Do wierzacych z Krakowa i okolic

Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Do wierzacych z Krakowa i okolic

Postautor: Alkhilion » 07 sty 2013, 17:49

UWAGA!

Mam ogloszeniedo wierzacych z Krakowa lub okolic- czy ktos zna moze samotnego brata lub siostre, ktory posiada dwupokojowe mieszkanie i chcialby dorobic sobie ok. 400 zl? Oto alkhilionowa oferta:

- Niepijacy, niepalacy, niecpajacy,
- Nawrocony, wierzacy, ochrzczony,
- Z dobrym swiadectwem od pastorow,
- Ulozony, bez dziwnych potrzeb towarzyskich,
- Miejsco- i energooszczedny,

Alkhilion podejmie stancje, pierze, sprzata, gotuje (a i owszem), robi zakupy, wyrzuca smieci, gasi po sobie swiatlo w lodowce, nie gryzie.

Minusy:

- Zjada prad, wode, gaz, niestety,
- Wymaga osobnego lozka burzuj jeden.

Jesli ktos zna kogos z wolnym pokojem i checia na niewielki zarobek lub zna kogos, kto zna kogos takiego, proszony jest o kontakt via PW (tam dam telefon), lub mail (jw.): ib_alkhilion@o2.pl.

Ale serio- to sprawa zycia i smierci, pod koniec stycznia musze miec odpowiedz. :padam:


JonatanB
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2013, 00:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: JonatanB » 26 sty 2013, 22:03

Szkoda, że do końca stycznia szukasz, bo ja w marcu dopiero wracam do Krk, a można by coś ewentualnie poszukać po kosztach do wynajęcia. Zresztą, pewnie już odpowiedź dostałeś ;]


Awatar użytkownika
Kamil M.
Posty: 5330
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:16
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamil M. » 26 sty 2013, 22:13

Obczaj tutaj: https://www.facebook.com/TablicaOglosze ... ts&fref=ts Tutaj studenty szukają często kogoś do swej kompanii, więc i studenckie są stawki


Jestem raczej nieobecny na forum; jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wyślij do mnie e-mail poprzez mój profil.
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 27 sty 2013, 00:45

Niekatualne, nie mieszkam jjuż w Krakowie :)


Awatar użytkownika
Kamil M.
Posty: 5330
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:16
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamil M. » 27 sty 2013, 14:34

Może to i lepiej, po co się truć :P


Jestem raczej nieobecny na forum; jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wyślij do mnie e-mail poprzez mój profil.
JonatanB
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2013, 00:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: JonatanB » 31 sty 2013, 10:13

Może to i lepiej, po co się truć :P


Masz na myśli krakowskie powietrze czy społeczności? :P


Awatar użytkownika
Kamil M.
Posty: 5330
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:16
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamil M. » 31 sty 2013, 13:49

JonatanB pisze:
Może to i lepiej, po co się truć :P


Masz na myśli krakowskie powietrze czy społeczności? :P

Myślałem o powietrzu, ale skoro już mówisz o zborach... :P


Jestem raczej nieobecny na forum; jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wyślij do mnie e-mail poprzez mój profil.
Poszukujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2013, 16:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Poszukujący » 18 mar 2013, 21:35

Kamil M. pisze:
JonatanB pisze:
Może to i lepiej, po co się truć :P


Masz na myśli krakowskie powietrze czy społeczności? :P

Myślałem o powietrzu, ale skoro już mówisz o zborach... :P

Czy wiecie coś o wspólnotach krakowskich? Przeprowadziłem się do Krakowa rok temu i byłem trochę w KZ Betlejem, ale nie było łatwo, później KZNH ale też nie dałem rady. Od dwóch niedziel chodzę do metodystów na Rynek Podgórski. Fajnie tam jest ale odkryłem, że są jeszcze inni metodyści w Krakowie, na Długiej. Czy ktoś coś wie?


ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ola7 » 19 mar 2013, 00:51

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zbory_pr ... w_Krakowie

i módl się o Boże prowadzenie. Bóg ci pokaże który jest dla ciebie..
nasze zdanie nie ma tu nic do rzeczy ponieważ każdy jest inny i na ludzkich radach możesz sie potknąć.. a przecież chodzi o coś tak niebagatelnego jak miejsce gdzie bedziesz wzrastać..


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.
Poszukujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2013, 16:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Poszukujący » 19 mar 2013, 06:22

ola7 pisze:http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zbory_protestanckie_w_Krakowie

i módl się o Boże prowadzenie. Bóg ci pokaże który jest dla ciebie..
nasze zdanie nie ma tu nic do rzeczy ponieważ każdy jest inny i na ludzkich radach możesz sie potknąć.. a przecież chodzi o coś tak niebagatelnego jak miejsce gdzie bedziesz wzrastać..


Bardzo dziękuje! Bóg do nas przemawia również przez ludzi i nie bez znaczenia dla mnie jest z kim będę się modlić i uwielbiać i kogo słuchać. Jestem tu "nowy" i porada innych chrześcijan ma dla mnie znaczenie!


Awatar użytkownika
believer
Posty: 600
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:11
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: z Milczącej Planety /Thulcandra/
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: believer » 19 mar 2013, 08:24

tu: http://www.betel.info/
jest link do zboru Betel w Krakowie, znam jedna osobę co tam chodzi i mówi, że moze być, dlaczego nie dawałeś rady w Betlejem i KZNH?


"Hier stehe ich, ich kann nicht anders, Gott helfe mir, Amen" ;)
Poszukujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2013, 16:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Poszukujący » 19 mar 2013, 10:30

believer pisze:tu: http://www.betel.info/
jest link do zboru Betel w Krakowie, znam jedna osobę co tam chodzi i mówi, że moze być, dlaczego nie dawałeś rady w Betlejem i KZNH?


Chodziłem do Betlejem kilka tygodni i nikt nie tylko nie zwrócił uwagi, że jestem ale również miałem poczucie, ze istnieje jakaś mała grupa wtajemniczonych, a pozostali nie mają większego znaczenia. Choć to moje subiektywne odczucie, więc wcale nie musi tak być. Ja tak się poczułem. W KZHN brakowało mi konkretów. Pastor jest miły ale wydaje się być mało konkretny i to zarówno w nauczaniu jak i podejściu do ludzi. Choć to też tylko moje subiektywne odczucie. nie chcę wydawać osądu pochopnie, ale ufam, że Bóg nie chciał abym tam został, nie czułem tego. Teraz jest ok, to znaczy mają fajne uwielbienie i nauczanie w te dwie niedziele było ekstra ale nie mam rozeznania i nie wiem dlaczego są dwa kościoły metodystyczne, które raczej nie współpracują. W linku jaki dostałem od Ciebie nie ma tego kościoła, czy to dlatego, że powstali 5 lat temu? A ty gdzie chodzisz?


ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ola7 » 19 mar 2013, 10:37

Poszukujący pisze:Jestem tu "nowy" i porada innych chrześcijan ma dla mnie znaczenie!
jak wolisz..
Na tym forum zanjdziesz "błogosławione" porady bez skrupułów opluwające dobre, Boże koścoły, jak również pochwałę dla fałszywych doktryn np.kalwinistycznej predestynacji..
Powodzenia.. :)


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.
Poszukujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2013, 16:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Poszukujący » 19 mar 2013, 11:14

ola7 pisze:
Poszukujący pisze:Jestem tu "nowy" i porada innych chrześcijan ma dla mnie znaczenie!
jak wolisz..
Na tym forum zanjdziesz "błogosławione" porady bez skrupułów opluwające dobre, Boże kościoły, jak również pochwałę dla fałszywych doktryn np.kalwinistycznej predestynacji..
Powodzenia.. :)


Ups, jestem "nowy" ale nawet i ja potrafię zobaczyć, że zbyt wiele chrześcijańskiej miłości w tym wpisie nie ma. To forum zostało mi zarekomendowane jako forum chrześcijan, czyli tych, którzy się nie "opluwają", dobrze sobie życzą i dobrze o sobie mówią. Wiem, kto to był Kalwin i trochę wiem o predestynacji. Skąd masz taką pewność, że to fałszywe??? Boje się tych, którzy mają wyłączność na prawdę!!!


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 19 mar 2013, 17:28

Poszukujący pisze:
ola7 pisze:
Poszukujący pisze:Jestem tu "nowy" i porada innych chrześcijan ma dla mnie znaczenie!
jak wolisz..
Na tym forum zanjdziesz "błogosławione" porady bez skrupułów opluwające dobre, Boże kościoły, jak również pochwałę dla fałszywych doktryn np.kalwinistycznej predestynacji..
Powodzenia.. :)


Ups, jestem "nowy" ale nawet i ja potrafię zobaczyć, że zbyt wiele chrześcijańskiej miłości w tym wpisie nie ma. To forum zostało mi zarekomendowane jako forum chrześcijan, czyli tych, którzy się nie "opluwają", dobrze sobie życzą i dobrze o sobie mówią. Wiem, kto to był Kalwin i trochę wiem o predestynacji. Skąd masz taką pewność, że to fałszywe??? Boje się tych, którzy mają wyłączność na prawdę!!!

Bardzo mądry wpis. Widać, ze Pan już Cię prowadzi :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.

Wróć do „Małopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości