Anioł ludzkiej ewolucji

Wolne przemyślenia na temat Chrześcijaństwa i nie tylko ....
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Anioł ludzkiej ewolucji

Postautor: 2tm31617 » 03 sty 2017, 07:34

https://m.youtube.com/watch?v=moDZpM-rvXI

Potężny atak na katolicyzm, religie, ewolucje... Czy nie za głęboko interpretujący? Czy sa postawy lączyć np. papiestwo z komunizmem lub faszyzmem. Okultyzm z religijnościa mieszającą w sobie mitologie, darwinizm i jezuitów. Czy to tylko propaganda, zwiedzenie protestanckie?


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

Postautor: KAAN » 03 sty 2017, 11:45

To sekciarskie podejście ekstremy adwentystopodobnych, charyzmatykopodobnych, widzących same teorie spiskowe, szkoda się tym zajmować. Biblia odkrywa te "rewelacje" w sposób doskonały, jako element szatańskiego działania kończącego się jego sądem.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

Postautor: 2tm31617 » 03 sty 2017, 12:11

Tez tak mysle, ze nawet trudno wyposrodkowac ten film. Gdyby wojny zalezaly tylko od jezuitow w mysl ewolucji i tak jak nakteslono uch w filmie, to juz dawno nie byloby zycia na Ziemi. Sily dobra i zla toczs odwieczna wojne. Acxkolwiek pytanie na bazie wątków historii jest aktualne: czy idziemu ku poprawie czy zagladzie globalnej? Oczywiscie sklaniam sie ku drugiemu, co nie znaczy ze me mysli sa pesymistyczne, z reszta faktycznie Biblia to uzasadnia :)


Florian
Posty: 771
Rejestracja: 08 mar 2017, 21:52
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

Postautor: Florian » 27 mar 2017, 23:05

Filmik oglądałem już kiedyś, zwykła antykatolicka propaganda , jak większość podobnych filmików na YT atakujących Kościół , każdy kto zna naukę Kościoła , od razu zauważy , że człowiek wygaduje głupoty.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

Postautor: Zbyszekg4 » 28 mar 2017, 07:47

Florian pisze:Filmik oglądałem już kiedyś, zwykła antykatolicka propaganda , jak większość podobnych filmików na YT atakujących Kościół , każdy kto zna naukę Kościoła , od razu zauważy , że człowiek wygaduje głupoty.

A możesz te "głupoty" jakoś wypunktować? Film długi więc trudno wiedzieć o czym myślisz...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Anioł ludzkiej ewolucji

Postautor: Janek » 25 kwie 2017, 20:43

Mi się podobał :) reszta też.



Wróć do „ Psychologia, Filozofia i inne....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości