chemicznych, bo naturalne jak najbardziej ;)


" Bóg sam wystarczy "
Lukas
Posty: 48
Rejestracja: 04 maja 2015, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: PL
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: Lukas » 19 paź 2015, 21:59

margray, ale Ty ladna :mrgreen:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za mnie - jestem nieszczęśliwy

Postautor: magda » 19 paź 2015, 23:18

Ot i masz adoratora. Tu jest dużo ładnych kiedyś pokazały buzie nawet są gdzies mozna zobaczyć.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości