Polećcie mi dobre nagranie Biblii audio.

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Polećcie mi dobre nagranie Biblii audio.

Postautor: Torcik » 23 paź 2018, 14:37

Jak w tytule. Proszę was o pomoc w tej sprawie. Szukałam wśród różnych nagrań czytanych i właściwie nie trafiłam na takiego lektora, który by mi odpowiadał. Sporo czasu teraz spędzam przed komputerem i mogę słuchać (oczywiście, nie eliminuje to czytania) robiąc równocześnie coś innego.
Najchętniej BW bym słuchała, ale jedyny przekąłd, który znalazłam pokazuje mi się error.
Słuchałam też z tej strony: http://otwarteniebo24.pl/magazyn/wiadom ... iek-jestes jednak lektor mi kompletnie nie odpowiada. Ten ton, pełen grozy...zaraz mi się kojarzy...z złą nowiną, zamiast Dobrej Nowiny.
Tylko nie ŚJ proszę, bo i na takie trafiłam.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Polećcie mi dobre nagranie Biblii audio.

Postautor: Noemi » 23 paź 2018, 14:53

zbór Betel Bydgoszcz wejdź na stronę zboru i kliknij w media, jeśli nie otworzy ci sie od razu na tej stronie "365 dni z Biblią" ,czyta brat Marian Biernacki spokojnie i badzo wyraźnie ,jest to codziennie czytanie Słowa oczywiście każdego dnia nowe czyli c.d nastapi jutro, przykład na dzisiaj Ps114, 2Pt1, Ez33-35


Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Polećcie mi dobre nagranie Biblii audio.

Postautor: Torcik » 23 paź 2018, 16:36

Noemi pisze:zbór Betel Bydgoszcz wejdź na stronę zboru i kliknij w media, jeśli nie otworzy ci sie od razu na tej stronie "365 dni z Biblią" ,czyta brat Marian Biernacki spokojnie i badzo wyraźnie ,jest to codziennie czytanie Słowa oczywiście każdego dnia nowe czyli c.d nastapi jutro, przykład na dzisiaj Ps114, 2Pt1, Ez33-35

Dziękuję, to już coś. Może ktoś jeszcze podpowie, gdzie całą Biblię można odsłuchać.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Polećcie mi dobre nagranie Biblii audio.

Postautor: Torcik » 23 paź 2018, 23:42

Noemi, wracam z podziekowaniem za podanie tej strony. Przy okazji posluchalam ciekawego nauczania i juz odkladam na kolejne dni czesci dalsze. :-D


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości