Ewangelia sukcesu to IMHO diabelskie kuszenie

Inne zagadnienia biblijne
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 31 sty 2008, 09:48

Droga axanko polecam ci dobrą szkołę biblijna to ci rozjaśni umysł


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 31 sty 2008, 10:01

gargamelus pisze:Droga axanko polecam ci dobrą szkołę biblijna to ci rozjaśni umysł
Niestety przysparzasz tej szkole bardzo niedobrą reklamę. Pacząc bowiem na takiego absolwenta jak TY, ludzie będą omijać ową szkołę szerokim lukiem.


__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 31 sty 2008, 12:07

gargamelus a ja Cię proszę po raz drugi o nie zaśmiecanie tego wątku obrzucaniem innych błotem pomawiając o krytykę i oskarżenia. A jeśli umiesz biblijnie (skoro sie tak chwalisz swoim wykształceniem biblijnym) udowodnić swoje racje zrób to proszę w sposób merytoryczny... i podaj fragmenty o które Cię prosiłem a nie odsyłaj nas jak dzieciaków do Biblii abyśmy sobie samy znaleźli ponieważ sam jestem ciekawy które to fragmenty z biblii zamierzasz odnieść to charyzmatycznych zjawisk o jakich mówiliśmy. Znudziło mi się już klikanie na przycisk zgłoś post do moderatora i administratora. :-? Nie życzę sobie gargamelus wszczynania kłótni w tym wątku w którym zależy mi jedynie na zwróceniu uwagi na niebezpieczeństwa pewnych nauczań w dzisiejszym kościele chrześcijańskim. Nigdy nie było moja motywacją ani nie jest oskarżanie ani krytykowanie kogokolwiek ani nie padły nigdy tutaj z mojej strony żadne nazwiska (choć mnie korciło) kaznodziejów... Co do naszych zborów o które się tak troszczysz że nie głoszą ewangelii proponuję abyś kilka może z naszych odwiedził zapraszam również też do mojego zboru a się przekonasz o Bożym dziele jaki czynimy jak również na pewno społeczności innych tutaj osób jak np. kapitana nemo, axanny i innych użytkowników wierzę że również czynią dzieło Pańskie w swoich miejscowościach i okolicy...
Pozdrawiam w Chrystusie
Grzegorz


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 31 sty 2008, 13:29

ja też sobie wiele nie życzę :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 31 sty 2008, 14:06

załóż swój wątek a również będziesz miało prawo aby trzymać sie tam tematu wątku a nie śmiecić bezpodstawnymi oskarżeniami typu że nasze kościoły się nie rozwijają lub etc..


jacur
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2008, 17:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jacur » 03 lut 2008, 18:05

Hmmm ...
Ale padanie to bardzo biblijne jest. Nawet nowo testamentowe ;)
DA 5:5 , 5:10.


Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 04 lut 2008, 17:20

jacur pisze:Hmmm ...
Ale padanie to bardzo biblijne jest. Nawet nowo testamentowe ;)
DA 5:5 , 5:10.

Dz 5:5 Bw "Ananiasz zaś, słysząc te słowa, upadł i wyzionął ducha. I wielki strach ogarnął wszystkich, którzy to słyszeli."

Dz 5:10 Bw "I upadła zaraz u nóg jego, i wyzionęła ducha. A gdy młodzieńcy weszli, znaleźli ją martwą, wynieśli i pogrzebali obok jej męża."


:lol: :lol: :lol:
A jeszcze tu:

Dz 12:23 Bw "W tej samej chwili poraził go anioł Pański za to, że nie oddał chwały Bogu; potem stoczony przez robactwo, wyzionął ducha."
Zwolennicy padania powinni uważniej teksty Biblijne przestudiować...



Wróć do „Biblistyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości