Telewizje Chrześcijańskie

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 22 sty 2008, 08:45

Słuchaj - ja nie jestem przeciwko Tobie, ale pewne Twoje działania mi się nie podobają... I - szczery jestem - podoba mi się idea GoodTV i w ogóle, ale wy musicie być "w porządku". A robienie serwisu, przypominajacego z nazwy serwis już istniejący, w porządku nie jest.

to co ty mi bracie sugerujesz, że mam zamknąć goodtv ? przesadzasz troszeczkę :-)
A może ja spytam pastora Trybka z Giżycka, który w tej sprawie powinien wszystko wiedzieć? Nie, to nie jest szantaż,

hmm tylko nie wiem co ma Pastor Trybek do serwisu goodtv ? jak chcesz sobie pogadać to bardzo proszę - naprawdę miły człowiek
Ja mam kontakty z tamtym serwisem, dobre kontakty. I korzystam z ich ofarty

widocznie nie wszyscy maja tak miłe kontakty, a szkoda. Piszesz, że moje działania nie podobają ci się, zerknij na to z drugiej strony ;-) mi też sie nie podobają jak ktoś odmawia wrzucania do serwisu kazań. Nie możesz patrzeć na tą sprawę z jednego punktu widzenia - bądź obiektywny. Gdyby każdy chrześcijanin czy też społeczność mogła kozystać z tv chrzescijanin - nie byłoby goodtv.pl chyba potrafisz to zrozumieć. Nam wcale nie zależało aby dublować serwis bo po co ? jak jeden już jest


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 22 sty 2008, 09:17

I Gdzie tu jedność ? oczywiście że ma prawo takie same jak ja postawienie 10 takich serwisów. Jego strata :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 22 sty 2008, 09:28

tak się składa że to nie ja będę tworzył ten serwis :-) i wcale mi to nie przeszkadza. Ty piszesz o zwykłej przyzwoitości a ja ci pisze o chrześcijańskiej przyzwoitości która by nie odmówiła dla innego chrześcijanina umieszczenia kazania w serwisie :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 22 sty 2008, 09:56

dobrze że tylko zakładasz o przyzwoitym zachowaniu - bo ten człowiek nie raczył nawet odpowiedzieć na wysyłane maile :-) I tu sie mocno różnimy człowiek światowy będzie myślał jak świat myśli ale chrześcijanin zrobiłby to co Jezus by zrobił. Myślę że nie warto ciągnąc tej rozmowy bo ona do niczego nie prowadzi. Dla mnie biblia jest autorytetem i wskazówką co robić a nie światowe zasady życia :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 22 sty 2008, 10:01

jak masz zamiar tak odpowiadać to lepiej nie odpowiadaj - zawaszę można znaleźć wytłumaczenie :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 22 sty 2008, 10:19

chłopie już wiem dlaczego tak odpowiadasz :-) nie musisz sie ukrywać pod nickiem hahaha eh wy zreformowani chrześcijanie z forum chrześcijanin.pl


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 22 sty 2008, 13:23

Odblokuje ale nie ma tu byc klotni


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
petersen
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2009, 20:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: petersen » 10 mar 2010, 20:15

Hej, nikt nie wspomniał o zdecydowanie najlepszej obecnie chrześcijańskiej telewizji internetowej Chrzescijanin.tv (nie mylić z tv.chrzescijanin.pl). Jest naprawdę rewelacyjna! Są tam najlepsi głoszący z Polski i zagranicy.



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości