slub

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
ataga791
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2016, 15:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

slub

Postautor: ataga791 » 06 sie 2016, 15:23

:?: Witam wszystkic I bardzo prosze o porade. Mieszkamy z mezem w Norwegii ja jestem katoliczka a maz protestantem.many slub cywilny.chcialabym wziasc slub koscielny . Czy jest mozliwosc wziecia slubu koscielnego w kosciele protestanckim ? Z tym ze kazde z malzonkow slubuje w swojej wierze? Jak wygladaja formalnosci ? It'd? Z gory dziekuje za kazda pomocna informacje.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: slub

Postautor: Samolub » 06 sie 2016, 15:46

Hipotetycznie jest mozliwe od strony protestanckiej, praktycznie jest dysfunkcyjne dla Cb samej od strony katolickiej.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości