Czy znacie dobre/biblijne wspólnoty w Jeleniej Górze?

Idka
Posty: 42
Rejestracja: 03 paź 2009, 07:58
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: Lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Czy znacie dobre/biblijne wspólnoty w Jeleniej Górze?

Postautor: Idka » 16 wrz 2018, 16:46

Mój Przyjaciel, z którym utrzymuję kontakt od wielu lat ( po podobnych przejściach z WTS-em), na nowo poczuł potrzebę wspólnotowości z chrześcijanami. Właśnie wrócił z nabożeństwa w Kościele Bożym w Chrystusie. Jego relacja trochę mnie zaniepokoiła: kobieta pastor prowadząca nabożeństwo, Wieczerza Pańska z kieliszkami jakby z apteki, w której każdy może brać udział.
Czy znacie może jakąś zdrową, biblijną społeczność w Jeleniej Górze? Bardziej fundamentalną?


Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie dobre/biblijne wspólnoty w Jeleniej Górze?

Postautor: christianinroman » 16 wrz 2018, 18:42

Co prawda mieszkam w Polanicy Zdrój, a to jest jednak ponad 100 km do Jeleniej Góry. W miesiącu czerwcu byłem 3 tygodnie w Cieplicach Śl.Zdrój i tylko kościół zielonoświątkowy na ul. Wolności 32 został bez jakiegokolwiek wyboru, gdyż o KBwCh już wcześniej wiedziałem że tam kobieta jest pastorem. Najbliżej macie do Boguszowa Gorców, do społeczności zwanej prostakami ( nie są rejestrowani). Zgromadzenia mają na ul. Leśnej 5 ( dzielnica Stary Lasek). Byłem tam w lipcu na chrzcie wodnym i wspaniały czas miałem; byłem bardzo zbudowany. Pozdrawiam w Panu Jezusie Roman


Idka
Posty: 42
Rejestracja: 03 paź 2009, 07:58
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: Lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie dobre/biblijne wspólnoty w Jeleniej Górze?

Postautor: Idka » 16 wrz 2018, 20:14

Romanie, dzięki za namiary. KZ już został oglądnięty kilka lat temu. Poza muzyką i uwielbieniem śpiewem...nie te klimaty. Myślałam, że może ktoś coś wie o społeczności ewangelicznych chrześcijan w Jelonce, bo niby powinna działać.

Jeszcze raz dziękuję za szybką odpowiedź. :) Pozdrawiam serdecznie.


Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.

Wróć do „Dolnośląskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości