Modlitwa wstawiennicza z postem.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 26 sie 2015, 11:34

kontousunięte1, tatuaż lęku w mojej głowie :(

Chciałam się podzielić małą radością. Przed chwilą modliłam się przez skype z 90 letnim bratem, którego nigdy w życiu nie poznałam. Mieszka z 800 km ode mnie. Usłyszał od mojej koleżanki o moich problemach z którymi się zmagam i postanowił do mnie napisać i modlić się. Już drugi raz :)
Przekazał mi słowa z Księgi Sofoniasza:
" Wesel się córko Syjonu,
wykrzykuj głośno, Izraelu!
Raduj się i wykrzykuj radośnie
z całego serca córko jeruzalemska!

Pan oddalił twoich przeciwników,
odpędził twoich nieprzyjaciół.

Pan Król Izraela jest pośród ciebie,
już nie doznasz nieszczęścia.

W owym dniu powiedzą do Jeruzalemu:
Nie bój się Syjonie!
Niech nie opadają twoje ręce!

Pan, Bóg twój jest pośród ciebie.
Mocarz! On zbawi!
Będzie się radował z ciebie
niezwykłą radością,
odnowi swoją miłość.
Będzie się weselił z ciebie tak,
Jak się weselą w święta.
Usunę spośród ciebie zło,
abyś z powodu niego nie doznało hańby

Amen


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 26 sie 2015, 14:36

Kochani, niestety likwiduje konto na tym forum. Dziękuję za miłe, budujące chwile. Będę o Was pamiętać w modlitwie, także tej środowej. Proszę Was abyście także pamiętali o mnie i o mojej intencji.
Trzymajcie się
:flower:


Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 26 sie 2015, 15:34

Velure pisze:Kochani, niestety likwiduje konto na tym forum. Dziękuję za miłe, budujące chwile. Będę o Was pamiętać w modlitwie, także tej środowej. Proszę Was abyście także pamiętali o mnie i o mojej intencji.
Trzymajcie się
:flower:


Nic nie zostanie zlikwidowane.Regulamin na to nie pozwala i ja tez!


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 26 sie 2015, 15:41

Velure pisze:Kochani, niestety likwiduje konto na tym forum.


Ej , ej nie tak szybko , my tu cie chcemy miec , co to sie stało . Wytłumacz bo to niestety nie podoba mi sie , ja tam chcę zebys była o co chodzi napisz. No tak bez wytłumaczenia , proszę zostań , już tyle fajnych ludzi uciekło zostań z nami.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jaaqob » 26 sie 2015, 22:42

Velure pisze:Kochani, niestety likwiduje konto na tym forum. Dziękuję za miłe, budujące chwile. Będę o Was pamiętać w modlitwie, także tej środowej. Proszę Was abyście także pamiętali o mnie i o mojej intencji.
Trzymajcie się
:flower:


Droga Velure... Tego się nie robi kotu :<


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 27 sie 2015, 11:26

A ja dostałam od jednej osoby wiadomość,że modlitwa mu pomaga. Ma problem spory i czuje,że idzie ku lepszemu.Więc nie ustawajmy w modlitwie o WSZYSTKIE osoby i ich intencje.


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 28 sie 2015, 19:05

kontousunięte1, mnie także wiele pomogła


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 28 sie 2015, 19:41

No i mnie!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 28 sie 2015, 21:23

Wow. Jestem pod wrażeniem,


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 31 sie 2015, 01:46

Ja tez chciałam podziękować Bogu, za to że zmniejszyły mi się objawy alergii. Wprawdzie po 3 miesiącach i zerowych objawach tydzień temu jakby znowu coś zaczęło się dziać począwszy od bólu brzucha, gdzieniegdzie pokrzywka, jednego dnia miałam tak nadwrażliwą skórę, że nawet w miejscu gdzie była bielizna powstawały bąble pokrzywkowe. Wczesniej po takim wstępie było tylko z dnia na dzień gorzej, tygodniami i kończyło się na pogotowiu i sterydach. Wówczas wzięłam 2 - 3 tabletki i ustapiło. I po raz pierwszy od wieeeelu wielu miesięcy wtedy wieczorem poczułam, przyszła pewność - taką od Boga - to zniknie, jutro tego mieć nie będę. I zniknęło. Chwała Bogu!!! Wprawdzie są jakies tam leciuchne objawy ale z nimi da się życ.


Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jaaqob » 31 sie 2015, 17:02

Velure pisze:Ja tez chciałam podziękować Bogu, za to że zmniejszyły mi się objawy alergii. Wprawdzie po 3 miesiącach i zerowych objawach tydzień temu jakby znowu coś zaczęło się dziać począwszy od bólu brzucha, gdzieniegdzie pokrzywka, jednego dnia miałam tak nadwrażliwą skórę, że nawet w miejscu gdzie była bielizna powstawały bąble pokrzywkowe. Wczesniej po takim wstępie było tylko z dnia na dzień gorzej, tygodniami i kończyło się na pogotowiu i sterydach. Wówczas wzięłam 2 - 3 tabletki i ustapiło. I po raz pierwszy od wieeeelu wielu miesięcy wtedy wieczorem poczułam, przyszła pewność - taką od Boga - to zniknie, jutro tego mieć nie będę. I zniknęło. Chwała Bogu!!! Wprawdzie są jakies tam leciuchne objawy ale z nimi da się życ.


Chwała! :)

Mnie buduje sam fakt modlitwy, że modlimy się razem - to umacnia moją wiarę w jedność Zboru, który nie mieści się w ramach żadnej denominacji i wychodzi poza bramy budynku. Jest nawet tu, w Internecie!


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 31 sie 2015, 17:11

Pan., :thumbup:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 01 wrz 2015, 20:48

A ja to też tak odbieram i własnie dlatego to formjest takie ważne

o tak jak pisał Paweł

Kol 2:5 bw "Bo chociaż ciałem jestem nieobecny, to jednak duchem jestem z wami i raduję się, widząc, że jest u was ład i że wiara wasza w Chrystusa jest utwierdzona."

My jesteśmy razem duchem jak Paweł z Kolosanami ,nie cieleśnie mozna nie być obecnym cieleśnie a jednak lączymy się ze sobą w modlitwie do Boga i Jezus jest z nami, to jest cdowne że nawet jesteśmy od siebie daleko ale jednak bardzo razem w Jezusie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 01 wrz 2015, 21:02

Tak, tak Kochani ... jutro kolejna szczególna środa :) Pamiętajmy o sobie w modlitwie i wg możliwości - postu. I dzielmy się najmniejszymi zmianami jakich dokonuje Pan w naszym życiu. Ku zachęcie i pokrzepieniu innych ;)


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 03 wrz 2015, 20:30

Myślę, że Bogu bardzo podoba się ta inicjatywa :) Od dłuuugiego czasu męczył mnie ból brzucha, ale dziś obudziłam się i już mnie nie boli!



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości