zbory w Gdańsku

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: zbory w Gdańsku

Postautor: Samolub » 19 cze 2016, 16:04

Ja poczytalem jego historie wlasnie na stronce
To KZ tylko ze z powodu rozwoju tego Zboru na Mennonitow wydzielony. Mial juz mnostwo siedzib w Gdansku, az wkoncu na dobre osiadl i problemy techniczne sie skonczyly, jednak jakis konflikt w strukturach byl, ktory sie rozwiazal


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: zbory w Gdańsku

Postautor: Zbyszekg4 » 20 cze 2016, 12:38

Prośba do moderatora: w tym temacie jest bałagan! Ważne wypowiedzi nt znaczenia WODY w Biblii w kontekście rozmowy Jezusa z Nikodemem, przeplatają się z zupełnie inną sprawą poszukiwania zboru w Gdańsku...
Proszę o wydzielenie postów nt wody i danie ich do nowego tematu, o np. tytule: Narodzenie z wody - co to znaczy?
Dziękuję :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: zbory w Gdańsku

Postautor: jj » 20 cze 2016, 12:56

krecik pisze:Przeżywam następny szok, lecz o tym nie tutaj.

A gdzie?


Awatar użytkownika
krecik
Posty: 433
Rejestracja: 28 lis 2009, 09:44
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Gdańsk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: zbory w Gdańsku

Postautor: krecik » 20 cze 2016, 13:02

jj pisze:
krecik pisze:Przeżywam następny szok, lecz o tym nie tutaj.

A gdzie?


Przykładowo tutaj : viewtopic.php?f=5&t=15131


Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki, do wykrywania błędów, do poprawy, do wychowywania w sprawiedliwości, [ II Tym. 3:16]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: zbory w Gdańsku

Postautor: Zbyszekg4 » 20 cze 2016, 13:24

krecik pisze:Przykładowo tutaj : viewtopic.php?f=5&t=15131

Idąc tym tropem krecika... poproszę o przeniesienie wspomnianych wyżej postów do tego np. tematu. To chyba dobre miejsce


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości