Promise- Chrześcijański sklep internetowy

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
promise
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2013, 14:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Promise- Chrześcijański sklep internetowy

Postautor: promise » 11 sty 2013, 14:31

Witam,

Jak w temacie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego sklepu. Znajdziecie tam różnego typu artykuły religijne, kubki, koszulki, smycze, długopisy itp. z wersetami biblijnymi i o tematyce chrześcijańskiej.

Dla każdego z forum przewidziałem dodatkowy rabat w wysokości 10%, wystarczy przy zakupach podać kod 1564.

Miłych zakupów! :)

www.promise.net.pl


Chrześcijański sklep internetowy.
U nas znajdziesz rybkę na samochód, kubki, koszulki i wiele innych akcesorii.
www.promise.net.pl
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 13 sty 2013, 11:56

niepokoi mnie to, że napis "Dostawa gratis" jest wielkimi oczowalnymi literami, a dopisek "już od 150 zł przy płatności przelewem" tak małymi, że ledwo je widać... powiedzmy sobie szczerze, takie działanie jest w świecie i to nie u wszystkich, bo są sklepy internetowe, które jasno i wyraźnie piszą wszystko... takie coś mnie bardzo zniesmacza, nie jedna starsza wiekiem osoba, czy taka która ma wadę wzroku może się nabić w butelkę... :oops:


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 13 sty 2013, 12:33

niepokoi mnie to, że napis "Dostawa gratis"

Też zwróciłam na to uwagę,ale przemilczałam.Jednak skoro nie tylko mnie to uderzyło po oczach /mimo starszego wieku i niedowidzenia ;-) /,jeszcze coś mnie zastanowiło. Ile tego drobiazgu trzeba zamówić,żeby te 150 zł uzbierać.No chyba,że oferta jest skierowana do hurtowni lub innych zbiorowych odbiorców :-/ .
Po co komu np.40 długopisów, 60 magnesów o smyczach nie wspomnę /zwykle ludzie mają psa sztuk 1/. :]


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 25 sty 2013, 00:59



kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 25 sty 2013, 02:27

Alkhilion pisze:Anioł stróż

Ale nareszcie cena przyzwoita.Kupisz cztery STRUŻE z dzieckiem i masz dostawę za darmo!!! :hihi: :hurra:



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości