Trójjedyny czy Jedyny?

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 12:10

No i co ze jest Stwórca to jest winien ze zachciało im sie sexu z ziemiankami ?
Czy ten kto stworzył przepisy ruchu drogowego jest odpowiedzialny za smierc w wypadkach ?
Rodzice ucza wpajaja dzieciom swoje zasady ale niech tylko wyjada i chata bedzie wolna
wtedy wyłazi co w nich siedzi
Co powiedziec ,ze nie potrafia ze mogli przewidziec itp
kontousunięte1 przelewa swoje mysli piszac
to ze pytasz o niczym złym nie swiadczy ale kiedy stwierdzasz to juz co innego/


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24
NACHASZ Eden
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: kontousunięte1 » 13 kwie 2018, 12:14

Czyli, kosmici przybyli i...
Czy wiesz, że to właściwie rujnuje całą teorię o Bogu Stworzycielu Wszechświata?
Czy w takim razie Bóg panuje nad wszystkim i nad wszystkimi?
Różne pytania się nasuwają, ale trzeba rozróżnić pytania (na razie tylko i wyłącznie to robię) od stwierdzeń. Zarzucasz mi to, że oskarżam boga. Jak mam Go KOCHAĆ skoro Go nie znam. A jak mam poznać jeśli nie wolno mi szukać, pytać? Widzę to co widzę i wyciągam wnioski.
Czy wiesz, że tetragram, o którym mówimy oznacza: zły, przeciwnik, anty, itd.itp.


Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 12:39

Oraz dalej, Oliwka raz mówi z zupełną pewnością siebie, przecież jest napisane! A za chwilkę, ale to musi Ci Jeszua objawić.

Kochana, otwórz oczy, albo jeśli masz otwarte, wytłumacz się porządnie.


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 12:42

Skad naczerpalas takiej wiedzy o YHVH jako tetragramie od jakich pismaków ?
kontousunięte1 ułozyłas sobie obraz cudzy i trzymasz sie swoich teorii bojac sie ze ten posazek runie .
Nie dopuszczasz do siebie tego o czym mozna przeczytac w biblii bo masz blokade
Przeciez sciagneli od sumerów przciez to i tamto .
To co masz ?
Przerazają kosmici ?
nazywaj ich jak chcesz ale to potezne cywilizacje i cały ten dla nas niewidzialny swiat jest ZAMIESZKAŁY podobnie jak nasz
zobacz jaka róznorodnosc istot i bytów /
Skad u ludzi mniemanie ze tylko ta malenka ziemia ma mieszkanców a reszta zieje pustka ?
SJ zawsze głosili ze Synowie boga łaczyli sie z kobietami a one rodziły im gigantów jak to jest ze oni to widzieli i o tym mówili
a pozostali byli glusi i sa po dzis dzien.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 12:50

Sanjuanito pisze:Oraz dalej, Oliwka raz mówi z zupełną pewnością siebie, przecież jest napisane!
A za chwilkę, ale to musi Ci Jeszua objawić.

Kochana, otwórz oczy, albo jeśli masz otwarte, wytłumacz się porządnie.

Tak musi Jezus Objawic bo nie moge jesc po kims przeżutego a przymowanie od kogos jest tylko wiedza
Dlatego najwazniejsze jest osboiste Poznanie .
Jest napisane i az dziwne ze czytałam i nie widziałam nic oprócz litery a litera ukrywa dla oczu niepowołanych
nie przygotowanego serca nie przemionego umysłu.
Taki ma tylko litere .
Błagałm o Masc na oczy o Obrzezanie uszu Obrezanie serca bo bez tego człowiek jest jak bozek co ma oczy a nie widzi
uszy a nie słyszy.
Czy nie tak czytamy ?
Zastanawiałes sie dlaczego Jeszua mówi aby oni nie poznali ....


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 13:09

Wydaje mi się, że trochę Ci się to plącze. Wiedza i osobiste poznanie. Mówisz tak, jakby poznanie było wiedzą, chociaż nieprzekazywalną. Tworzysz wokół swojego zrozumienia mistyczną otoczkę, chociaż to co mówisz ma nie dużą wartość merytoryczną. To są alegoryczne sposoby na zrozumienie Pisma Świętego, raczej wesołe niż poważne.

Wiedzą możemy się ze sobą dzielić, możemy ją pobierać od poprzednich pokoleń, możemy ją dostać bezpośrednio od Boga, ale wiedza jako taka jest poddawana rozumowi i może być papką, którą ktoś dla Ciebie przerobi, jeżeli samemu nie potrafisz właściwie czytać, czy rozumować.

Doświadczenie Boga nie może być przekazane komuś, jak wiedza, każde z nas musi doświadczyć Go osobiście. Jest to osobiste poznanie, ale nie jest wiedzą. Ta miłość, obecność, czy jakby tego nie nazwać jest zdecydowanie kluczowa. To ona sprawia, że stajemy się podobni do Boga.

Miłość buduje, a wiedza nadyma. Jak to jest, że Twoje posty są takie nadęte, chociaż wiedzy w niej nie dużo? Noo, nie wiem. Nie chcę być nieczuły, albo złośliwy, jeżeli tak mnie odbierasz, to chcę cofnąć to co napisałem. Zobacz, że nie jesteś jedyną istotą na świecie, która łączy się z Bogiem.


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: KAAN » 13 kwie 2018, 14:29

Nie ma dzisiaj nowego objawienia, Bóg przemawia do ludzi przez Słowo Boże, nie ma dzisiaj proroków.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: kontousunięte1 » 13 kwie 2018, 14:38

Oliwka pisze:Skad naczerpalas takiej wiedzy o YHVH jako tetragramie od jakich pismaków ?
kontousunięte1 ułozyłas sobie obraz cudzy i trzymasz sie swoich teorii bojac sie ze ten posazek runie .
Nie dopuszczasz do siebie tego o czym mozna przeczytac w biblii bo masz blokade
Przeciez sciagneli od sumerów przciez to i tamto .
To co masz ?
Przerazają kosmici ?
nazywaj ich jak chcesz ale to potezne cywilizacje i cały ten dla nas niewidzialny swiat jest ZAMIESZKAŁY podobnie jak nasz
zobacz jaka róznorodnosc istot i bytów /
Skad u ludzi mniemanie ze tylko ta malenka ziemia ma mieszkanców a reszta zieje pustka ?
SJ zawsze głosili ze Synowie boga łaczyli sie z kobietami a one rodziły im gigantów jak to jest ze oni to widzieli i o tym mówili
a pozostali byli glusi i sa po dzis dzien.

Chyba jednak nie umiem z tobą rozmawiać. Cały czas mnie wyśmiewasz i poniżasz to, że szukam odpowiedzi. Dlaczego twoja wiedza :oops: nie jest od pismaków, a moja jest?
Dlaczego zakładasz, że ja NIE pytam Boga, a tylko ty pytasz i dostajesz jakieś objawienia. Ja objawień nie dostaję, ale jak z modlitwą i długo pytam, to KTOŚ (według was do mnie mówi diabeł, a do was tylko Bóg :roll: ) wskazuje mi co szukać, gdzie szukać i to w dość czasami nietypowy sposób.
Nie mam żadnej blokady, Oliwka. Pismo czytałam i czytam ciągle i ciągle. Dlaczego moja wiara jest wyśmiewana i podważana, a jakieś plucie i mantrowanie jest uznawane za dobre?
Historię kosmologi sumeryjskiej znam i całą tą otoczkę też i nie zakładaj, że nie zdaję sobie sprawy z światów niewidzialnych, z potężnych cywilizacji itd. TU o tych sprawach nie można rozmawiać i chyba dobrze o tym wiesz.
To ekspansja chrześcijaństwa pchnęła nawet Europę na tamte czasy wysoko rozwiniętą, w epokę ciemnoty, jaka od wielu wieków nie była. To chrześcijaństwo zafundowało nam to, co teraz mamy.


Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 14:51

KAAN pisze:Nie ma dzisiaj nowego objawienia, Bóg przemawia do ludzi przez Słowo Boże, nie ma dzisiaj proroków.


Pismo Święte Cię o tym przekonuje? Gdy Pan Bóg pokazuje Ci na przykład, że chce mieć z Tobą relację jest to dla Ciebie nowe objawienie choć jest zależne od Pisma.


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: dziunio » 13 kwie 2018, 15:27

Oliwka pisze:
dziunio pisze:
Oliwka pisze:NIE.
to nie sa ludzie .

To byli ludzie.Ludziami też były narody które kazał wybić Bóg.Ludźmi też będą bezbożnicy którzy zostaną zabici jak wróci Pan Jezus.Bóg nie morduje,Bóg zabiera,to co sam dał i zawsze jest to słuszne,sprawiedliwe...Ukamienowany facet zapewne za świadome nieposłuszeństwo.
"Wszyscy" splugawili się grzechami,a nie hybraidazacją czy czymś,takie rzeczy to raczej w apokryfach bądź w życzeniowych interpretacjach.


Ziemia była zamieszkala przez Nefilim z ich zwiazku z kobietami rodziły sie HYBRYDY zapytaj swojego kaplana

Nefilim nie były żadnymi hybrydami,to tylko Twoja błędna interpretacja.Giganci rodzili się też po potopie,aniołowie się nie żenią,nie mają ciał itd.
Raczej żaden kapłan takich bajek jak Ty nie opowiada,a ja nie zamierzam się przed nim kompromitować,bo Tobie się tak zażyczyło,wymyśliło,uroiło..
Ziemia była zamieszkana tylko przez ludzi,zwierzęta.


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 17:49

kontousunięte1 pisze:
Oliwka pisze:Skad naczerpalas takiej wiedzy o YHVH jako tetragramie od jakich pismaków ?
kontousunięte1 ułozyłas sobie obraz cudzy i trzymasz sie swoich teorii bojac sie ze ten posazek runie .
Nie dopuszczasz do siebie tego o czym mozna przeczytac w biblii bo masz blokade
Przeciez sciagneli od sumerów przciez to i tamto .
To co masz ?
Przerazają kosmici ?
nazywaj ich jak chcesz ale to potezne cywilizacje i cały ten dla nas niewidzialny swiat jest ZAMIESZKAŁY podobnie jak nasz
zobacz jaka róznorodnosc istot i bytów /
Skad u ludzi mniemanie ze tylko ta malenka ziemia ma mieszkanców a reszta zieje pustka ?
SJ zawsze głosili ze Synowie boga łaczyli sie z kobietami a one rodziły im gigantów jak to jest ze oni to widzieli i o tym mówili
a pozostali byli glusi i sa po dzis dzien.

Chyba jednak nie umiem z tobą rozmawiać. Cały czas mnie wyśmiewasz i poniżasz to, że szukam odpowiedzi. Dlaczego twoja wiedza :oops: nie jest od pismaków, a moja jest?
Dlaczego zakładasz, że ja NIE pytam Boga, a tylko ty pytasz i dostajesz jakieś objawienia. Ja objawień nie dostaję, ale jak z modlitwą i długo pytam, to KTOŚ (według was do mnie mówi diabeł, a do was tylko Bóg :roll: ) wskazuje mi co szukać, gdzie szukać i to w dość czasami nietypowy sposób.
Nie mam żadnej blokady, Oliwka. Pismo czytałam i czytam ciągle i ciągle. Dlaczego moja wiara jest wyśmiewana i podważana, a jakieś plucie i mantrowanie jest uznawane za dobre?
Historię kosmologi sumeryjskiej znam i całą tą otoczkę też i nie zakładaj, że nie zdaję sobie sprawy z światów niewidzialnych, z potężnych cywilizacji itd. TU o tych sprawach nie można rozmawiać i chyba dobrze o tym wiesz.
To ekspansja chrześcijaństwa pchnęła nawet Europę na tamte czasy wysoko rozwiniętą, w epokę ciemnoty, jaka od wielu wieków nie była. To chrześcijaństwo zafundowało nam to, co teraz mamy.

Nie wysmiewam nie ponizam ale ty tak to przedstawiasz bo chcesz dramatyzowac ?
Kiedy pisze pisze ze JA KIEDYS TAK MYSLAŁAM WIERZYŁAM NIE ROZUMIAŁAM BYLAM SLEPA GŁUCHA itp .
Jakbys Boga pytała to bys o Nim nie pisała ze Ciemny obłok ze YHVH taki owaki bo kazał ZAMORDOWAC bo YHVH to zło itp
Poczytaj co piszesz o YHVH .
kosmologia sumeryjska jak to dumnie brzmi ba znasz cała otoczke a dlaczego TU nie mozna rozmawiach o innyc cywilizacjach bo sie
obraza wsciekna ?
Beda palic na stosie ?
Kiedy o tym mówic jesli nie teraz u konca CZASÓW.
Ekspansja co ci zafundowali przeciez znowu obwiniasz nie tego co trzeba jakie chrzescijanstwo /
to KAPŁANI fałszywi zaprogramowali ciemnota strachem zadawania pytan bo palili na stosach byle ukryc Reptilów Nfilów itp
Matka Roma pijana krwia świetych krwia tych co ida Wąska Droga .
Nie obwiniaj mnie ze tylko ja dostaje Objawienia bo i tobie chyba nikt nie zabrania rozmowy w komorze zadawania pytan .


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 18:03

dziunio pisze:
Oliwka pisze:
dziunio pisze:To byli ludzie.Ludziami też były narody które kazał wybić Bóg.Ludźmi też będą bezbożnicy którzy zostaną zabici jak wróci Pan Jezus.Bóg nie morduje,Bóg zabiera,to co sam dał i zawsze jest to słuszne,sprawiedliwe...Ukamienowany facet zapewne za świadome nieposłuszeństwo.
"Wszyscy" splugawili się grzechami,a nie hybraidazacją czy czymś,takie rzeczy to raczej w apokryfach bądź w życzeniowych interpretacjach.


Ziemia była zamieszkala przez Nefilim z ich zwiazku z kobietami rodziły sie HYBRYDY zapytaj swojego kaplana

Nefilim nie były żadnymi hybrydami,to tylko Twoja błędna interpretacja.Giganci rodzili się też po potopie,aniołowie się nie żenią,nie mają ciał itd.
Raczej żaden kapłan takich bajek jak Ty nie opowiada,a ja nie zamierzam się przed nim kompromitować,bo Tobie się tak zażyczyło,wymyśliło,uroiło..
Ziemia była zamieszkana tylko przez ludzi,zwierzęta.

Boisz sie kompromitacji ?
Jednak cos wiesz o Nefilimach o Gigantach i potomstwie tez skoro sie rodziły.
Żadne bajki przeciez watykan czeka na nich i eda tych swoich braci chrzcic jak to jeden powiedział
Kompromiacja na całego Giganci rodzili sie po potopie biblia opisuje Rafaimów Zimzum wszystko to wrogowie YHVH/Jeszua
Byki Baszanu tez naleza do hybryd
Daniel opisuje ze glina bedzie sie łaczyc z żelazem ale sie nie utrzyma ,przeciez to o hybrydach.
Psalm mówi o bytach istotach smoki jaszczurki weze a biedni wierzacy mysla ze to zwierzatka
Wiesz w bajkach dla dzieci powiedziano o wszystkim tym w co nie mozecie uwierzyc i robia tak dlatego zeby zaprogramowac
juz od dziecka .
Dzieci maja koszmary przychodza do nich własnie te potwory a rodzice sie smieja ze to bzdury .
Podobnie i ty uwazasz ze to bajki.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Sanjuanito
Posty: 102
Rejestracja: 09 kwie 2018, 15:56
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: Kocham Boga i kocham ludzi.
Pan Bóg mnie kocha, ludzie różnie.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Sanjuanito » 13 kwie 2018, 18:14

Oliwko, widzisz w tekstach rzeczy, których tam nie ma. Nie mam na myśli też akurat swoich tekstów, tylko te kilka powyżej.


Najlepiej chwalimy Boga wtedy, gdy odzwierciedlamy Go najdokładniej.
Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: dziunio » 13 kwie 2018, 18:15

Olivia

Po co mam się ośmieszać?Dla sportu?Wybacz,to w nie w moim stylu.No rodziły się ze związków ludzko ludzkich,a nie duchowo ludzkich jak starasz się tutaj namiętnie przepchać.Te wszystkie plemiona pochodzą od synów Noego jak i reszta ludzkości,a powodem nie był związki "międzywymiarowe"
lecz ogólne bezbożnictwo,grzech.Dziwne.czytasz zapewne Biblie i nie wiesz,że Syn Boży to niekoniecznie Duch,ale też człowiek.Do tego nieświadomie obrażasz Boga imputując mu mordy i to z jakże wielkich liter,kiedy Bóg nie mordował tylko wymierzał sprawiedliwość sam bądź Izraelem jako narzędzie.Jacyś kapłani nie mają nic do rzeczy więc niepotrzebnie tym mantrujesz,dobrze,że bez różańca..
Wcześniej Duchy sobie brały i kochały i nagle przestały,Coś to się nie klei do twej opowieści,a tym bardziej Biblii.


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 13 kwie 2018, 18:35

dziunio pisze:Olivia

Po co mam się ośmieszać?Dla sportu?Wybacz,to w nie w moim stylu.
No rodziły się ze związków ludzko ludzkich,a nie duchowo ludzkich jak starasz się tutaj namiętnie przepchać.
Te wszystkie plemiona pochodzą od synów Noego jak i reszta ludzkości,a powodem nie był związki "międzywymiarowe"
lecz ogólne bezbożnictwo,grzech
.Dziwne.czytasz zapewne Biblie i nie wiesz,że Syn Boży to niekoniecznie Duch,ale też człowiek.
Do tego nieświadomie obrażasz Boga imputując mu mordy i to z jakże wielkich liter,kiedy Bóg nie mordował tylko wymierzał sprawiedliwość sam bądź Izraelem jako narzędzie.Jacyś kapłani nie mają nic do rzeczy więc niepotrzebnie tym mantrujesz,dobrze,że bez różańca..
Wcześniej Duchy sobie brały i kochały i nagle przestały,Coś to się nie klei do twej opowieści,a tym bardziej Biblii.

Smiac sie czy płakac nad tym co nabazgrałes na moj temat.
Jak ty czytasz ?
Przekreciłes wszystko tak jak przeinaczyłes nicka
To ja zarzucalam bo kontousunięte1 pisała ze YHVH mordował
Jasne wszystkie plemiona pochodza od Noego nawet plemie zmijowe ?
Noe jako jedyny zachował czystosc genetyczna , mamy o nim swiadectwo .
Nie wiem kim jestes ale mysle ze jestes tym który ma zapobiegac by nie ujawniano prawdy
o hybrydach ,reptilach jak ich zwał tak zwał .
Nie pisałam ze duchy sobie brały ale byty istoty i mozesz mantrowac kundalini a to tez Nachasz .
Nie przestały nadal sie łacza dlatego musi nadejsc Sad bo DNA zostało zniszczone homoseksualistó jak za dni Noego
pora na ogien.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości