Co dalej Epifanio?

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
christianinroman
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Re: Co dalej Epifanio?

Postautor: christianinroman » 21 paź 2017, 14:53

Ix12. Drogi przyjacielu zajrzałem na Twojego bloga i cóż, jesteś po czyjej stronie jak myślisz? Czy po stronie Jezusa z Nazaretu, Syna Bożego i Orędownika przed Ojcem, czy może po stronie diabła - kłamcy i oskarżyciela. Jesteś świadkiem Jehowy, a ja jestem świadkiem Jezusa ( Dzieje Apostolskie.1:8 ). Cytujesz wersety z PNŚ ( przekładu Nowego świata ), a jest to przekład z języka angielskiego a nie z języków oryginału.
W następnym poście wypiszę wersety biblijne ŚWIADOMIE zmienione przez wydawców biblii świadkowej. To powinien być szok dla obecnych świadków. Nie piszę na priv bo chcę by na publicznym forum inni poznali motywy postępowania organizacji ( czytaj CK - Ciało Kierownicze ). To jest realne, rzeczywiste zniewolenie.

christianinroman
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Re: Co dalej Epifanio?

Postautor: christianinroman » 24 paź 2017, 10:39

C.d. do Ix12 i innych świadków Jehowy.
1/ Dzieje Apostolskie 20:28 ,, Uważajcie na samych siebie i na całe stado, w którym Was Duch Święty ustanowił biskupami,abyście paśli KOŚCIÓŁ BOGA KTÓRY ON NABYŁ WŁASNĄ KRWIĄ." - PUBG
,, Zważajcie na samych siebie i na całą trzodę pośród której duch święty ustanowił Was nadzorcami ( jak w Egipcie było z Żydami - mój przypis) abyście paśli zbór BOGA NABYTY KRWIĄ JEGO WŁASNEGO SYNA." - PNŚ
2/ List do Rzymian 9:5 ,, Do których należą ojcowie i z których według ciała POCHODZI CHRYSTUS, KTÓRY JEST NAD WSZYSTKIMI, BÓG BŁOGOSŁAWIONY NA WIEKI.AMEN."- PUBG
,, Do których należą praojcowie i z których CHRYSTUS WYWODZI SIĘ WEDŁUG CIAŁA:BÓG KTÓRY JEST NAD WSZYSTKIM, NIECH BĘDZIE BŁOGOSŁAWIONY NA WIEKI. AMEN." - PNŚ
3/ List do Kolosan 1:15,16 ,, On jest obrazem Boga niewidzialnego i pierworodnym wszelkiego stworzenia. Przez niego bowiem WSZYSTKO ZOSTAŁO STWORZONE (...) WSZYSTKO PRZEZ NIEGO I DLA NIEGO ZOSTAŁO STWORZONE." -PUBG
w PNŚ jest w wierszu 16 :,, BO ZA JEGO POŚREDNICTWEM ZOSTAŁO STWORZONE WSZYSTKO I N N E (...) WSZYSTKO I N N E ZOSTAŁO STWORZONE POPRZEZ NIEGO I DLA NIEGO."
Czy wystarczy, czy jeszcze inne miejsca mam pokazać niewolnikom CK z Brooklynu?

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”