Prośba

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Indywidualista
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2015, 10:39
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Prośba

Postautor: Indywidualista » 14 sie 2015, 19:45

Kochani bracia i siostry! Czasami lubię popatrzeć na siebie z perspektywy trzeciej osoby i wtedy dochodzę do wniosku, że brak mi mądrości i pokory. 90% moich upadków w grzech były rezultatem mojej lekkomyślności i pychy. Zatem proszę Was o modlitwę w tej intencji


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: magda » 13 wrz 2015, 14:32

Nie martw się ja też tak mam i myślę ze większosć ludzi własnie z powodu pychy i lekkomyślnosci upada ,bywa też ze z powodu umiłowania pieniądza i uciech ale większosc to to co napisałes . Trzeba sie modlic .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: kontousunięte1 » 14 wrz 2015, 20:32

Indywidualista pisze:Kochani bracia i siostry! Czasami lubię popatrzeć na siebie z perspektywy trzeciej osoby i wtedy dochodzę do wniosku, że brak mi mądrości i pokory. 90% moich upadków w grzech były rezultatem mojej lekkomyślności i pychy. Zatem proszę Was o modlitwę w tej intencji

Dołączymy twoją intencję do środowej modlitwy. Zgadzasz się?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: magda » 15 wrz 2015, 00:23

dopisuję do listy


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: kontousunięte1 » 15 wrz 2015, 11:07

No właśnie. Ja też dopisałam i zawiadomiłam niektórych,ale wklejanie na nowym forum wolno mi idzie,więc proszę o mobilizację w tej sprawie i kto ma potrzebę niech sobie dopisze,proszę /i oczywiście modli się :-D /.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: konto skasowane » 15 wrz 2015, 11:27

Czy mam rozumieć, że istnieje jakieś tajne stowarzyszenie modlitewne na forum, które raz na tydzień modli się za konkretną osobę lub grupę osób?


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: kontousunięte1 » 15 wrz 2015, 11:33

dr.sky
:rotfl: :rotfl: :D
Dokładnie tak masz to rozumieć, z akcentem na TAJNE :oops:
Już wyjaśniam. Jeszcze z poprzedniego forum. Velure dała pomysł,aby jeden dzień w tygodniu /ustaliliśmy środę/, modlimy się w intencjach osób i spraw,które zostały zgłoszone w temacie: "Modlitwa wstawiennicza z postem".
A swoją drogą też jesteś na naszej liście :lmao: , o twoją córkę się modlimy. :D


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: konto skasowane » 15 wrz 2015, 12:00

Pomyślałem o tym, aby założyć wątek z informacją o takich modlitwach gdzie moglibyście dopisywać osoby do listy, ale może niech to pozostanie między wami. Gdyby sytuacja tych osób zmieniła się na lepsze i o tym napisze, będziecie wiedzieć, że wasze modlitwy były wysłuchane. Jeśli jednak żadna nie napisze, to znaczy, że modlić musicie się gorliwiej.


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: kontousunięte1 » 15 wrz 2015, 12:19

Już było kilka świadectw,że modlitwy pomogły. Dzięki Bogu.
Te intencje nie są "do użytku publicznego" ;-) . Nie można więc ich omawiać ani wymieniać na forum. Część z nich została zgłoszona oficjalnie na forum ale są i takie tylko na PW.
I tak trzymać. :-D


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba

Postautor: magda » 15 wrz 2015, 13:05

Ja mam fajną listę zrobiona przez wuke i dopiszę co trzeba bo muszę sie modlic z laptopem przed oczami bo mam straszna skleroze i zawsze zapominam , a w ogóle dodajmy jeszcze zdrowie JJ bo wiem że choreńki bywał. Ja juz od dawna go obmodlam i jeszcze obmodlam taka dziewczyne co kiedys prosiła o modlitwe bo miała guza muzgu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości