Modlitwa o skuteczne pokonanie lenistwa

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Marcinw
Posty: 49
Rejestracja: 26 mar 2018, 11:14
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Modlitwa o skuteczne pokonanie lenistwa

Postautor: Marcinw » 28 gru 2021, 15:13

Mam prośbę do wszystkich o modlitwę. Jestem bezradny wobec mojego lenistwa. Być może skutek mojej choroby. W każdym bądź razie Was o wsparcie duchowe.


toronto blessing
Posty: 91
Rejestracja: 03 mar 2020, 16:23
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
O mnie: Joela 3,1-5
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o skuteczne pokonanie lenistwa

Postautor: toronto blessing » 06 sty 2022, 14:04

Proponuje mówić na głos Psalm 23 trzy razy dziennie,czytać codziennie Nowy Testament,nie wiem jaki tryb życia prowadzisz ale moga też pomóc ćwiczenia fizyczne raz albo dwa razy dziennie.

W Izajasza czytamy
Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje - nad waszymi drogami i myśli moje - nad myślami waszymi.
Skuteczność słowa Pańskiego*
Zaiste, podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewnią urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, 11 tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa.

Przysłów 18:21
Śmierć i życie są w mocy języka, a kto go miłuje, spożyje jego owoc.

Weźcie też hełm zbawienia
i miecz Ducha, to jest słowo Boże
(Ef. 6:17)
Kup sobie książkę neil anderson ,,Zwycięstwo nad ciemnością'' i ,,Kruszący kajdany'' tą drugą można poczytać w pdf tutaj; https://docplayer.pl/17160534-Kruszacy- ... erson.html


Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom.

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość