Do wierzacych z Krakowa i okolic

ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ola7 » 20 mar 2013, 20:19

Poszukujący, po co pytasz o radę skoro posłuchać nie masz zamiaru?
ja w tym szczególnej mądrości nie widzę jakoś..
ot kolejny krytykant przybył.. ledwo 4 post a już pretensję ma :]
radzi człowiek - Pana Boga najlepiej spytaj - to nieee bo on chce ludzi
no to daje człowiek radę - to on eeee taka rada
kościoły też nie takie, ten niee tamten niee...
no i jak tu takiemu dogodzić.. :-/


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 21 mar 2013, 07:46

ola7 pisze:ot kolejny krytykant przybył.. ledwo 4 post a już pretensję ma

:lol:
Wskaż te pretensje, wskaż kto opluwał i gdzie można znaleźć "błogosławione" porady bez skrupułów opluwające dobre, Boże kościoły, kto popiera wg Ciebie fałszywe doktryny, a nie tak rzucasz czym popadnie i gdzie popadnie. :roll:


ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ola7 » 21 mar 2013, 08:32

poszukaj i podaj mi na talerzu.. ?
ależ poszukaj poszukaj sama, trzymam za ciebie kciuki :)
na pewno ci się uda


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 21 mar 2013, 08:37

ola7 pisze:poszukaj i podaj mi na talerzu.. ?
ależ poszukaj poszukaj sama, trzymam za ciebie kciuki :)
na pewno ci się uda

Czyli puste słowa rzucane na wiatr :-/
Ja niczego takiego nigdzie nie znalazłam, dlatego napisałam o wskazaniu ;-)
Trzymam kciuki za zmianę Twojej postawy :)
Na pewno Ci się uda.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 21 mar 2013, 10:39

Poszukujący pisze:
ola7 pisze:
Poszukujący pisze:Jestem tu "nowy" i porada innych chrześcijan ma dla mnie znaczenie!
jak wolisz..
Na tym forum zanjdziesz "błogosławione" porady bez skrupułów opluwające dobre, Boże kościoły, jak również pochwałę dla fałszywych doktryn np.kalwinistycznej predestynacji..
Powodzenia.. :)


Ups, jestem "nowy" ale nawet i ja potrafię zobaczyć, że zbyt wiele chrześcijańskiej miłości w tym wpisie nie ma. To forum zostało mi zarekomendowane jako forum chrześcijan, czyli tych, którzy się nie "opluwają", dobrze sobie życzą i dobrze o sobie mówią. Wiem, kto to był Kalwin i trochę wiem o predestynacji. Skąd masz taką pewność, że to fałszywe??? Boje się tych, którzy mają wyłączność na prawdę!!!



ola7 pisze:Poszukujący, po co pytasz o radę skoro posłuchać nie masz zamiaru?
ja w tym szczególnej mądrości nie widzę jakoś..
ot kolejny krytykant przybył..
ledwo 4 post a już pretensję ma :]
radzi człowiek - Pana Boga najlepiej spytaj - to nieee bo on chce ludzi
no to daje człowiek radę - to on eeee taka rada
kościoły też nie takie, ten niee tamten niee...
no i jak tu takiemu dogodzić.. :-/



Olu7 a ja myślę że jesteś inteligentną osobą i zobaczysz, że z obrońcy niekrytykowania weszłaś w rolę tych których zwalczasz...
Krytykujesz, oskarżasz, w sumie nawet złamałas regulamin ... to co na zielono ale, że pierwszy raz to ci słownie uwagę zwrócę. ...
Zajrzyj w lusterko i zobacz .... czy faktycznie trochę nie przypominasz tych którzy broniąc tolerancji sa nie toleracyjni? albo tych którzy krzyczya nie krytykuj .... maja prawo do krytyki :roll:


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ola7 » 21 mar 2013, 11:18

Lash pisze:z obrońcy niekrytykowania weszłaś w rolę tych których zwalczasz...
Krytykujesz, oskarżasz, w sumie nawet złamałas regulamin ... to co na zielono ale, że pierwszy raz to ci słownie uwagę zwrócę. ...
Zajrzyj w lusterko i zobacz .... czy faktycznie trochę nie przypominasz tych którzy broniąc tolerancji sa nie toleracyjni? albo tych którzy krzyczya nie krytykuj .... maja prawo do krytyki

tak masz rację Lash, udzieliło mi się najwyraźniej.. sama to widzę.. niestety..
moja wina że nie wytrzymałam presji... wiem i przykro mi..
jednak czy ktoś mnie poparł w tym jak próbowałam zamknąć usta prześmiewców? czy ktoś mnie wsparł i powiedział, że tak jest rzeczywiście źle? wciąż ataki ataki ataki.. w każdej prawie rozmowie.. jak na wojnie.. inside zadowolona jesteś z siebie? udało ci się skutecznie ukąsić.. gratulacje


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Kitka » 21 mar 2013, 11:36

ola7 pisze:
Lash pisze:z obrońcy niekrytykowania weszłaś w rolę tych których zwalczasz...
Krytykujesz, oskarżasz, w sumie nawet złamałas regulamin ... to co na zielono ale, że pierwszy raz to ci słownie uwagę zwrócę. ...
Zajrzyj w lusterko i zobacz .... czy faktycznie trochę nie przypominasz tych którzy broniąc tolerancji sa nie toleracyjni? albo tych którzy krzyczya nie krytykuj .... maja prawo do krytyki

tak masz rację Lash, udzieliło mi się najwyraźniej.. sama to widzę.. niestety..
moja wina że nie wytrzymałam presji... wiem i przykro mi..
jednak czy ktoś mnie poparł w tym jak próbowałam zamknąć usta prześmiewców? czy ktoś mnie wsparł i powiedział, że tak jest rzeczywiście źle? wciąż ataki ataki ataki.. w każdej prawie rozmowie.. jak na wojnie.. inside zadowolona jesteś z siebie? udało ci się skutecznie ukąsić.. gratulacje

Może spróbuj, Olu, nie brać wszystkich wypowiedzi do siebie osobiście.
Oddziel temat od osoby.
Nie doszukuj się ataku.
Może ktoś po drugiej stronie monitora ma inne spojrzenie na temat. I tak po prostu - ma prawo je mieć.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 21 mar 2013, 11:37

ola7 pisze:
Lash pisze:z obrońcy niekrytykowania weszłaś w rolę tych których zwalczasz...
Krytykujesz, oskarżasz, w sumie nawet złamałas regulamin ... to co na zielono ale, że pierwszy raz to ci słownie uwagę zwrócę. ...
Zajrzyj w lusterko i zobacz .... czy faktycznie trochę nie przypominasz tych którzy broniąc tolerancji sa nie toleracyjni? albo tych którzy krzyczya nie krytykuj .... maja prawo do krytyki

tak masz rację Lash, udzieliło mi się najwyraźniej.. sama to widzę.. niestety..


Czyż nie zwalasz trochę winy ...
To wąż .... to ona ...
To ty masz czynić dobro niezaleznie od okoliczności a nie szukac usprawiedliwienia w okolicznościach dla swojego zachowania...
gdy tak zaczniesz czynić wtedy forum ... nie będzie miało "wpływu na ciebie" ....

ola7 pisze: moja wina że nie wytrzymałam presji... wiem i przykro mi..


Nie olu.
Wydaje mi się znowu, że masz inteligencję społeczną i duszpasterską i czujesz te sprawy. Ale chyba trochę mało rozumiesz ze swoich zachowań ..
To nie jest tak, że nie wytrzymałaś presji.
Presja na tobie wcale nie była wielka. W sumie była stosunkowo niewielka.
Wydaje sie, że pojawił się czynnik który ujawnił słabość w tobie.

Okazja do krytyki ... przemyśl to i jak się mylę to OK.

ola7 pisze: jednak czy ktoś mnie poparł w tym jak próbowałam zamknąć usta prześmiewców? czy ktoś mnie wsparł i powiedział, że tak jest rzeczywiście źle?


To jest nieistotne... tak mi się wydaje...

ola7 pisze: wciąż ataki ataki ataki.. w każdej prawie rozmowie.. jak na wojnie..


Czy to ataki czy raczej dyskusja.
Tak Niektórzy ludzie maja styl ataku. Niestety są słabi i dlatego atakaują. Tacy potrzebują litości i zmiłowania bardzo. Dlaczego?
Bowiem atakiem swoim udowadniają słabość ich siła jest w przemocy ... :/

Natomiast jest też dyskusja która zadaje pytania ale gdy zbiża sie do ataku to wtedy naogół sie zamykaja osoby .... bowiem wiedzą, że emocje są zbędne. Oczywiście emocje NASZE które przenosimy na ekran...

Przemyśl to ... 99,9% emocji to EKRAN i TY .... Znaczy się że ty odbierasz tak a nie inaczej emocje drugiej osoby i je kreujesz w sobie :/
Kazdy z nas tak robi bowiem nie znamy drugiej strony

ola7 pisze: inside zadowolona jesteś z siebie? udało ci się skutecznie ukąsić.. gratulacje


I dlaczego atakujesz inside?
Zauważ swój schemat ....
coś sie stało ..
szukałaś usprawiedliwienia ... i teraz oskarżyłaś na koniec ... innego użytkownika?
Czy to jest przykład dobrej rozmowy?
Czy to nie jest twój wkład w ataki i kąsanie innych?
Ktoś ci zrócił uwagę że kąsasz i ty nawet przyznałas na to rację ... oskarażają pośrednio udzielona ci atmosferę ... i na koniec sama kąsasz bo ktoś ci zwrócił uwagę...

Obrazując to:
Siostro każdy z nas codziennie musi patrzec w lustro i mówic.

"Lustereczko lustereczko powiedz przecie...
Jak bardzo jeszcze jestem w w tym świecie
Gdzie serce moje jeszcze nie słucha Pana Boga
I w necie, ....i w umyśle kreuje sobie wroga"
Ostatnio zmieniony 21 mar 2013, 11:39 przez Lash, łącznie zmieniany 1 raz.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 21 mar 2013, 11:38

ola7 pisze:jednak czy ktoś mnie poparł w tym jak próbowałam zamknąć usta prześmiewców?

Kim są ci "prześmiewcy"? Znowu oskarżasz :-/ Znowu atakujesz.

ola7 pisze:inside zadowolona jesteś z siebie? udało ci się skutecznie ukąsić.. gratulacje

Gdzie to ukąszenie? Wskaż.


ola7
Posty: 1205
Rejestracja: 31 gru 2012, 08:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: ola7 » 21 mar 2013, 14:53

więc to ja atakuję inside.. hehe :-D
no ok.
nie mam nic więcej do powiedzenia w temacie :]
bawcie się dobrze


Wolność, jest darem od Boga i wyrazem Jego najwyższej Miłości do nas.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 21 mar 2013, 16:00

ola7 pisze:więc to ja atakuję inside.. hehe :-D
no ok.
nie mam nic więcej do powiedzenia w temacie :]
bawcie się dobrze
hm....
olu czy twoje słowa te sa pokojem?
O tym mówię a czy jest cos wiecej miedzy wami ?

wciąż ataki ataki ataki.. w każdej prawie rozmowie.. jak na wojnie.. inside zadowolona jesteś z siebie? udało ci się skutecznie ukąsić.. gratulacje


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 21 mar 2013, 18:49

ola7 pisze:nie mam nic więcej do powiedzenia w temacie

Czyli nie wskażesz posta, słów którymi Cię podobno ukąsiłam?

Trudno.


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 24 mar 2013, 20:13

A tak w ogóle, to wątek nieaktualny, zamykam.



Wróć do „Małopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości