Co zrobić z lekami homeopatycznymi?

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
krzychiii
Posty: 59
Rejestracja: 09 sty 2015, 17:05
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Medellin
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: krzychiii » 29 mar 2015, 12:22

krzychiii pisze:LEKI HOMEOPATYCZNE DZIAŁAJĄ!!! Wyleczyły moją koleżankę z raka!!

Tu jednak byłbym wielce ostrożny. Nie ma leków na raka jeszcze. Byłbym w stanie przypuszczać, że to może być groźne. :-|

Wyleczyły ją sposoby z ziarenkiem ciecierzycy oraz czosnkiemi liściem kapusty. To było 4 lata temu i żadnych przezutów nie ma!


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 29 mar 2015, 14:10

krzychiii pisze:Wyleczyły ją sposoby z ziarenkiem ciecierzycy oraz czosnkiemi liściem kapusty. To było 4 lata temu i żadnych przezutów nie ma!

Masz na to opinię lekarzy, że własnie te specyfiki ją wyleczyły?
Nie neguję wyleczenia. Wątpię jedynie w środek, jakimi są te leki. :-|


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
krzychiii
Posty: 59
Rejestracja: 09 sty 2015, 17:05
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Medellin
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: krzychiii » 29 mar 2015, 21:20

Tak mjsystem mam. Raka już nie ma!!!


andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 29 mar 2015, 22:07

A jaki jest jej stan duchowy?
Jej małżeństwo? Stan zdrowia jej dzieci? Z kim się dzieci zadają? Podejrzewam, że mają problemy.

Demon za darmo nie uzdrawia.


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
krzychiii
Posty: 59
Rejestracja: 09 sty 2015, 17:05
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Medellin
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: krzychiii » 30 mar 2015, 10:04

andevi, wszystko z nią w porządku ma mądre dzieci kochającego męża a dzieci zdrowe jak ryba!
TO NIE DEMONY!


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 30 mar 2015, 10:06

Czy to się stało w Kolumbii czy w Polsce?


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
krzychiii
Posty: 59
Rejestracja: 09 sty 2015, 17:05
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Medellin
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: krzychiii » 30 mar 2015, 10:10

To stało się w Stanach, gdyż ona tam właśnie mieszka


Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: koleżanka » 30 mar 2015, 10:12

A jaka jest ich wiara? Jaką mają relację z Bogiem? Bo to nie musi od razu zacząć się od rodziny.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co zrobić z lekami homeopatycznymi?

Postautor: KAAN » 30 mar 2015, 10:50

maia pisze:Nie wiem co zrobić z tymi lekami
Wywalić na śmietnik i nigdy ich nie kupować, leki homeopatyczne to wielkie oszustwo; jestem chemikiem i wiem co piszę.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 30 mar 2015, 10:52

KAAN pisze:leki homeopatyczne to wielkie oszustwo; jestem chemikiem i wiem co piszę.
Spytam jako laik (nie znam się z lekach), czy to są zioła, rośliny itp?


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
krzychiii
Posty: 59
Rejestracja: 09 sty 2015, 17:05
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Medellin
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: krzychiii » 30 mar 2015, 11:09

tak mjsystem to jest woda z np. ziołami, ale bez materialnych ziół. najpierw jest to tak że trzeba te zioła rozcieńczyć w wodzie aż nie bedzie już materialnej części, tylko informacja o witaminach, minerałach itp... jakie były w tym roztworze.
A wracajac do wczesniejszego pytania to jest bardzo wierzącą protestantką z KZ. O takich relacjach z Bogiem jakie ona ma niektórzy mogliby tylko pozazdrościć!!!!! :!:


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 30 mar 2015, 11:16

krzychiii, nie jestem sceptykiem ale daleki też od wielkich woow. Nie pasuje mi to uzdrowienie w związku z lekami homeopatycznymi. Albo Bóg uzdrowił przez wiarę, albo nie Bóg. Ale nie leki. :-(


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 30 mar 2015, 11:17

Krzychii, odpowiedz sobie na takie podstawowe pytanie, tak na zdrowy chłopski rozum:
na czym polega skutecznośc tych leków? Co powoduje, że są skuteczne? Bo nie ich skład chemiczny i działanie substancji w nich zawartych na organizm. A więc CO?
Bo że są skuteczne, w to nie wątpię.
Bądź szczery sam przed sobą i zadaj sobie to pytanie.
Wiesz, woda tzw. święcona w katolicyzmie też jest skuteczna ;)


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: koleżanka » 30 mar 2015, 11:31

Mojej znajomej też leki homeopatyczne pomogły chyba na depresje. Tylko ona zajmowała się ezoteryką i wierzyła new age. Niestety lekarze je przepisują, przychodnie reklamują.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
krzychiii
Posty: 59
Rejestracja: 09 sty 2015, 17:05
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Medellin
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: krzychiii » 30 mar 2015, 11:40

Działa ta informacja zawarta w tym preparacie.
LUDZIE czy wy nic nie rozumiecie???????????????? LOL



Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości