Modlitwa wstawiennicza z postem.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 07 lip 2015, 20:33

Tym razem to poważnie, takie telefony istnieją, są przeznaczone głównie dla osób starszych albo niedowidzących. Oprócz dużych klawiszy i cyfr na nich mają ten pomarańczowy przycisk na odwrocie. To jest nawet fajne, bo jeżeli osoba korzystająca z telef. dostanie jakiegoś ataku lub zasłabnie nie musi wykręcać numeru. Moja mama zupełnie niechcący w ten sposób połączyła się onegdaj ze 112 :-P Dobrze, że nie był to przycisk atomowy.
Magda - będziem pamiętać o Twoich potrzebach.

Tak przed postem zaserwuję Wam wysokokaloryczne Słowa. Polecam cały psalm 34. Tymczasem fragmencik:
"Oczy Pańskie patrzą na sprawiedliwych.
A uszy jego słyszą ich krzyk.
(...) Wołają, a Pan wysłuchuje ich,
I ocala ze wszystkich udręk.
Bliski jest Pan tym, których serce jest złamane,
A wybawia utrapionych na duchu.
Wiele nieszczęść spotyka sprawiedliwego.
Ale Pan wyzwala go ze wszystkich"


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 lip 2015, 18:12

Jak wam idzie z postem , ja nic nie jadłm ale zaczeła mnie boleć głowa i to mocno. Czy mogę jeszcze poprosić o intencję bo ja bym jeszcze prosiła zeby mi Bog błogosławił w sprzedawaniu tego badziewia co robie bo mi ostatnio nie idzie i nie wiem czy nie muszę skorzystać z pomocy finansowej dzieci a bardzo bym chciała nie. Jeśli kożna to wspomnijcie Bogu o tym .Bardzo proszę tylko że najważniejsa moja intencja to nawrcenie syna i zdrowie siostry , ja to na końcu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 lip 2015, 18:14

Słuchajcie może w jednym poscie spisać wszystkie nasze intencje bo nie zapamiętamy , zwłaszcza ja z moją sklerozą???


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 08 lip 2015, 18:54

magda, wyślę Ci dzisiaj wieczorem na pw listę osób + intencje, ale nie mszalne ;-) Nie wiem czy wszyscy by chcieli aby je upubliczniać :)

Niestety ja wytrzymałam do siedemnastej z minutami i coś przekąsiłam :cooking: Mam nadzieję, że z każdym kolejnym dniem postu pociągnę głodówkę trochę dalej :-P
A twój ból głowy prawdobodnobnie sygnalizuje spadek cukru. Czy Ty nie masz przypadkiem cukrzycy? Coś, gdzieś obiło mi się o oczy.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 lip 2015, 18:58

Mam cukrzyce i już słabne ale zostało tylko godzina z haczkiem wytrzymam , bo lezę. Ja w ogóle chcę zrobić cały tydzień postu dla Boga w intencji błogosławieństwa naszej rodzinie bo na prawde duzo u nas nie klapuje tak jak by tego błogosławieństwa nie było , coćś jest nie tak. no ale to potem.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 08 lip 2015, 19:05

magda, proszę Cię weź przynajmniej kilka łyków soku albo dwie truskaweczki, pięć jagódek. Jeszcze nam tu Kochana zejdziesz na oczach forumowiczów :no:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 lip 2015, 19:08

Chyba żartujesz Bóg do tego nie dopuści. Jeszcze godzinka to pryszcz mam zamiar niedługo zrobic tydzień postu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 08 lip 2015, 20:08

magda pisze:spisać wszystkie nasze intencj

Byle nie publicznie :!: ;-) :mrgreen:


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 08 lip 2015, 20:09

Magda, a jak pościsz przez cały tydzień to nic a nic nie jesz?
Ja wytrzymałam najdłużej dobę lub ciut dłużej. I w końcowym etapie, tuż przed metą musiałam oglądać pejzaż horyzontalny, bóle głowicy, słabości. Ale z rana już było OK. Równie mocno boli wstrzymanie się od tego co bardzo lubimy lub czemu poświęcamy sporo czasu. Wytrzymać tak 7 dni bez Internetu, a przynajmniej jeden ;-) I przetrzymać towarzyszący temu efekt "wyjęcia kurka z wanny" ...


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 08 lip 2015, 20:14

Velure pisze:Wytrzymać tak 7 dni bez Internetu, a przynajmniej jeden

Ja miałam takie dłuższe przerwy internetowe. Ale to dlatego,że padł mi komp i kilka miesięcy był taki "post". Normalny odwyk! Symptomy uzależnienia.
;-) :-D


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 08 lip 2015, 20:16

kontousunięte1, to jak odłączenie od respiratora :-D


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 08 lip 2015, 20:17

Velure pisze: to jak odłączenie od respiratora

Pewnie tak, chociaż z respiratorem nie miałam kontaktu /dzięki Bogu/ ;-) .


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 08 lip 2015, 21:02

magda pisze:Mam cukrzyce i już słabne ale zostało tylko godzina z haczkiem wytrzymam , bo lezę. Ja w ogóle chcę zrobić cały tydzień postu dla Boga w intencji błogosławieństwa naszej rodzinie bo na prawde duzo u nas nie klapuje tak jak by tego błogosławieństwa nie było , coćś jest nie tak. no ale to potem.


Magda jeżeli bierzesz leki nie wiem czy to dobrze zeby pościc i leki na pusty zołądek ,nie zeby cie odwieść ale w trosce o Ciebie to pisze


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 lip 2015, 21:15

Nie biore nic na pusty żołądek Biorę insulinę w zastrzykach wiec nie problem, Jak poszczę cały tydzień to nic nie jem, i jeden dwa dni jest lipnie a potem żadnego problemu zżeby nie jeśc piją herbatę bez cukru żadnych soków czasem wode z cytryną lub z octem jabłkowym , lub wode z magi w płynie jako zupę czasem jak mi sie zachce bardzo jeść ale zachciewa sie na początku . potem to nawet nie chce sie pic. Martwiłam się ze zapomnę te wasze intencje ale jak by Bóg zadziałał jak się modliłam pamietałam wszystkie a teraz jak by mi kto kazał powturzyć to już nie pamiętam nawet sie zdziwiłam ze tak wszystko pamiętam. No w nastepną środe znów robimy ten post i modlitwę ja to będę tak jak ta wdowa do sędziego to w końcu Bóg się zlituje.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 11 lip 2015, 13:24

Nie wiem czy ktoś się za mnie modlił (może jestem tym narcyzem że tak myślę), bo jeśli nie to mój post będzie nie na temat, ale wczoraj wieczorem postanowiłem zmienić swoje życie.
Proszę zmienić mój kolorek na granatowy.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości