rozmowa kwalifikacyjna

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
emwu
wyznanie: Brak_denominacji
Kontaktowanie:

rozmowa kwalifikacyjna

Postautor: emwu » 05 gru 2017, 12:52

06.12.2017, czyli jutro, o 9:30, mam rozmowę o pracę. Ile bym nie czytał Biblii i się nie modlił, jestem mocno zestresowany. Proszę o modlitwę za taki przebieg rozmowy, który umożliwił mi zdobycie pracy albo obnaży jej poważne wady, dotąd mi nieznane.

"Łaska Pana Jezusa Chrystusa i miłość Boga, i społeczność Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi." (2 Kor. 13:13)
Awatar użytkownika
wuka
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Re: rozmowa kwalifikacyjna

Postautor: wuka » 05 gru 2017, 13:08

Będę pamiętać w modlitwie.

"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo." W.Szekspir
Noemi
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 05 gru 2017, 15:35

dolaczam sie do modlitwy

Awatar użytkownika
emwu
Kontaktowanie:

Postautor: emwu » 05 gru 2017, 16:50

Dziękuję. Praca pod względem moralnym jest jak najbardziej w porządku, ale z normalnego konkursu, bez znajomości a poza tym każda zmiana wiąże się z duży ryzykiem.

"Łaska Pana Jezusa Chrystusa i miłość Boga, i społeczność Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi." (2 Kor. 13:13)
Awatar użytkownika
emwu
Kontaktowanie:

Postautor: emwu » 06 gru 2017, 11:21

Rozmowa poszła dobrze, ale wyniki dopiero przed świętami. Warunki pracy świetne i dużo kandydatów.

Bardzo proszę o modlitwę, aby mnie wybrano, bo na przedmiocie pracy znam się bardzo dobrze i jestem uznawany za wartościowego pracownika, ale obcym ludziom trudno przedstawić wszystkie swoje atuty.

Wróć do „Modlitwa”