Krakow Prayer Day

Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Krakow Prayer Day

Postautor: Torcik » 05 paź 2018, 15:39

Efendi pisze:
Torcik pisze:Też nie wiem, jak podchodzić do spraw z darami. Co zbór to inna nauka. :-(

Dlatego trzeba sobie znalezc kosciol na stale a nie biegac raz do zielonych raz do czerwonych a raz do zoltych ;)

A skąd przyszło ci do głowy, że ja gdziekolwiek biegam? Od początku jestem u baptystów. Ale przecież czytam, rozmawiam, widzę co się dzieje.
Gdzie ucho przyłażysz (czytaj: które nauczanie włączysz w internecie) tam w tych samych tematach głosi się co innego. I o to mi chodziło.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Krakow Prayer Day

Postautor: Albertus » 05 paź 2018, 21:52

Tradcyjnie baptysci podzielali nauke o tym ze dary przeminely. Niestety obecnie w niektorych baptystycznych zborach zadomowily sie nauki charyzmatyczne :( ale to kwestia na inny temat.


Ale jaka jest prawda?

Bo albo jedni mówią prawdę albo drudzy. Nie mogą jedni i drudzy mieć racji w tej kwestii...


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Krakow Prayer Day

Postautor: kruszynka » 13 paź 2018, 20:53

Nadrozd. Widzę zainteresowanie wydarzeniem na fb. :) Ja pojadę. Weż pojedź też i utniemy jakąś kawę. Co?
Edit: trochę żle zabrzmiało, z tą kawą na pierwszym planie, ale próbuję połączyć wyjazd z dodatkowymi plusami pod tytułem: poznawanie forumowiczów :). A Kamil też jest z Krakowa ... :)


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"

Wróć do „Cała Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości