Randkowanie. Pocałunki. Czystość

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
zefs
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2018, 19:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Randkowanie. Pocałunki. Czystość

Postautor: zefs » 07 sty 2018, 19:22

Hej! Zostałam wychowana w katolicyźmie, lecz chciałabym przejść do kościoła zielonoświątkowego. Jestem wierząca i chciałabym żyć według Słowa Bożego. Wychowana zostałam przez kulturę masową, pełną nieczystości. Jestem osobą młodą, lecz od dwóch lat zmieniam swoje życie. Zastanawia mnie podejście kościoła do związków. Co jest dozwolone? Czy pocałunki to grzech, nawet wtedy, kiedy są wyrazem miłości, a nie pożądania? Bardzo proszę o wsparcie!


zefs
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2018, 19:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Randkowanie. Pocałunki. Czystość

Postautor: zefs » 07 sty 2018, 19:50

Efendi!
Zielonoświątkowego, gdyż tam poznałam żywego Boga, zaczęłam życie z nim i nawróciłam się w dobrą stronę!

Nie popadajmy też w skrajność, ale nie chciałabym zachowaniem zgorszyć chłopaka. Dlatego chciałam dowiedzieć się więcej na ten temat ;)


zefs
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2018, 19:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Randkowanie. Pocałunki. Czystość

Postautor: zefs » 07 sty 2018, 21:00

Hahahaha!
Rozumiem!
Chodziło raczej o hmm... czułe pocałunki
Dla mnie nie są one wyrazem pożądania, a właśnie czułości



Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości