Odnaleziono Arkę Noego?

Jaki jest człowiek wg Boga
Tomek12
Posty: 512
Rejestracja: 14 sty 2010, 09:04
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: skądś
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Odnaleziono Arkę Noego?

Postautor: Tomek12 » 28 kwie 2010, 22:57

http://wiadomosci.onet.pl/155516,21,0,0,1,pokaz.html

Tak tam pisze:

"Na 99,9 procent to Arka Noego"

Wnętrze Arki Noego

Grupa ewangelickich odkrywców z Chin i Turcji oświadczyła, że w poniedziałek odnalazła na górze Ararat Arkę Noego. Agencja AFP opublikowała zdjęcia z tego wydarzenia.
Góra Ararat znajduje się we wschodniej Turcji. Odkrywcy twierdzą, ze Arka znajduje się na wysokości 4 tysięcy metrów. Chińczycy i Turcy odnaleźli drewnianą strukturę, której wiek, na podstawie próbek węgla, określono na 4,8 tysiąca lat.

- Nie jesteśmy w 100 procentach pewni, że to Arka Noego, ale uważamy, że na 99,9 proc. to właśnie ona – powiedział Yeung Wing-cheung, dokumentalista z Hong Kongu towarzyszący 15-osobowemu zespołowi badawczemu "Noah's Ark Ministries International".

Odnaleziono Arkę Noego? - galeria zdjęć


Drewniana struktura ma kilka przegród, w których prawdopodobnie przetrzymywano zabrane na Arkę zwierzęta. Poszukiwacze wykluczyli jednocześnie, że odnaleziona struktura może być częścią zaginionej osady, ponieważ w okolicy nigdy nie znaleziono ludzkich siedzib powyżej wysokości 3,5 tysiąca metrów.

Lokalne władze zwrócą się do tureckiego rządu o wpisanie znaleziska na listę światowego dziedzictwa UNESCO, dzięki czemu będą mogły ruszyć szczegółowe prace archeologiczne.


Mój komentarz: czemu tak mało zdjęć?


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 29 kwie 2010, 14:25

Tych ark to już nie wiadomo ile poznajdywano..


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 30 kwie 2010, 20:27



Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 22 maja 2010, 10:17

Ale niesamowite jak swiat sie przygotowuje do swego konca. oto co bbc produkuje na temat arki. wyglada epopeja gilgamesza jest bardziej wiarygodniejsze niz biblia.

http://www.youtube.com/watch?v=F3crU7qjbAQ


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 18 lip 2010, 16:32

Nachodza mnie czasem takie odpowiedzi.
Kiedys na jednym kazaniu (youtube) jakies chrzescjianski apologeta napisal komentarz pod spodem ze na ziemi nie jest wystarczjaco duzo wody zeby pokryc wysokie gory. Moze ma racje. Ale skad on ma taka pewnosc ze wtedy byly tak wysokie gory jak Himalaje? Moim zdaniem dzisiejsze gory powstaly w wyniku tej ze kataklizmy - potopu.


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 18 lip 2010, 16:36

I jeszcze jedna rzecz. Wlasnie dzieki Potopowi mamy dzis rope (ktora sie skonczy szybko i nastanie inny kataklizm) i wegiel, wapno i rozne mineraly.



Wróć do „Antropologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości