Poszukuje "muzyków w Chrystusie" z okolic Krakowa

Chmielu
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2009, 20:50
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Poszukuje "muzyków w Chrystusie" z okolic Krakowa

Postautor: Chmielu » 12 sty 2012, 13:04

Witam :)

Już od kilku lat chodzi mi po głowie koncepcja założenia zespołu rockowego grającego muzykę... o przekazie chrześcijańskim :) Co poprzez to rozumiem? W skrócie - mam pomysł na stworzenie koncept-albumu opowiadającą historię pewnego młodego człowieka, któremu dane jest skonfrontowanie sie z prawda Ewangelii. Cóż, z racji tego, że pomysł jest dość rozbudowany i bogaty w liczne detale, to ogranicze sie jedynie do rzucenia hasła ... "takie The Wall, tyle że o nawróceniu". Dlaczego w ten sposób? Odnosze wrazenie, ze czasem muzyka chrześciajnska moze wydawac sie dla ludzi ze swiata zbyt trywialna. Zwlaszcza w naszym kraju, gdzie na haslo "chrzescijanski rock" wiekszosc ludzi zaczyna sie smiac, myslac sobie o muzyce pokroju "Arki Noego"... jesli jest to wola Boza dla mojego zycia, to chcialbym ow stereotyp obalic.
Dlaczego jednak pisze o tym na forum?
Cóż, przed nawróceniem podejmowałem pierwsze próby założenia zespołu z moimi znajomymi. Mysle, ze w pewnym stopniu teksty, które w tamtym czasie pisalem, jak rowniez i zalozenia, jakie sobie przyjalem, ostatecznie dzieki Bogu doprowadzily mnie do poznania Chrystusa. Niestety, wsrod mojego otoczenia brakuje ludzi, ktorzy pragna zyc z Chrystusem. Przez okolo 2 lata podejmowalem proby rozmow z moimi bylymi przyjaciolmi z zespolu, jednak ostatecznie podjeli oni decyzje "o pozostaniu w swiecie". Niestety :( Pewna czesc pracy nad tym albumem zostala wykonana i obecnie jestem na etapie, gdzie mam dwa wyjscia:
a) porzucic projekt po uznaniu, ze zrealizowanie takiego albumu nie jest Boza wola dla mojego zycia...
b) poszukac na terenie Małopolski braci w wierze, z ktorymi moglbym "reaktywowac" zespol.

Oczywiscie, ten post został napisany z mysla o punkcie "b". Zatem poszukuje dwóch gitarzystów, wokalisty oraz perkusisty, którzy sa chrzescijanami narodzonymi z wody i Ducha!. Jeden z moich braci w wierze gra na basie, z kolei ja bylbym w tym zespole odpowidzialny za teksty oraz klawisze. Jak zaznaczylem to w nazwie tematu, najlepiej, aby byly to osoby z Krakowa badz okolic, gdyz prawdopodobnie bede tam mieszkal od nastepnego roku. Jeśli ktoś z was jest chetny, prosze o kontakt na PW.

Pozdrawiam w Panu!

p.s Nie wiem, czy jest to odpowiednie miejsce na temat tego rodzaju (moze odpowiedniejszy bylby dział pomocy?) Na wszelki wypadek uprzejmie prosilbym admina/moderatora o przeniesienie tematu w "odpowieniejsze miejsce" (byle nie do kosza ^^). Dziekuje :)

p.s 2 Bracia, prosilbym was o modlitwe w tej sprawie. Aby Pan mnie prowadzil i ukazal mi, czy pomysl na zalozenie zespolu rzeczywiscie jest od Niego, zas napotkane przeciwnosci stanowia jedynie sprawdzian wytrwalosci, czy tez powinienem zaniechac owego proejktu aby skoncentrowac sie na inncyh formach sluzenia Mu. Za to rowniez dziekuje :)[/b]


Wróć do „Małopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości