Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Patka
Posty: 29
Rejestracja: 01 paź 2017, 19:31
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kraków
O mnie: Pan Jezus jest największą miłością mojego życia, wierzę w Jego miłość i darmowe zbawienie przez wiarę.
Gender: Female
Kontaktowanie:

Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Patka » 12 kwie 2018, 19:20

Kochani, proszę i błagam o modlitwę o uwolnienie i o zdolność do przebaczania oraz całościowo posłuszeństwo naszemu Panu Jezusowi...Poznałam Jezusa w 2006 roku i wkrótce potem ochrzciłam się, ale w moim życiu zabrakło prawdziwej pokuty i gruntownego nawrócenia, do dzis pozostaję w więzach złego ducha i biore leki psychotropowe bez których nie potrafie funkcjonować...Miałam straszne przejścia jako dziecko gdyz moi rodzice byli związani satanizmem i nie potrafie im do końca wybaczyć, skutkiem czego atakuja mnie powoli grzechy które były ich udziałem...błagam o pomoc i serdeczne dzieki z góry...


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: KAAN » 12 kwie 2018, 21:10

Jak wierzysz w wyrzucanie demonów i uzdrowienia to zacznij wierzyć Panu Jezusowi, zdaj się na jego łaskę i proś go o zbawienie. Nikt z ludzi ci nie pomoże w tym zakresie, tylko Pan Jezus ma moc zbawić ciebie z twojego grzechu.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: diedmaroz » 12 kwie 2018, 22:32

Zajmowałam się daleko posuniętym okultyzmem/satanizmem (zwał jak zwał) i rozumiem o czym piszesz - niech moje świadectwo, że Pan Jezus uwalnia od tego w ciągu ułamka sekundy będą dla Ciebie nadzieją. Przed nawróceniem nie znałam ani jednego protestanta i nie wiedziałam o biblijnym chrześcijaństwie nic, a jednak jestem wolna.


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 09:07

Niech Pan Bóg Cię strzeże i niech Cię uratuje!

Czy masz w okół siebie braci i siostry, które razem z Tobą mogliby stanąć przed Panem Bogiem? W takich trudnych momentach warto oprzeć się na wspólnocie. Tylko Pan Bóg może Ci pomóc i robi to między innymi przez relacje z innymi ludźmi.


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: magda » 13 kwie 2018, 19:08

Musisz się zwrócić do Jezusa i powiedzieć mu ze chcesz go mieć w sercu i chcesz zacząć niwe życie i żeby ci w tym pomógł że juz nie chcesz tego co złe , zeby sprawił ze zło odstąpi a dał co pokój Bozy do serca , Ja też miałam problem z okultyzmem i tak zrobiłam potem poszłam do kościoła , wtedy chodziłam do chrystusowego uczestniczyłam z wieczerzy i jak wyszłam z koscioła to pomyślałam że Jezus jest we mnie tak jak był w apostołach , że mam go w sercu na zawsze i zadne zło już mnie nie spotka i poczułam radosć i wielki spokój i tak wiele złych rzeczy wtedy ode mnie odeszło i sama już stroniłam od złego bo jakoś juz byłam inną osobą, Spróbuj tak , ale ja nie byłam sama miałam braci z grupy domowej co się ze mna modlili i poszli ze mną po chleb i wino , bardzo mi pomogło , ja się pomodle za ciebie to też bardzo pomaga ale twoja modlitwa i decyzja ze juz odchodzisz id złego i chcesz pomocy Jezusa to juz do ciebie należy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: ZbiMacz » 13 kwie 2018, 19:26

Dokładnie oddaj się Jezusowi (mów nawet codziennie w modlitwie że się powierzasz), proś o światło oraz prowadzenie. Grupa i wspólna modlitwa może pomóc, ale czasem i czasu oraz cierpliwości, czy pokory potrzeba. Na siłę nic nie zdziałasz. Dobrze że masz świadomość problemu. Poznawaj Pismo Święte!
Z Bogiem!


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Faworyt
Posty: 594
Rejestracja: 29 gru 2009, 10:28
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Faworyt » 14 kwie 2018, 10:31

Tak, jak napisał Kaan. Tylko Jezus Chrystus mam moc zbawienia ciebie z twojego grzechu. Tylko On i tylko czysta wiara w Jego moc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jan 8:32
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: magda » 16 kwie 2018, 12:17

Patka cały czas sie o ciebie modle najważniejsze zebyś przyszła do Jezusa on ochrania przed złem.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Patka
Posty: 29
Rejestracja: 01 paź 2017, 19:31
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kraków
O mnie: Pan Jezus jest największą miłością mojego życia, wierzę w Jego miłość i darmowe zbawienie przez wiarę.
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Patka » 30 lip 2018, 16:54

Kochani, dziękuję za wszystkie odpowiedzi...Powiem Wam szczerze całkowicie jak to jest ze mną (przepraszam za długie milczenie...sprawy techniczne...)Otóz mimo wytężenia całej mojej woli i siły nie potrafię mieć "chcenia i wykonania" jakie powinnam mieć...To znaczy nie potrafię szczerze poprosić Jezusa o pomoc i przyjąć ją...Nie mam też wspólnoty biblijnej tutaj w Krakowie, nie mam z kim sie pomodlić...Jestem jakby kłębkiem zła i zdaję sobie sprawę ze swojej winy i odpowiedzialności, wiem, że to ja wszystko zawalam ale mimo drakońskich prób zmiany samej siebie nic nie wskórałam...(były to próby długich postów i bezsenne noce spędzone na modlitwie...) Po prostu nie potrafię zaufać Jezusowi w sposób który zbawia...Ostatnio napisałam do zboru Zaca Poonena w Indiach i zrobiło się troche lepiej w niedzielę wieczorem, ale potem znowu było gorzej...Czuję się jakbym płynęła rwącym nurtem do piekła i nie potrafiła się z niego sama wyrwać...Macie rację, trzeba się powierzyć ale jak to zrobić jak się nie potrafi? Błogosławię was serdecznie i dziękuję za wszystko


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: magda » 30 lip 2018, 23:36

No i prawidłowo nie wyrwiesz się swoja wolą i nawet nie wiem jak wielkim staraniem, miej jedną decyzje ze nie chcesz wiecej zła i oddaj to Jezusowi i dalej sie tym już nie przejmuj niech to Bóg od ciebie zabierze, nie masz sama sie starać tylko oddać to Bogu ty tylko zdecyduj ze chcesz isc za Jezusem i nie chcesz tegp zła ze sie go wyrzekasz a resztę zrobi nasz Pan Jezus. Ludzie popełniją właśnie takie błędy ze sami swoja mocą chcą coś zmienic i to nie wychodzi. Proś o Ducha Świetego niech Jezus sam to w twoimzyciu zmieni . my się pomodlimy ale lepiej też by było zebyś znalazł braci i nie była smam, ale jak nie ma w pobliżu to trudno zawsze jest z tobą Jezus nie jesteś sama , zdaj sie całkiem naniego .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Sebek » 30 lip 2018, 23:54

KAAN pisze:Jak wierzysz w wyrzucanie demonów i uzdrowienia to zacznij wierzyć Panu Jezusowi, zdaj się na jego łaskę i proś go o zbawienie. Nikt z ludzi ci nie pomoże w tym zakresie, tylko Pan Jezus ma moc zbawić ciebie z twojego grzechu.


Amen!


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Faworyt
Posty: 594
Rejestracja: 29 gru 2009, 10:28
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Faworyt » 13 sie 2018, 08:07

magda pisze:Musisz się zwrócić do Jezusa i powiedzieć mu ze chcesz go mieć w sercu i chcesz zacząć niwe życie i żeby ci w tym pomógł że juz nie chcesz tego co złe , zeby sprawił ze zło odstąpi a dał co pokój Bozy do serca , Ja też miałam problem z okultyzmem i tak zrobiłam potem poszłam do kościoła , wtedy chodziłam do chrystusowego uczestniczyłam z wieczerzy i jak wyszłam z koscioła to pomyślałam że Jezus jest we mnie tak jak był w apostołach , że mam go w sercu na zawsze i zadne zło już mnie nie spotka i poczułam radosć i wielki spokój i tak wiele złych rzeczy wtedy ode mnie odeszło i sama już stroniłam od złego bo jakoś juz byłam inną osobą, Spróbuj tak , ale ja nie byłam sama miałam braci z grupy domowej co się ze mna modlili i poszli ze mną po chleb i wino , bardzo mi pomogło , ja się pomodle za ciebie to też bardzo pomaga ale twoja modlitwa i decyzja ze juz odchodzisz id złego i chcesz pomocy Jezusa to juz do ciebie należy.



Tak, właśnie! Zaproś Jezusa do swojego serca. Amen.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jan 8:32
Patka
Posty: 29
Rejestracja: 01 paź 2017, 19:31
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kraków
O mnie: Pan Jezus jest największą miłością mojego życia, wierzę w Jego miłość i darmowe zbawienie przez wiarę.
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Patka » 14 sie 2018, 18:50

Kochani, jest pewien przełom o którym napiszę Wam wkrótce, czytam Rzymian iGalacjan i tam jest napisane, że zbawienie jest z wiary, a ja wierzę, więć chyba jestem zbawiona? Gdy przyjmuje zbawienie za darmo grzech nade mną przestaje panować, tylko, że ja się dopiero gruntuje w darmowym zbawieniu....Dzięki za wszystko, niech Was Bóg obficie błogosławi we wszystkim...


Patka
Posty: 29
Rejestracja: 01 paź 2017, 19:31
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kraków
O mnie: Pan Jezus jest największą miłością mojego życia, wierzę w Jego miłość i darmowe zbawienie przez wiarę.
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Patka » 02 wrz 2018, 14:19

Moi Drodzy, zrozumialam, że wyjscie jest przez miłość i wybaczenie Boże, tylko, że ja tego nie umiem przyjąć...w efekcie zle sie czuje psychicznie, choroba mi się wraca, takie straszne potepienie proszę Was o modlitwe bym mogła przyjąć Boże wybaczenie i miłość Bożą....Pozdrawiam bardzo wszystkich...


Patka
Posty: 29
Rejestracja: 01 paź 2017, 19:31
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kraków
O mnie: Pan Jezus jest największą miłością mojego życia, wierzę w Jego miłość i darmowe zbawienie przez wiarę.
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o przebaczenie, uwolnienie i posłuszeństwo Jezusowi

Postautor: Patka » 25 lut 2019, 07:56

Kochani, udało się dzięki naszemu kochanemu Panu i zainspirowanym przez Niego waszym szczerym modlitwom :))). Otóż okazało się, że mam największą pretensję do samej siebie nie do rodziców i oskarżam się za rzeczy, które były ich udziałem i dlatego nie mogłam wybaczyć bo to mi przynosiło radość i spełnienie a ja czułam się niegodna tak cudownych uczuć. Udało się już po części wybaczyć sobie dzięki temu, że Pan pokazał mi, że wziął moją nienawiść do siebie na Krzyż, na Siebie, no i w ten sposób "amputował" mi ją i wstawił Swoja akceptację i miłość. No i przyszło przebaczenie i miłość do Mamy (Tata nie żyje, umarł jako chrześcijanin mając silną i radosną więź z Jezusem)zupełnie bez wysiłku i w niewymuszony sposób :). No i już nie karzę sama siebie grzechami, złymi myślami, obrazami czy uczuciami. Nie macie pojęcia jak bardzo jestem wdzięczna Panu i Wam, kochani :))) Dziękuję, niech Wam Bóg wynagrodzi i spełnia Wasze marzenia....



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości