Proszę o modlitwę

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Luxis
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2015, 20:21
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Proszę o modlitwę

Postautor: Luxis » 25 sty 2015, 23:03

Proszę was o modlitwę do Pana o pomoc w rozwiązaniu kilku problemów w moim życiu.
1. Aby dał mi znak, który wskazałby mi w jakim kierunku pragnie, aby moje życie się potoczyło i zmieniło na pełne wiary.
2. Aby pomógł mi przy rozmowie z rodziną na temat mojej wiary, odejścia z KRK i przejścia do kościoła protestanckiego (zielonoświątkowców) oraz pokazania im prawdziwej ewangelii głoszonej przez Jezusa i jego uczniów.
3. Aby pomógł mi odnaleźć pracę oraz swoją drugą połówkę, z którą chciałbym spędzić resztę życia w prawdziwej wierze w Boga.

Będę wdzięczny ponieważ bardzo tego potrzebuję.


andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 26 sty 2015, 11:34

Luxis, przede wszystkim cieszę się bardzo, że zniknie w Twoim podpisie słowo agnostyk, a pojawi się KZ:) Szepnę do Ojca, by Ci dał swoich aniołów, a Duch Święty właściwe słowa, gdy będziesz rozmawiał z rodziną. I by Jego wola wypełniała się w życiu Twoim i Twoich bliskich.


Faworyt
Posty: 594
Rejestracja: 29 gru 2009, 10:28
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Faworyt » 27 sty 2015, 00:23

Masz moją modlitwę. Proszę Jezusa Chrystusa, żeby Duch Święty zaprowadził cię prosto do naszego Boga Ojca. Amen.


Jan 8:32
Awatar użytkownika
agent terenowy
Posty: 1965
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:01
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: HOŻUF ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agent terenowy » 27 sty 2015, 01:54

Tak jest, amen! :)


Im bardziej miękki fotel,
tym trudniej z niego wstać
Awatar użytkownika
Holy Ghost
Posty: 49
Rejestracja: 28 sty 2015, 01:04
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Świat
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Holy Ghost » 29 sty 2015, 00:53

Witaj.
To dobrze,że Bóg zaczął wpływać na twoją wiarę i cię wybrał do Swojego grona.Oczywiście,pomodlę się w twojej intencji,aby Bóg posłał do ciebie Ducha Świętego ;-)
Módl się,czytaj Pismo Święte-będzie dobrze.


Bezwyznaniowy chrześcijanin o protestanckich poglądach/były rzymski katolik

''Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy, kłamcę z niego robimy i nie ma w nas Słowa jego.''- 1 list Jana 1:10

''Od początku do końca oceniaj człowieka tylko i wyłącznie po jego czynach.''-Tupac Amaru Shakur
Obrazek

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości