Pan Kapusta

Jak postrzegamy Boga....
b4fomet
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2014, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pan Kapusta

Postautor: b4fomet » 27 paź 2014, 06:41

Pytanie o czlowieka imieniem Mikołaj, a nazwiskiem jak w temacie.

Nie jestem fanem katolicyzmu (delikatnie mowiac). Nie powiem tez o sobie, ze jestem wierzacy (bo byla by to obraza dla wszystkich wierzacych), mialem jedynie szczescie i przyjemnosc spotkac na swojej drodze zycia paru szczerych protestantow, (mimo iz babcia mnie przed nimi ostrzegala -_-). Przychylam sie do tego wszystkiego, co od tych protestantow-szczerych, (bo spotkalem tez wielu innnych) uslyszalem. Bibli od poczatku do konca nie mialem okazji przeczytac, (mam kilka wydan, stoja za mna na polce, ale nie chce mi sie po nie wstac). Wiec do sedna.
Co myslicie o tym czlowieku? Jak dla mnie jest dosc przekonujacy. Sprawia wrazenie szczerego i oddanego sprawie i... z tym faktem jest mi troche nie w smak. Nie lubie gdy zaburza mi sie moj swiatopoglad. Ktolicyzm uwazam, za religie ktora na jakims wczesnym etapie swego dzialania, wpadla w rece ludzi, ktorzy nie byli gotowi by ja rozszezac i skupili sie za bardzo na sobie. Well? Kto szybko ladnie i skladnie przywroci mi umyslowe ekwilibrium?
Odpowiedziom nie uzasadnionym (logicznie) biblijnie, bardzo serdecznie DZIĘKUJE.

Link do knalu gosia na yt http://www.youtube.com/channel/UCtYCn-CIcrFuQ_guzYmM2zQ


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pan Kapusta

Postautor: KAAN » 27 paź 2014, 10:31

b4fomet pisze:Pytanie o czlowieka imieniem Mikołaj, a nazwiskiem jak w temacie.
Daj sobie spokój z takimi wynalazkami, najpierw poznaj wiarę - mleko chrześcijańskie, a potem szukaj spraw głebszych. Mikołaj musi się nawrócić do prawdziwego Chrystusa i z pewnością pozna prawdziwą drogę wiary.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 27 paź 2014, 14:24

Dla mnie oszołom, ale pewnie dlatego, ze jestem starszej daty. :D Pomijając fakt, ze plecie farmazony :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Przemo
Posty: 34
Rejestracja: 01 lis 2014, 21:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przemo » 02 lis 2014, 09:46

Oglądałem z jego dwa filmiki. Mówiąc szczrze jest to przykład mocherowej generacji nowego pokolenia. Bardzo łatwo rzuca oskarżenia i nie zna się w ogule na histori starożytnego Izraela. Z pewnością ma haryzmę, ale dla kogoś kto już posiadł pewną wiedzę na temat Biblii i realiów tamtych czasów jest bardziej śmieszny niż przekonujący.


Spójrz w lustro, a ujrzysz najwiękrzy cód Boga.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 03 gru 2014, 17:45

Merytorycznie słabo, jednakże forma przyciąga uwagę, choć miejscami nawet mnie wydaje się on nieco zbyt zaangażowany emocjonalnie. :P


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.

Wróć do „Teologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości