cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: niebieska777 » 13 sty 2016, 23:29

i się dziewczyna speszyla. Weszła na protestanckie forum z ogłoszeniem dla protestantów i dostała opierdziel z marszu. Biedna... a chciała dobrze


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: Samolub » 14 sty 2016, 07:30

Bo kąbinowała :lmao:
Nie speszyła się bo nawet na priv pisała i wcale nie okazała się jakaś dziwna. Chciała zachęcić ludzi do uczestnictwa na konferencjii w Elblągu i poznać nowych ludzi.

Z tego co z nią dyskutowałem to widać, że jest Nowo Narodzoną poszukującą wspólnoty.
Ja nikogo nie opierdzielałem tylko dochodziłem sprawy i wyciągnąłem wnioski. Jak zwykle dobre wnioski =D

Także nie ma mowy tu o kłótniach, opierdzielaniu etc. Zwykła dyskusja, ciekawość i dociekliwość


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: konto skasowane » 14 sty 2016, 08:20

Frania, nie odpowiedziała nawet na postawione pytania. Nikt przy zdrowym rozsądku nie poleci gdzieś na konferencję bo jakaś pani x bez tożsamości nawołuje do przyjazdu.
Jak się daje ogłoszenie to wypada udzielić obszernych informacji i odpowiadać na zadawane pytania. Chyba że ogłoszenie dała dziewczynka z gimnazjum dlatego odwróciła się na pięcie i zniknęła.


.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: Samolub » 14 sty 2016, 08:35

Sprawa już wyjaśniona
Pisała do mnie kiedyś szczegółowo na priv i jest to prawie pełnoletnia młoda chrześcijanka. Nowo Narodzona choć tego nie mówiła ale w dobrej relacjii z Bogiem. Chce poznawać Protestantyzm, poznać wolę Boga etc.

Chciała zaprosić ludzi do uczestnictwa w tej konferencjii i poznać osoby z wyznań Protestanckich. Także dajmy już spokój, rzeczywiście wyglądało to dziwnie i głupio... ale z tego co mi pisała trochę inny obraz się wyłania. Bardziej pozytywny, jest trochę zakręcona bo młoda i szuka relacjii z ludźmi.

Czyli krytyka dalsza nie ma sensu


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: konto skasowane » 14 sty 2016, 08:41

Czyli gimnazjalistka jednak. Mam dar :D

Ona powinna to napisać tutaj a nie na PW to by nie było potrzeby tylu pytań zadawać


.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: nadrozd » 14 sty 2016, 08:48

niebieska777 pisze:i się dziewczyna speszyla. Weszła na protestanckie forum z ogłoszeniem dla protestantów i dostała opierdziel z marszu. Biedna... a chciała dobrze


wiesz jak jest samolub z dr.sky musieli ustalić wiek zanim się na randkę umówią. Zdjecia juz pewnie nie wydebili.....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: konto skasowane » 14 sty 2016, 08:56

Ja z nią na randkę nie chciałem się umawiać


.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: nadrozd » 14 sty 2016, 09:18

To podziwiam..... bo

Szczerze mi to przez mysl przeszło...... ale przypomniałem se ze mam zone i 2 jke dzieci :) oraz siwy włos na głowie i ta mysl porzuciłem.
myslałem ze wszyscy maja niekontrolowane mysli :P


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: konto skasowane » 14 sty 2016, 10:11

:D

Ja mam akurat już kogoś z kim nie długo pójdę na pierwszą randkę ;P


.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: Samolub » 14 sty 2016, 10:12

nadrozd pisze:
niebieska777 pisze:i się dziewczyna speszyla. Weszła na protestanckie forum z ogłoszeniem dla protestantów i dostała opierdziel z marszu. Biedna... a chciała dobrze


wiesz jak jest samolub z dr.sky musieli ustalić wiek zanim się na randkę umówią. Zdjecia juz pewnie nie wydebili.....
nadrozd pisze:To podziwiam..... bo

Szczerze mi to przez mysl przeszło...... ale przypomniałem se ze mam zone i 2 jke dzieci :) oraz siwy włos na głowie i ta mysl porzuciłem.
myslałem ze wszyscy maja niekontrolowane mysli :P


Nie obchodzi mnie to i nie życzę Sobie takich komentarzy w moim kierunku. Twoje zachowanie jest dziecinne i nie chrzescijanskie.

Ani Ja nie pisałem do Frani tylko Ona do mnie, ani o wiek nie pytałem, ani na żadne randki się nie wybieram. Nie wywlekam niczego tylko mówię jak jest, to młoda dziewczyna która szuka kontaktu z wierzącymi, a to że jej temat był dziwny jest wynikiem takiego "stylu bycia" dlatego zaznaczam że nie ma mowy o sporach czy opierdzielu.

To osoba wierząca, Nowo Narodzona i oddana Bogu, więc powinna czuć się tu jak i w Zborze komfortowo. Sprawa została wyjaśniona, więc nie ma co wracać do starego

Chciala dobrze, zaprosić na konferencję i poznać więcej Protestantow/Protestantek


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: konto skasowane » 14 sty 2016, 10:15

Nie gniewaj się na nadrozda. Myślę że to był taki żart zabarwiony ironią ;)


.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: Ian » 14 sty 2016, 10:17

nadrozdowi jak zawsze się dostało, mimo że jak zawsze chciał dobrze ;) biedny nadrozd


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: Samolub » 14 sty 2016, 10:20

dr.sky pisze:Nie gniewaj się na nadrozda. Myślę że to był taki żart zabarwiony ironią ;)



Nie gniewam się, po prostu na takie komentarze jestem uczulony


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: cześć! szukam towarzysza/ szki na wyjazd.

Postautor: nadrozd » 14 sty 2016, 10:45

Samolub - przepraszam ........ alez wy spieci jestescie towarzyszu ;)

..... nie spodziwałem ze wezmiecie mnie na serio :hihi: ale tłumaczenia i reakcja ---- BEZCENNE.....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.

Wróć do „Cała Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości