Kościół w Warszawie

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Awatar użytkownika
Noela
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Kościół w Warszawie

Postautor: Noela » 03 kwie 2018, 09:16

Hej, cześć, witam!

Mam taką sprawę:
od wielu lat poszukuję.
Kazania pastora Andrzeja Cyrikasa ostatecznie przekonały mnie do odwrócenia się od wyznania katolickiego
https://www.youtube.com/channel/UC5-1yi ... wKA/videos :nerd:

W związku z tym mam pytanie: poszukuję kościoła w Warszawie, (lub południowe suburbia) który nie tworzy nowych doktryn, ale też pastor nie jest gwiazdorem wykrzykującym SWOJE kazania. Mnie to rozprasza... :-> Łomocząca muzyka również... :-? Tak naprawdę wystarczyłyby mi klasyczne wykonania pieśni.
No wiem, to są spore wymagania, ale cóż ja pocznę... :roll:
Ktoś...coś...? :O

Awatar użytkownika
Efendi
wyznanie: Patriotyczne Stowarzyszenie Katolików Chińskich
Kontaktowanie:

Re: Kościół w Warszawie

Postautor: Efendi » 03 kwie 2018, 10:26

Noela pisze: który nie tworzy nowych doktryn, ale też pastor nie jest gwiazdorem wykrzykującym SWOJE kazania. Mnie to rozprasza... :-> Łomocząca muzyka również...

W takim razie odradzam na pewno koscioly charyzmatyczne jak np, Kosciol bozy w chrystusie i innego tego typu twory, Kosciol Zielonoswiatkowy raczej tez chociaz tu zalezy od zboru.

Baptyści powinni Ci przypasowac a w Warszawie maja co najmniej kilka zborów. Ew. luteranie (kosciol ewangelicko-augsburski) ale ci czasem bywaja liberalni bardzo.

Wróć do „Dla poszukujących”