Telewizje Chrześcijańskie

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Telewizje Chrześcijańskie

Postautor: gargamelus » 13 sty 2008, 14:26

Obrazek

- jedyna jak na razie w naszym kraju dobra interaktywna telewizja chrześcijańska
www.goodtv.pl
codziennie nowe kazanie w wersji wideo ( strona w fazie testów ale działa)

Obrazek


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 18 sty 2008, 23:46

Jak narazie nie widzę lepszej interaktywnej tv w necie jak goodtv - co chwila dorzucane są nowe kazania. Ale już niedługo przybędzie chrześcijanin.tv to będzie prawdziwy odjazd


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 19 sty 2008, 14:06

gargamelus pisze:Jak narazie nie widzę lepszej interaktywnej tv w necie jak goodtv -

A inne są gorsze Twoim zdaniem?
Już dawno jest Chrześcijanin TV


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 19 sty 2008, 23:37

fakt jest ale od nie dawna - za wiele tam nie ma. Polecam Ryszarda Krzywego na
www.goodtv.pl
wielkim plusem dla goodtv jest to że każdy może dodać video :-) a w tv.chrześcijan jest cenzura


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Salinger
Gender: None specified

Postautor: Salinger » 20 sty 2008, 17:26

gargamelus, jesteś administratorem tej strony? Jak dla mnie stronka jak i sam pomysł na nią jest super. Jedynie czego mi brakuje to zegar pokazujący ile czasu pozostało do końca wyświetlanego filmiku.


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 20 sty 2008, 20:45

szczęśliwi czasu nie mierzą :mrgreen:


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 21 sty 2008, 08:27

żeby tak chrześcijanie w naszym kraju potrafili się jednoczyć w dobrej sprawie - to taka stacja TV byłaby zapewne możliwa. Ale nie u nas :-( raczej nie.
Dam wam prosty przykład serwis goodtv.pl powstał tylko dlatego bo ktoś z serwisu tv.chrześcijanin patrzy tylko na swój czubek nosa. Przed zrobieniem tego serwisu zwróciliśmy sie z prośbą do tv chrześcijanin konkretnie do Pana R.K ( bo to jego domena ) z propozycja o to aby można było wrzucać kazania - bo po co dublować stronę
ale nam odmówiono ! Bóg w ciągu jednego tygodnia dał nam człowieka który postawił stronę - myślę, że ktoś kto nam odmówił powinien coś z tego zrozumieć . A szkoda bo w kilka,kilkanaście osób łatwiej sie pracuje i serwis tv chrześcijanin byłby bardzo dużym serwisem a już nie będzie. Co ciekawe nie długo powstanie kolejny serwis tv o nazwie zbliżonej do tv.chrze... będzie brzmiał chrzescijanin.tv
i stanie sie to samo co z radiem chrześcijanin - którego słucha co raz mniej osób
Ostatnio zmieniony 21 sty 2008, 13:31 przez gargamelus, łącznie zmieniany 1 raz.


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 21 sty 2008, 13:29

ja nikogo nie oskarżam tylko odpowiedziałem na pytanie. Jeżeli chodzi o nazwisko to usunąłem choć każdy i tak wie o kogo chodzi - ponieważ pan K jest osobą jak by nie było publiczną :-)
Piszesz "Każdy niech robi swoją robotę..." no tak oczywiste to jest - ale żeby powstała tak duża inicjatywa jak TV potrzebna jest jedność wśród chrześcijan a to co opisałem jest na początku dziennym wśród chrześcijan i nie powiesz mi że tak nie jest.


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
__ngr_
Gender: None specified

Postautor: __ngr_ » 21 sty 2008, 21:29

A jednak Haereticus miales racje, jestem już na 99 % pewny ze to Tadeusz bo na forum chn tez odwiedzil znow spamuje juz radio logos mu sie znudzilo i wzial si eza tv i obmawia dalej.. :( i jak w Polsce ma byc dobrze gdy jeden obmawia drugiego?

gargamelus pisze:....ktoś z serwisu tv.chrześcijanin patrzy tylko na swój czubek nosa. Przed zrobieniem tego serwisu zwróciliśmy sie z prośbą do tv chrześcijanin konkretnie do Pana R.K ( bo to jego domena ) z propozycja o to aby można było wrzucać kazania - bo po co dublować stronę ...

...Co ciekawe nie długo powstanie kolejny serwis tv o nazwie zbliżonej do tv.chrze... będzie brzmiał chrzescijanin.tv
i stanie sie to samo co z radiem chrześcijanin - którego słucha co raz mniej osób

przyszedl spamowac na nowe forum protestanckie :(
Ostatnio zmieniony 21 sty 2008, 21:37 przez __ngr_, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 21 sty 2008, 21:37

Hungry proponuje ci abyś przestał pisać głupoty - jak nie wiesz co pisać to lepiej nic nie pisz :-) grzecznie cię proszę o to proszę


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza

Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości