Modlitwa wstawiennicza z postem.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 sie 2015, 22:00

A jednak prawdziwe nie byłoby cię tu a moze goniłabys po imprezkach wszelkiej maści zamiast p Bogu rozmawiać. Bóg cie wybrał. Masz kłopoty bo szatanowi się nie podoba ze jesteś wybrana a ze myśli ze jesteś młoda i chwiejna to próbuje ci "umilać życie" na różne sposoby ale isę nie daj , jesteśmy z toba i zbór też jaest z tobą a najważniejsze to to że Jezus jest z tobą. Wiec nie polegniesz a zwycięzysz złego .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 18 sie 2015, 23:06

Jutro środa, a więc modlimy i pościmy /w miarę możliwości/ w naszych intencjach :)


Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jaaqob » 20 sie 2015, 23:43

Dziękuję wszystkim za tę dodatkową modlitwę, o którą prosiłem na priv. Bóg po raz kolejny pokazał, że dla Niego nie ma niemożliwego, a ograniczony to jestem ja :D


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 21 sie 2015, 02:08

Chciałbym prosić jeszcze o modlitwę za Coco, aby czuła się dobrze i faktycznie była zdrowa pod każdym względem. Sam się modlę, ale chciałbym Wam przypomnieć. :)


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 21 sie 2015, 09:13

Pan., Chwała Bogu!
Dragonar, mamy Coco na stałej liście osób za które się modlimy :) Ale dzięki za przypomnienie, może ktoś jeszcze się dołączy w modlitwie.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 21 sie 2015, 10:05

O Coco pamiętamy.
Z Pan - cieszymy się bardzo. :-D


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 24 sie 2015, 21:13

Jestem zdrowa, przynajmniej psychicznie. I nie, nie sprawiło to, że pozbyłam się starych blizn, ale to cudowne.. zastanawiam się, czy to trwałe?


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 24 sie 2015, 21:59

Coco, cieszymy się razem z Tobą z poprawy :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 24 sie 2015, 23:05

A ja prosze o modlitwę za to forum zeby wreszcie ktos zreperowaał to co padło , napisałam post do właścicieli forum ale czy go znajdą bez powiadomień pewnie nawet nie wiec pomódlmy sie o to zeby ktos zaczął tak dbać o to forum jak dbaja o inne fora.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 25 sie 2015, 08:58

Ponieważ lada moment wylecę z forum proszę kierować intencję do Magdy lub Velur. :mrgreen:


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 25 sie 2015, 10:56

kontousunięte1, Ty, za co? Swiat staje na głowie :O


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 25 sie 2015, 11:31

Na forum jest kret co zgłasza do punktów karnych tych co tu dobra robotę robią czyli kontousunięte1 z modlitwami , ja tak miałam wcześniej dopuki nie wrzuciłam w ignorowane kilku katolików i ustało, nikt już mnie nie zgłasza i sie nie czepia poza tym trzeba pisać wiecej w działach dla protestantów to tam oni nie ingerują bo nie mogą nic ci takiego nie napiszą zeby cie sprowokować. kontousunięte1 błagam bądź teraz uważna i nie daj sie sprowokować , jesteś bardzo nam w modlitwach potrzebna i w ogóle, proszę też moderatorów zeby zwrócili uwagę jeśli ktoś tendencyjnie działa i chce kogoś wyłączyc z forum zwracajcie na takich uwagę a nawet zataka działalność to uważam że powinny byc karne punkty dla takiego , kontousunięte1 jest koordynatorem modlitw wiec bardzo ważne zeby była z nami. Dziś modlimy sie o forum żeby znów działało poprawnie zeby sie udało go zreperować i o wukę zeby ten ktoś nie zdołał jej wywalic z forum . Poza tym kontousunięte1 dowiedz sie kiedy ci spadnie jakis punkt bo pierwszy który dostałaś pewnie juz niedługo , zapytaj jakiegoś moda to ci napisze . kontousunięte1 wrzuć w ignora kilku katolików tych z którymi sie tak źle dyskutuje i ustana punkty karne jak u mnie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 25 sie 2015, 22:54

Przypominam - jutro modlimy się i kto może/chce pości w naszych intencjach.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 26 sie 2015, 10:15

navi31 pisze: forum bedzie lepsze bez niej.

Nie będzie. Poza tym,Magda potrzebuje tej społeczności,a że czasem ostro pisze,to wierz mi,roboi to w dobrej wierze i w dobrej intencji. Jak ci się nie podobają jej wpisy to po prostu ją ignoruj,ale nie pozbawiaj społeczności z wierzącymi. Proszę cię o to. :padam: :flower: Zobacz,nawet kwiatka ci dałam :mrgreen:


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 26 sie 2015, 10:17

Velure,
To tatuaż czy ktoś za długo leżał na obrazie "Krzyk" :mrgreen: ;-)



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości