Strona 1 z 1

Anioł ludzkiej ewolucji

: 03 sty 2017, 07:34
autor: 2tm31617
https://m.youtube.com/watch?v=moDZpM-rvXI

Potężny atak na katolicyzm, religie, ewolucje... Czy nie za głęboko interpretujący? Czy sa postawy lączyć np. papiestwo z komunizmem lub faszyzmem. Okultyzm z religijnościa mieszającą w sobie mitologie, darwinizm i jezuitów. Czy to tylko propaganda, zwiedzenie protestanckie?

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

: 03 sty 2017, 11:45
autor: KAAN
To sekciarskie podejście ekstremy adwentystopodobnych, charyzmatykopodobnych, widzących same teorie spiskowe, szkoda się tym zajmować. Biblia odkrywa te "rewelacje" w sposób doskonały, jako element szatańskiego działania kończącego się jego sądem.

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

: 03 sty 2017, 12:11
autor: 2tm31617
Tez tak mysle, ze nawet trudno wyposrodkowac ten film. Gdyby wojny zalezaly tylko od jezuitow w mysl ewolucji i tak jak nakteslono uch w filmie, to juz dawno nie byloby zycia na Ziemi. Sily dobra i zla toczs odwieczna wojne. Acxkolwiek pytanie na bazie wątków historii jest aktualne: czy idziemu ku poprawie czy zagladzie globalnej? Oczywiscie sklaniam sie ku drugiemu, co nie znaczy ze me mysli sa pesymistyczne, z reszta faktycznie Biblia to uzasadnia :)

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

: 27 mar 2017, 23:05
autor: Florian
Filmik oglądałem już kiedyś, zwykła antykatolicka propaganda , jak większość podobnych filmików na YT atakujących Kościół , każdy kto zna naukę Kościoła , od razu zauważy , że człowiek wygaduje głupoty.

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

: 28 mar 2017, 07:47
autor: Zbyszekg4
Florian pisze:Filmik oglądałem już kiedyś, zwykła antykatolicka propaganda , jak większość podobnych filmików na YT atakujących Kościół , każdy kto zna naukę Kościoła , od razu zauważy , że człowiek wygaduje głupoty.

A możesz te "głupoty" jakoś wypunktować? Film długi więc trudno wiedzieć o czym myślisz...

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

: 25 kwie 2017, 20:43
autor: Janek
Mi się podobał :) reszta też.

pytania pomoc randka