Czy istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną?

Wolne przemyślenia na temat Chrześcijaństwa i nie tylko ....
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 31 sty 2014, 06:12

Co nie znaczy, że Twoje małżeństwo się nie naprawi. Jest teraz źle, rozumiem, ale tak być nie musi. Nie chcę Ci dawać fałszywej nadziei, ale może żona zatęskni, zobaczy Cię i powie: głupio zrobiłam. Podejrzewam, że synek też o Ciebie pyta, bo przeciez kontakt z dzieckiem miałeś dobry. Nie nastawiaj się na nic. Jedź do rodziny i zwyczajnie powiedz Panu Jezusowi, co czujesz i poproś Go o pomoc, wszak Pan Jezus rzekł:

11:28 Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie.
11:29 Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.
11:30 Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie.


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Czy istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną?

Postautor: Hardi » 03 lut 2014, 01:58

Magnezik pisze:Czy istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną poza małżeństwem i byciem zakochanym?
Tak albo nie i dlaczego.
Do wypowiedzi proszę dołączyć krótką wypowiedz czym jest przyjaźń a czym koleżeństwo.
O wypowiedzi proszę osoby w wieku 25+ lat.

To jest bardziej teoria bo nawet jeśli my się nie podkochujemy to nikt z nas nie wie czy druga osoba się z nami nie przyjaźni bo się w nas podkochuje.
Czasami też człowiek sam nie wie co czuje a czasami boi się do tego przyznać. Po mimo wszystko jestem jednak ciekawy odpowiedzi.

Dodatkowo dla tych którzy odpowiedzą, że taka przyjaźń istnieje.
Jakie zagrożenia a jakie korzyści niesie taka przyjaźń?

przyjaźń między facetem, a babką prowadzi albo do małżeństwa albo do złamanego i zranionego serca, innego wyjścia nie ma, a kto uważa inaczej ten nie wie czym jest przyjaźń i myli ją z koleżeństwem 8-)


Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hmhmm » 26 cze 2014, 13:18

Istnieje taka przyjaźń. Do czasu aż jedna ze stron nie zechce czegoś więcej. Potem jest albo rozpad przyjaźni, albo właśnie "coś więcej".


Mariaveics
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2017, 20:33
wyznanie: Restoracjonizm
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Czy istnieje przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna

Postautor: Mariaveics » 25 sty 2018, 13:31

ze istnieje szczera przyjazn nie kolezenstwo i nie znajomosc, bez podtekstow seksualnych miedzy kobieta a mezczyzna, ktorzy nie sa ze soba w zwiazku?

Ja sadze,ze jest to mozliwe,ale tylko w przypaku, kiedy oboje sa takiej samej orientacji seksualnej:


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re:

Postautor: kontousunieteMtl » 01 lut 2018, 19:56

hmhmm pisze:Istnieje taka przyjaźń. Do czasu aż jedna ze stron nie zechce czegoś więcej. Potem jest albo rozpad przyjaźni, albo właśnie "coś więcej".




Jesli dojdzie do " czegos wiecej", nie znaczy to zaraz, ze przyjazn sie skonczyla..... :)

Uwazam, ze np. przyjazn w malzenstwie jest czyms wspanialym.....I wiem , ze niewiele malzenstw ma szczescie cieszyc sie przyjaznia....

Jestem pewna, ze przyjazn jest dojrzalym stadium bezinteresownej milosci..... :)


Oczywiscie przyjazn z cudza zona moze stanowic nie lada wyzwanie i ryzyko dla obu stron....ale jest mozliwa.... :)



Wróć do „ Psychologia, Filozofia i inne....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości