Studia

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: niebieska777 » 23 lut 2016, 15:14

twoja decyzja. na swoim przykładzie powiem, że miałam podobnie jak ty, skończyłam I stopień, magisterki nie robiłąm z czego do dziś się cieszę. zrobiłam kursy przydatne życiowo i starczy ;)
wykształcenie mam, pracuję w zawodzie podobnym, ale nie całkiem tym, studia się przydały choćby na papierze, choćby samo labo, choćby umiejętność analizowania faktów itd itp


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: Ian » 23 lut 2016, 15:49

Warto dokończyć studia jeśli już tyle masz za sobą. Ja też miałem dylemat, skończyłem magistra, a potem kolejne studia. Te pierwsze były bardzo męczące i nie przynoszące wydawałoby się żadnych korzyści. Drugie przeciwnie - łatwe i dające dobrą pracę. Teraz dziwnym trafem okazało się, że te pierwsze studia mogą zadecydować o całym moim życiu - dzięki nim mogę dostać nową pracę, która wywróci moje plany do góry nogami.

Nie sądzisz, że przesadziłeś pisząc o samobójstwie? Nie chcę być źle odebrany, ale uważam że chrześcijanin nie powinien tak myśleć. Rozumiem poczucie beznadziei, nawet chęć skończenia ziemskiego życia, ale myślenie że kiedyś faktycznie popełnisz morderstwo na sobie już nie jest ok... A z praktycznego punktu widzenia - jeśli się nie powiedzie w Polsce, możesz poszukać pracy za granicą.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: Czekoladowy » 23 lut 2016, 17:25

Takie miałem wtedy obawy. Może wygląda to dziwnie w takim ujęciu ale nie jest pozbawione podstaw, oczywiście z czysto ludzkiego punktu widzenia. To nie jest dobry punkt widzenia, bo pomija działanie Boga. Liczę na to, że Bóg jednak nie pozwoli na taki obrót spraw i nie będzie mnie drugi raz przez ten sam ogień przeprowadzał, a jeśli nawet, to nie pozwoli mi w nim spłonąć. W gorszych momentach nie pamięta się o Opatrzności.


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: Noemi » 23 lut 2016, 23:13

Czekoladowy pisze:Chciałbym jednak skończyć te studia, bo osobie z wyższym wykształceniem pewnie łatwiej będzie znaleźć pracę, niż osobie z samą maturą. Te trochę może dam radę się przemęczyć.

Dziękuję za Wasze modlitwy. Było ciężko ale dostałem 4 :-) Jeszcze tylko jutro ostatni egzamin.

koncz studia nie ogladaj sie wstecz , z Bogiem wszystko jest mozliwe tylko Bogu chwala :-)


lil
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:28
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: lil » 24 lut 2016, 08:25

A co jak ktoś od lat marzy i marzy o pewnym nietypowym,hmm nawet trudno nazwać to "zawodzie" ,bardziej "sztuce" i wie ,ze już za późno ,żeby cokolwiek zrobić w tym kierunku ?


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: Noemi » 24 lut 2016, 08:44

lil interesujace pytanie , zaloz taki temat zeby nie robic offtopa czekoladowemu


lil
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:28
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: lil » 24 lut 2016, 08:59

Myślę,że nie ma co z tego robić tematu ;) Najwyżej niech to moderator wydzieli z wątku,ja nie umiem .


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: Ian » 24 lut 2016, 09:24

lil, nie wysługuj się moderatorem. Załóż temat.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
lil
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:28
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: lil » 24 lut 2016, 09:36

Jak mam go nazwać ? I w jakim dziale ? :P



Nawiasem mówiąc co zrobić,jak chcesz dodać coś od siebie w dawno założonym temacie ?? Zduplikować temat ? To też się kłóci z regulaminem .


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: Ian » 24 lut 2016, 10:07

W hydeparku

lil pisze:Jak mam go nazwać ? I w jakim dziale ? :P
Nawiasem mówiąc co zrobić,jak chcesz dodać coś od siebie w dawno założonym temacie ?? Zduplikować temat ? To też się kłóci z regulaminem .

Napisać do moderatora / HelpDeska czy można zrobić wyjątek. memberlist.php?mode=viewprofile&u=11358


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: Czekoladowy » 24 lut 2016, 13:36

Po raz kolejny dziękuję za modlitwę. Było ciężko ale dostałem 4+, pan profesor zadowolony z odpowiedzi. Następny kryzys w czerwcu :P


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: kontousunięte1 » 24 lut 2016, 13:56

Czyli do czerwca nie modlić się :rotfl:
Gratuluję dobrej oceny/ocen - poprzednia też OK. ;-) :kiss:


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: Ian » 24 lut 2016, 15:00

Super :)


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Studia

Postautor: kruszynka » 24 lut 2016, 19:00

Czekoladowy pisze:Było ciężko ale dostałem 4+, pan profesor zadowolony z odpowiedzi. Następny kryzys w czerwcu

Czekoladowy, jeśli kryzysy kończą się czwórką plus, to Ty chyba musisz zweryfikować swój pogląd nt Twoich umiejętności (patrz: określenie "kryzys")
W czerwcu znów Ci pomożemy :-D


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości