Prośbą o modlitwę

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
BartekOpole
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2015, 19:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Prośbą o modlitwę

Postautor: BartekOpole » 15 sie 2015, 20:51

Witam. Będzie to mój pierwszy post na forum. Proszę moderatora o przemyślenie swojej decyzji a najlepiej zwrócenie się do własnego sumienia. Proszę o modlitwę o Bartosza z Opola aby jego stan psychiczny i duchowy wrócił do stanu sprzed 2011 roku a także o prośbę do Jezusa o wyzwolenie go spod siswl ciemnej mocy.


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 sie 2015, 22:23

BartekOpole pisze: Będzie to mój pierwszy post na forum.

A poprzednie 3 są....czyje?
Raz piszesz w pierwszej osobie, a raz w drugiej. Wyjaśnisz?


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
BartekOpole
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2015, 19:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BartekOpole » 15 sie 2015, 22:30

Pisze ze będzie to mój pierwszy post ze względu na to ze pozostałe trzy zostały odrzucone przez moderatora wiec de facto będzie to mój pierwszy post opublikowany.Kruszynko proszę mi wskazać gdzie pisałem o sobie w os. 2.


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 sie 2015, 22:42

BartekOpole pisze:Kruszynko proszę mi wskazać gdzie pisałem o sobie w os. 2.

Sorry, nie w 2 os lecz w 3. Proszę:
BartekOpole pisze: Proszę o modlitwę o Bartosza z Opola aby jego stan psychiczny


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
BartekOpole
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2015, 19:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BartekOpole » 15 sie 2015, 22:46

Tak,napisałem tak upraszczając sprawę , żeby druga osoba która się modli miała podana intencje. Wyczuwam niechęć do mojej osoby. Nikt nie jest alfa i omega , tylko Jezus Chrystus :) . Niech Pan Jezus Cię błogosławi Kruszynko! Szalom
Ostatnio zmieniony 15 sie 2015, 22:50 przez BartekOpole, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 15 sie 2015, 22:50

BartekOpole pisze:Wyczuwam niechęć do mojej osoby

Nie mam jej. Dociekliwam ino :]


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 16 sie 2015, 13:56

Pomodlę się :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 16 sie 2015, 16:58

Bartku oczywiście będziemy sie modlić a ty zgłos na pw do Wuki intencję do tej modlitwy bo dobrze byłoby żeby modliły się osoby poszczące, jeśli sprawa ma się z demonami tak jak pan Jezus powiedział że niektura demony to wychodza tylko przez modlitwę z postem . Podaj jej intencję i mozesz sie modlic z nami w środę o 20.02.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
BartekOpole
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2015, 19:44
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BartekOpole » 16 sie 2015, 18:41

Napisałem PW do Wuki.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości