Moje świadectwo uzdrowienia

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: nadrozd » 17 gru 2017, 20:47

wybrana pisze:to zaczęło mnie pchać do tyłu. Starałam się z tym walczyć i za wszelką cenę utrzymać równowagę, by nie upaść, ale poszłam jak długa. Zbyt szybko się podniosłam i nie mogłam zachować równowagi więc szłam jak pijany człowiek i jakaś kobieta mi pomogła i ustąpiła miejsca w ławce.



to jest Twoje świadectwo uzdrowienia ?
Często bywały te upadki wcześniej ? To przez te problemy z kolanami upoadałąś ?


Teraz już nie upadasz mam rozumieć .... I możesz normalnie chodzic.
Jak tak to Alleluja.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 17 gru 2017, 21:08

@nadrozd, jeżeli chcesz więcej informacji w tym temacie, to w dziale dla protestantów - świadectwa, rozważania jest przywrócona część mojego napisanego świadectwa. Usunięto wątki a część przeniesiono do tego działu. Później nie wiem kto znów przywrócił te usunięte do działu dla protestantów.Temat ten jest ujęty w dwóch działach. Kto raniej wstanie, to tu rządzi. Taka karuzela nastrojów. Znam regulamin tego forum i chciałabym się dowiedzieć, z jakiego paragrafu są usuwane moje posty?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 17 gru 2017, 21:34

Jeszcze tylko napiszę jedno spostrzeżenie, ze w moim temacie - moje świadectwo uzdrowienia, który pozostał w dziale dla protestantów i sympatyków, nie mogę pisać, bo zakazano mi tam pisać, zakazano, nie podając przyczyny ani paragrafu z regulaminu.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: nadrozd » 17 gru 2017, 22:12

heh no ja nie wiem na włąsnej skórze jak to jest jak sie człowiek nie może na nogach utrzymać i pada jak piany jak kłoda.
grunt ze juz stoisz o własnych siłach.

55 lat to całkiem młoda Babcia z ciebie.
Ja mam tylko 2ch synów narazie ale jestem 15 lat młodszy ;) wiec obadam za 15 lat jak to bedzie ze zdrowiem..
jak bede w twoim wieku to jeden bedzie miał 22 a drugi 17 lat.

Życze dużo sił do opieki nad wnukami i dziecmi :)
Zdrowie napewno sie przyda.
masz wkoncu ważna misje do wypełnienia.

Ważniejsza niz siedzenie na forach .
wiec ciesz sie i juz :)


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: magda » 19 gru 2017, 00:23

Wybrana nie piszesz we wszystkich działach bo nie jesteś sympatykiem protestantyzmu , to proste, nie sznujesz sola scripura bo nie uznajesz za natchnione częsc Biblii wiec chyba nie masz wątpliwości już dlaczego masz zabronione poza tym to co piszesz moze komuś zaszkodzić. Pewnie uważasz ze miłosć do drugiego człowiek to bezgraniczna tolerancja tego co robi nawet jeśli moze kogoś skrzywdzic ale to nie miłość a to co piszecie ze tu są tacy plujący jadem to tylko wasze chore wyobrażenie , jeśli ktoś cię ostrzega że robisz coś złego , że mozesz popełnić grzech niewybaczalny to nie jest to żadne plucie jadem a działamnie dla twojego dobra i uważam że jeśli ktoś taki jak ty błądzi a ewidentnie błądzisz odrzucając apostoła Pawła i częsc ST i ktoś cię ostrzega i chce ze złej drogi zawrócić to nie jest to plucie jadem, zrozum że złe byłoby w takim wypadku przyznanie ci racji że dobrze gadasz. Tu nie chodzi o twoje uzdrowienie a o tą naukę którą głosisz , i nie krytykuje sie ciebie personalnie bo nawet cię nikt tu nie zna kim jesteś a krytykuje się to co wypisujesz na szkodę innych zobacz sobie na dole strony ilu gości przegląda forum codziennie ,bywa ich czasem nawet setka część z nich to poszukujący a możesz swoimi wpisami kogoś zwieść na manowce Kubikowe i zniszczyć wiarę takiego poszukującego czy uważasz ze nie powinno się dbać też o innych tych nieznanych co czytają, myśl o tym co robisz sama idziesz na manowce Kubika i mozesz ściagnąć innych w to samo, czy na prawdę uważasz że jestem złośliwa zawracajac cię ze złej drogi i chroniąc innych przed takimi rzeczami które wypisujesz .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
ami
Posty: 754
Rejestracja: 17 gru 2008, 11:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: ami » 19 gru 2017, 12:00

kontousunięte1

A gdzie się podziały moje dwa ostatnie posty napisane w tym temacie,w tym jeden skierowany do Ciebie?


Jeden jest Bóg,jeden jest też pośrednik między Bogiem i ludźmi,Syn Boży Chrystus,obecny we wszystkich ludziach przez swojego Ducha Chrystusowego.Kto wierzy w Syna Bożego,ma świadectwo Jego obecności w sobie.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: Noemi » 19 gru 2017, 12:35

pisz posty dotyczace tematu,na pozostale kwestie mozna zalozyc nowy temat


Awatar użytkownika
ami
Posty: 754
Rejestracja: 17 gru 2008, 11:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: ami » 19 gru 2017, 12:55

magda

magda pisze:Wybrana nie piszesz we wszystkich działach bo nie jesteś sympatykiem protestantyzmu , to proste, nie sznujesz sola scripura bo nie uznajesz za natchnione częsc Biblii wiec chyba nie masz wątpliwości już dlaczego masz zabronione poza tym to co piszesz moze komuś zaszkodzić.

Ponieważ dwa moje posty do Ciebie zostały usunięte przez siły nieczyste,to zadam Ci dwa pytania.Z jakiego powodu w sola scriptura:

- Biblia jest ważniejsza od Chrystusa?
- Biblia jest uważana za Słowo Boże,a z Biblii jasno wynika,że to Chrystus jest prawdziwym i żywym Słowem Bożym,a nie Biblia.

Co takiego pisze wybrana,że to może komuś zaszkodzić? Bo jeśli pisze prawdę,to może zaszkodzić tym,co głoszą nieprawdę lub odwrotnie.

kontousunięte1

Jeśli to forum otwarte jest dla wszystkich,to z jakiego powodu są usuwane niektóre posty? Przez takie niezgodne z regulaminem postępowanie,forum przestaje być otwarte dla wszystkich.Przypominam,że Pan Bóg dał nam wszystkim wolną wolę.Odnosi się to wiary i do tego, co kto pisze i w co wierzy.Z jakiego powodu nie szanujecie Daru wolnej woli danej nam przez samego Pana Boga?


Jeden jest Bóg,jeden jest też pośrednik między Bogiem i ludźmi,Syn Boży Chrystus,obecny we wszystkich ludziach przez swojego Ducha Chrystusowego.Kto wierzy w Syna Bożego,ma świadectwo Jego obecności w sobie.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: kontousunięte1 » 19 gru 2017, 13:38

ami pisze:kontousunięte1

A gdzie się podziały moje dwa ostatnie posty napisane w tym temacie,w tym jeden skierowany do Ciebie?

Nic mi o tym nie wiadomo :eek:
kontousunięte1

Jeśli to forum otwarte jest dla wszystkich,to z jakiego powodu są usuwane niektóre posty? Przez takie niezgodne z regulaminem postępowanie,forum przestaje być otwarte dla wszystkich.Przypominam,że Pan Bóg dał nam wszystkim wolną wolę.Odnosi się to wiary i do tego, co kto pisze i w co wierzy.Z jakiego powodu nie szanujecie Daru wolnej woli danej nam przez samego Pana Boga?

Tego to już zupełnie nie rozumiem. Przecież nie ja usunęłam twoje posty. Nie mam żadnego wpływu na cokolwiek, co dzieje się na forum.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: magda » 19 gru 2017, 14:04

Ami

1. Dlaczego przeciwstawiasz Chrystusa czyli Słowo ,Słowu Bozemu które jest Biblią. Całe pismo jest Słowem Bozym a nie ludzkim mimo że spisali je ludzie

2Tm 3:16 ubg "Całe Pismo jest natchnione przez Boga i pożyteczne do nauki, do strofowania, do poprawiania, do wychowywania w sprawiedliwości;"

Bóg sam zadbał zeby pismo nie zostało skarzone ludzkimi naukami

J 10:35 ubg "Jeśli nazwał bogami tych, do których doszło słowo Boże, a Pismo nie może być naruszone;"

Jak widzisz sam Jezus mówi ze pismo nie jest zmienione i skażone nauką ludzką. Jest to nauka samego Boga a nie ludzkie wymysły dlatego jako takie jest Słowem Bożym czyli tym samym co powiedział Jezus nie ma zadnego konfliktu między tym co mówi Duch Świety przez apostołów i proroków a tym co mówi Jezus więc nie rozumiem co cie dziwi,

2.
ami pisze:Co takiego pisze wybrana,że to może komuś zaszkodzić? Bo jeśli pisze prawdę,to może zaszkodzić tym,co głoszą nieprawdę lub odwrotnie.


Jeśli chcesz dyskutować o wybranej i jej postach to powinnaś je przeczytać i wiedzieć co ona wypisuje a wypisuje mniej więcej to że w Biblii są jakieś wypociny ludzkie zwłaszcza w ST, czyli pisze kłamstwo bo sam Jezus powiedział że " Pismo nie może być naruszone" to trzeba Jezusowi wierzyć. Wypisuje też ze apostoł Paweł jest fałszywym apostołem i jego pisma nie maja znaczenia tym samym zarzuca Pawłowi fałsz a obraża Ducha Świetego który przez niego mówił, to samo zarzuca Łukaszowi. To są rzeczy szkodliwe dla ludzi którzy poszukują Boga i bardzo często przychodzą na to forum w poszukiwaniu prawdy a znajdują nauki Kubika o fałsz dlatego muszę sprostowywac to co ona wypisuje i z resztą nie tylko ja to staram się sprostować , każdy wierzący powinien nauczać prawdy a tępić fałsz dla dobra innych , bo to co napisane zostaje na długo i może odwrócic od wiary podkopać wiarygodność "Słowa Bożego" czyli Jezusa i zgorszyć kogoś kto chce wierzyć Jezusowi a wiesz co jest powiedziane o takich co gorszą innych

Mk 9:42 ubg "A kto zgorszy jednego z tych małych, którzy we mnie wierzą, o wiele lepiej byłoby dla niego, gdyby zawieszono mu u szyi kamień młyński i wrzucono go do morza."

Dlatego to co piszę jest dla dobra wybranej żeby nie zawieszano jej kamienia młyńskiego za to ze jakis gość przeglądający forum zgorszył sie i porzucił Jezusa a moze się tak zdarzyć bo skoro Jezus mówi " Pismo nie może być naruszone" a wybrana mówi odwrotnie że w pismie jest fałsz i ludzkie słowa to ktoś moze jej uwierzyć , Jak widzisz Jezus Duchem Świetym mówi jedno wybrana innym duchem mówi cos całkiem przeciwnego a jak wiesz djabeł popiera swoich a nie Jezusa i może się zdarzyc ze kogoś zgorszy i po prostu trzeba temu przeciwdziałać dla dobra takiego człowieka i dla dobra wybranej.

ami pisze:Przypominam,że Pan Bóg dał nam wszystkim wolną wolę.Odnosi się to wiary i do tego, co kto pisze i w co wierzy.Z jakiego powodu nie szanujecie Daru wolnej woli danej nam przez samego Pana Boga?


Juz ci napisałam dlaczego dlatego ze wolna wola nie jest nieograniczona a ogranicza ją dobro innego człowieka w tym wypadku tych co mogą być zwiedzeni przez czytanie jej postów, wolna wola nie usprawiedliwia egoizmu musi uwzględniać dobro innych ludzi, nie mozna sobie powiedzieć mam wolna wolę to zamorduję kogoś czy mam wolną wolę to kogoś zgorszę bo tylko ja się liczę i moja wola, kumasz kobieto ?
To nie jest forum do luźnych takich tam towarzyskich pogaduszek ale miejsce gdzie się omawia często rzeczy związane ze zbawieniem i bardzo poważne może mieć konsekwencje to co się pisze ,nierzadko czytają to ludzie szkający Jezusa i prawdy, dlatego lepiej się zastanowić co tu wrzucasz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 19 gru 2017, 15:43

@Magdo. proszę o podanie, gdzie napisałam, że Apostoł Paweł był fałszywym Apostołem.
Proszę o podane , gdzie napisałam, że Stary Testament jest bez wartości.
Napisałam i dalej to potwierdzam, że starotestamentowi pisarze byli natchnieni, by spisać historie narodu wybranego - Izraelitów, który Bóg wybrał i powołał do głoszenia Jego woli.Prawdą jest, że naród ten powoływał się na Wolę Bożą, ale jej nie wypełniał. Nie przestrzegał Przykazań Bożych i uczeni w piśmie woleli głosić własną tradycję. To, co starotestamentowi pisarze przekazali na piśmie wyraża ich wiedzę i sposób rozumienia i pojmowania Boga. Dlatego sam Bóg w osobie Jezusa Chrystusa skrytykował wypełnianie woli Bożej, wypełnianie przykazań Bożych.
Wielu Proroków Bożych głoszących prawdę Bożą, zostało pomordowanych na Ołtarzu. Skąd my to wiemy i możemy właściwie ocenić? To ocenę dał nam i objawił sam Bóg w osobie Jezusa Chrystusa. Nauki Jezusa Chrystusa są tylko święte.
Apostoł Paweł był nowo narodzonym chrześcijaninem. Został powołany do spełnienia misji i czynił tą misję z pełnym poświęceniem i najlepiej jak potrafił. Nie znał jednak nauk Jezusa czyli samego Boga, bo ich nie słuchał. Jako człowiek w wyrażaniu swoich odczuć, też mógł coś wyrazić nie właściwie. Pisał listy nie raz będąc wzburzony i zdenerwowany, więc emocje mogły w nim wyzwolić powiedzenie o jedno zdanie za dużo. Na przykład napisanie w liście zdanie, że jego nauki są nieomylne - jest niewłaściwe, bo każdy człowiek jest omylny. Również nauczał o bezwzględnym posłuszeństwie zwierzchności władzy. Chociażby te dwie nauki wywarły szkodliwy wpływ na przyszły kościół. Nieomylność człowieka spowodowała, że zwierzchnik kościoła również uznał swoją nieomylność. Bezwzględnie posłuszeństwo władzy również miało negatywny wpływ na hierarchię kościelną oraz na wiele dziedzin życia ludzi. Te dwie chociażby nauki Pawłowe wywarły bardzo szkodliwy wpływ na życie ludzi.Oczywiście ten błąd źli ludzie potrafili wykorzystać twierdząc, że każde słowo napisane w Biblii było natchnione. Ci, co tak twierdzą głoszą herezję, bo niby skąd wiedzą, że każde słowo jota w jotę przekazał Bóg. Jest to fałsz i dlatego jest tyle niezgodności religijnych. Kościół Boży jest tam, gdzie głoszone jest Słowo Boże, a słowem Bożym są tylko nauki Jezusa, które możemy poznać w Ewangeliach.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: magda » 19 gru 2017, 18:33

wybrana mnie rece opadaja jak czytam to co piszesz i już się upewniłam że niestety niczego nie rozumiesz i nie wiesz co robisz Bóg to weźmie oczywiście pod uwagę. Nie koniecznie trzeba napisać cos wprost, mozna po prostu rzecz opisać bez nazywania po imieniu tak jak ty to robisz

wybrana pisze: proszę o podanie, gdzie napisałam, że Apostoł Paweł był fałszywym Apostołem


Oczywiście nie nazwałaś go wprost fałszywym apostołem ale napisałaś to

wybrana pisze:Nie znał jednak nauk Jezusa czyli samego Boga, bo ich nie słuchał.


Skoro nie znał nauk Jezusa to oznacza tylko jedno uczył innych fałszywych nauk innej fałszywej Ewangeli bo nie ma dwuch prawd ani dwuch Ewangeli prawdziwych i to co piszesz oznacza że nie miał ducha Świetego Jezusowego bo gdyby miał ducha Bożego znałby te nauki Jezusa od tego Ducha. To mniej więcej napisałaś i tym samym zrobiłaś z Pawła fałszywego apostoła jednocześnie obłudnie pisząc jak to on sie starał i przekazywał ten fałsz w dobrej wierze

wybrana pisze: Został powołany do spełnienia misji i czynił tą misję z pełnym poświęceniem i najlepiej jak potrafił.


Do tego sugerujesz że Jezus powołał go do spełnienia misji i nie przekazał mu swoich nauk nie wyposarzył go w prawdziwą Ewangelię i pozwolił żeby Paweł uczył ludzkich bredni swoich własnych a nie nauk Jezusa , czyli Jezus też jest winny tego stanu rzeczy , zobacz sama co wypisujesz nie nazywasz rzeczy po imieniu ale jak to wygląda że Paweł biedulka powołany ale przez Jezusa nie pouczony bez Ducha Bożego który by nim kierował i uczył sam z siebie bardzo sie starał niestety uczył kłamstwa takie jest twoje przesłanie i uważasz ze to jest pochodzące od Ducha Świetego i że ty piszesz rzeczy które mogą czytać ludzie poszukujący prawdy . Jest to wielkie swiństwo w stosunku do ludzi którzy to czytają w stosunku do Pawła apostoła który zycie oddał całe za Ewangelię Jezusową i świństwo w stosunku do Jezusa , na szczscie dla ciebie nie wiesz co czynisz i w ogóle nie rozumiesz wiec bedziesz usprawiedliwiona bo nie jesteś w stanie jak widać tego pojąć co robisz , zlituj sie tylko nad tymi co to czytają żeby tych twoich nauk nie musieli czytać bo mogą odejśc od prawdy i Jezusa do Kubika gdzie ty juz jesteś. Miej wzgląd na tych ludzi oni ci nic złego nie zrobili i nie karm ich takimi naukami zostaw ich w spokoju niech znajdą prawdę bez twoich sugestii

wybrana pisze:Na przykład napisanie w liście zdanie, że jego nauki są nieomylne - jest niewłaściwe, bo każdy człowiek jest omylny.
.

Gdyby głosił swoje nauki to owszem nie powinien uważać ich z nieomylne ale on głosił nauki Ducha Bozego którego miał a Duch Bozy jest nieomylny

wybrana pisze:Oczywiście ten błąd źli ludzie potrafili wykorzystać twierdząc, że każde słowo napisane w Biblii było natchnione. Ci, co tak twierdzą głoszą herezję, bo niby skąd wiedzą, że każde słowo jota w jotę przekazał Bóg. Jest to fałsz i dlatego jest tyle niezgodności religijnych


Ci źli ludzie to protestanci którzy wyznają sola scriptura , i uważają ze całe pismo jest natchnione więc dlaczeho się dziwisz ze nie mozesz pisać w działach tych" złych ludzi" ani w działach sympatyków "złych ludzi"?
dodam ze Jezus wedłóg ciebie też powinien się do tych złych zaliczać bo powiedział tu:

J 10:35 ubg "................, a Pismo nie może być naruszone;"

Ani chybi Jezus zalicza sie do tych uznających całe pismo za prawdę pochodzącą od Boga czyli tych" złych"wedłog ciebie. Bardzo błądzisz kobieto i nawet tego nie widzisz , martwie sie tylko czy jak cie powalai w duchu i uzdrawiali to nie przekazali ci orzy okazji jakiegoś ducha innego niż miał Paweł to co piszesz na to wskazuje niestety, będę sie modlic za ciebie bo masz problem i to grubego kalibru.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 19 gru 2017, 18:46

@magdo, czytaj Ewangelie, bo tam jest Słowo Boże. Tylko nauki Jezusa Chrystusa są nieomylne.Nauki człowieka mogą być omylne, ale Boga nie.
Kochaj Boga, przede wszystkim kochaj bardziej niż ludzi.
WIERZ W JEGO INTENCJE, PRAWA, SPRAWIEDLIWOŚĆ.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: magda » 19 gru 2017, 19:13

No i nic znów nie zrozumiałas , ja czytam Ewangelie ale i czytam to co Duch Świety przekazał nam przez Pawła i to też jest świete i prawdziwe. Jezus przyszedł już po śmierci Pawła do Jana i przekazał mu apokalipsę i listy do kosciołów pogańskich które załozył Paweł i w których nauczał Prawdziwej Ewangelii Jezusowej , Jezus potwierdził świetośc nauki przekazanej zborom przez Pawła.

Ap 3:7-8 bw
(7) A do anioła zboru w Filadelfii napisz: To mówi Święty, prawdziwy, Ten, który ma klucz Dawida, Ten, który otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, który zamyka, a nikt nie otworzy.
(8) Znam uczynki twoje; oto sprawiłem, że przed tobą otwarte drzwi, których nikt nie może zamknąć; bo choć niewielką masz moc, jednak zachowałeś moje Słowo i nie zaparłeś się mojego imienia.

Jak widzisz Jezus nazywa naukę jaką mieli w zborze załozonym i nauczanym przez Pawła zborze pogańskim Nazywa "moim Słowem" czyli Paweł uczył właśnie słowa Jezusa które przekazywał mu Duch Boży a nie ludzkiej nauki. Będę sie jednak za ciebie modlic bo jesteś na manowcach fałszu. Jeżeli odrzucasz tych których powołał Jezus to odrzucasz Jezusa i częsc jego nauk.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 19 gru 2017, 22:30

Jak można pisać takie brednie? Jakie nauki Pawłowe potwierdził Jezus w apokalipsie?
Kościoły i pierwsze zbory przyjmowały Ewangelię Jezusa Chrystusa i tylko na tych naukach utwierdzały się wierze.Nie ma ewangelii Pawłowej.
Jedynym słowem Bożym jest tylko to, co nauczał Jezus Chrystus. Paweł również czerpał swoją wiedzę z tych ewangelii. Jego osobiste refleksje i spostrzeżenia nie zawsze są zgodne z ewangelią Jezusową, no ale przecież Paweł był tylko człowiekiem a nie Bogiem.
Podkreślam jeszcze raz, że bardzo owocna była jego posluga . To wina złych ludzi, którzy szybko łyknęli jego błędy człowiecze i na tych błędach pasożytują i niszczą wiarę. Paweł pragnął być wiarygodnym nauczycielem i dlatego użył zwrotu, że jego nauki są nieomylne.
Jezus zwrócił uwagę młodzieńcowi- "nie nazywaj mnie dobry, bo dobry jest tylko nasz Ojciec w niebie" Żaden człowiek nie jest nieomylny ani doskonale dobry. Każdy jest grzeszny, słaby i upadły. Również nauka apostoła Pawła odnośnie posłuszeństwa zwierzchności władzy była przydatna w ówczesnych czasach, że względu na historyczną politykę w tych czasach. Źli ludzie wykorzystali to pouczenie i wykorzystują względem siebie.
Biblia zawiera Słowo Boże,zawiera prawdę naszej wiary, ale nie każde zwroty i słowa pochodzą od Boga- ale od ludzi.
Słowa od Boga przekazywali Prorocy, zawarte są w przykazaniach, zawarte są w naukach Jezusa Chrystusa.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości