Przewlekłe zmęczenie.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 29 mar 2015, 18:17

Służebnica,
O co ci chodzi z tymi hasłami w każdym temacie?


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 29 mar 2015, 18:46

kontousunięte1, też mnie to niepokoi... :O


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 lip 2015, 21:52

Nick pisze:Ja też prawie nie jem... Bo zwyczajnie nie smakują mi słodycze


Czytając sobie forum znalazam ten wpis i muszę cię ostrzec jeśli masz niecheć do słodyczy to rób sobie od czasu do czasu badania na cukier . Ja tak miałam , nawet sie ludzie dziwili ze nie lubie i jak już mam cukrzyce to lekarka mi powiedziała ze wiekszosć cukrzyków zanim miała jakieś bardzo wysokie cukry to miała niecheć do słodyczy , Czyli trzymaj ękę na pulsie , teraz jestes młody i nic to ale możesz mieć predyspozycje więc sprawdzaj czasem.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 12 lip 2015, 22:36

Nie jest źle, po prostu jem cukry pod inną postacią od tej najpopularniejszej ;)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 lip 2015, 22:53

Tak ci tylko napisaam żebys uważał bo miałam tak w młodości a teraz cukrzyca lepiej uważac niż potem jak ja ciagle sie kłuć jak narkoman.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
poszukująca232
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2015, 12:15
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: poszukująca232 » 17 lip 2015, 14:49

cześć, też mam od kilku lat z tym problem :-( lekarze nie wiedzą za bardzo co z tym zrobić, więc pozostaje mi modlić się do Pana, aby mnie uzdrowił i wierzę, że ten moment kiedyś nastąpi.
I to nie jest błaha sprawa, dla mnie bardo powazna, która niejednokrotnie utrudnia mi codzienne funkcjonowanie, choć nie uniemożliwia, ale to chyba dzięki mojej determinacji.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości