Pierwszy Protestancki serwis ogłoszeniowy ZACZYNAMY!

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
robluk3822
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pierwszy Protestancki serwis ogłoszeniowy ZACZYNAMY!

Postautor: robluk3822 » 03 wrz 2012, 14:27

Drodzy bracia i siostry w Jezusie Chrystusie. Mam 31 lat. Nazywam się
Robert Łukaszewski i 16 lat temu przyjąłem chrzest wiary w Kościele
Chrześcijan baptystów w Koninie. Ok 1.5 roku zajeło mi uczenie się
pisania serwisów www i tworzenie serwisu ogłoszeniowego. Dzisiaj mamy
pierwszy protestancki serwis przeznaczony do umieszczania ogłoszeń.
Myslę, że sprzedaż jakichkolwiek przedmiotow w gronie braci i sióstr,
jest o wiele bardziej wartościowa niż handel z ludźmi tego świata.
Uważam, że powinniśmy promowac nasze wartości i samych siebie. Jezeli
chodzi o Polskę, to nie jesteśmy aż tak dużą społecznością, dlatego
ponieważ zależy mi na rozwoju serwisu, prosze o powiadomienie braci i
sióstr w chrystusie jezusie, dodawanie do ulubionych i wystawianie
przedmiotow na sprzedaż. Prosze byś zobaczył/zobzczyła, co masz w domu
czego nie używasz i nie potrzebujesz, a co mogloby się przydać bracią
i siostrą w naszym kraju. Pamiętając, ze handlując w gronie kościoła
mamy pewność, co do wiarygodności, uczciwości i jakości oferowanych
produktów. Dodawać można wszystko, od książek, muzyki chrzescijańskiej
do ubranek dla dzieci i wszystkego co dzisiaj oferują światowe serwisy
ogłoszeniowe. Jeżeli Pan pobłogosławi i serwis będzie cieszył się
zainteresowaniem, to postaram się, by dalej był rozwijał.
Najważniejsze atuty serwisu to, że wszystko co znajduje się w serwisie
jest za darmo, duże wyraźne zdjęcie, nieograniczona długośc opisu, 9
miejsc w których umieszczana jest oferta za jednym dodaniem, wszystkie
najnowsze oferty ukazują się na pierwszych stronach serwisu i darmowy
link. Dlatego poniewarz uwazam, ze to co stworzyłem, jest dobre.
Prosze was usilnie o wszelaką pomoc w promocji. Im więcej dzieci
Bozych będze wiedziec o istnieniu serwisu, tym więcej będzie ofert i
odwiedzających, a co za tym idzie, moja praca nie pójdzie na darmo, no
i stac mnie będzie na to by serwis utrzymać. Dlatego dodawajcie oferty
i mówcie o serwisie bracią i siostrą. Kolejną moja prośbą jest, byście
pisali na mój e-mail ( robluk3822@gmail.com ) swoje opinie, jakie
kategorie powinny się znaleźć, a których brakuje, co wam się podoba, a
co byście zmienili. Jestem otwarty na wszelakie sugestie, i jeżeli
serwis zyska popularnośc w naszym gronie, to chcę, by jak najbardziej
pasował dla nas wszystkich.


Pozdrawiam w imieniu Jezusa Chrystusa Robert Łukaszewski

Ps1: Oferty, które są dodane do (03.09.2012r) pochodzą, z ofert serwisów, tego swiata i służyły mi jedynie za testy.

Ps2: Bardzo istotne są dwie rzeczy, pierwsze , to byś
wystawił/wystawiła cokolwiek jako ofertę, a drugie powiadomic innych,
dziękuję


dodajnowe.pl


http://dodajnowe.pl


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 03 wrz 2012, 14:40

Ciekawa inicjatywa. W jaki sposób weryfikujecie, że osoby piszące tam są osobami wierzącymi zrzeszonymi w jakimś zborze?


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
robluk3822
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: robluk3822 » 03 wrz 2012, 20:02

Właściwie nie myślałem o jakiejś weryfikacji, serwis dopiero niedawno wrzuciłem do internetu.

Uważasz, ze taka weryfikacja byłaby potrzebna? Fajnie jakby więcej osób wypowiedziało się, na ten temat. Jeśli faktycznie weryfikacja byłaby potrzebna można by było coś takiego zrobić.

A poza tym najpierw chcę zobaczyć, czy serwis się przyjmie i czy ktokolwiek zacznie dodawać oferty, bo jeśli tak się nie stanie, to nie będzie sensu prowadzenia serwisu.
Dokładnie dzisiaj (3 września 2012r) dałem pierwsze posty.


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 03 wrz 2012, 21:53

super :D jak wroce z obozu to sie przyjrze. nojgorsze sa poczatki. nie rezygnuj zbyt predko


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 03 wrz 2012, 23:06

robluk3822 pisze:Właściwie nie myślałem o jakiejś weryfikacji, serwis dopiero niedawno wrzuciłem do internetu.

Uważasz, ze taka weryfikacja byłaby potrzebna?

Nie uważam (zresztą nie mam doświadczenia w tym więc moje zdanie nie jest ważne) tylko się zastanawiałem czy coś takiego czynicie. Mogłoby to w sumie przyczynić się z jednej strony do wzrostu zaufania przy zawieraniu "transakcji" ale z drugiej mogłoby niezwykle ograniczyć ilościowo społeczność serwisu. W sumie jak sobie przypomnę to np. allegro autoryzację wprowadziło jako w sumie "opcję dodatkową". Więc może z upływem czasu wyda Ci się to dobrym pomysłem również jako taka opcja "dodatkowa"? Ale moje rady rzecz jasna przyjmij jako rady osoby niedoświadczonej w tym temacie.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
robluk3822
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: robluk3822 » 04 wrz 2012, 09:49

Witam po przespanej nocce :-D

Właściwie położyłem się spać z pytaniem
Fantomika, co do weryfikacji osób dodających oferty.

Doszedłem do kilku rozwiązań. I widzę 2 wyjścia:

Pierwsze na początek, to mógłby być, tylko zaznaczany "ptaszek", co do tego czy ktoś należy do zboru protestanckiego. Ten ptaszek mógłbym umieścić w samych ogłoszeniach, co by wszyscy przeglądający widzieli. A zawierając tranzakcie, nie ma przecież problemu, by przy kontakcie dowiedzieć się z jakiego kto jest zboru, prawda? Takie rozwiązanie dawało by możliwość wchodzenia do serwisu osobą z poza zborów. I jeśli jakiś brat czy siostra oferowaliby np: książki chrześcijańskie to takie osoby z poza zborów mogłyby takie pozycje kupić, co mogłoby sprzyjać jakiejś formie ewangelizacji. Ponadto charakter serwisu i linki do stron partnerskich zborów, mogłyby sprzyjać ewangelizacji.

Drugie rozwiązanie faktycznie zamknęło by serwis tylko w gronie zborów. Polegać by mogło na rejestracji i formie aktywacji kont, za rekomendacją pastora. Co znacznie wydłużałoby czas i utrudniało sprawę.

Na chwile obecną skłonny jestem bardziej za tym pierwszym pomysłem. Tak czy inaczej proszę o waszą wypowiedź w kwestii rejestracji lub jej braku, no i oczywiście propozycje kategorii, których w serwisie może brakować


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 04 wrz 2012, 11:03

A co z sympatykami? Ja nie jestem w żadnym zborze,ale też nie jestem katoliczką /już/ czy prawosławną lub innego wyznania.Zdecydowanie najbliżej mi do protestantów.
A mam np. dużo książek,któe mogłabym i chciała sprzedać...
Kto za mnie ma poręczyć??


Awatar użytkownika
robluk3822
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: robluk3822 » 04 wrz 2012, 12:15

kontousunięte1 pisze:A co z sympatykami? Ja nie jestem w żadnym zborze,ale też nie jestem katoliczką /już/ czy prawosławną lub innego wyznania.Zdecydowanie najbliżej mi do protestantów.
A mam np. dużo książek,któe mogłabym i chciała sprzedać...
Kto za mnie ma poręczyć??


Zdecydowanie rozumiem taką sytuację. Wiem, ze wielu chrzescijan, może miec bliską relację z Bogiem i jednoczenie nie należeć oficjalnie do jakiegoś zboru. Na Pewno nie chcę zamykać takim siostrą, czy bracią dostępu do serwisu. Poszukamy jakiegoś sensownego rozwiązania


Ps: Ciesze się, ze już pierwsza osoba zadeklarowała chęć wystawienia ofert sprzedaży :-D


Awatar użytkownika
robluk3822
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: robluk3822 » 04 wrz 2012, 12:20

Co myślicie o tym by wstawiać znaczek w tytule ogloszenia inforumjący, ze dana osoba zadeklarowała, ze nalezy do jakiegoś zboru protestanckiego lub jest sympatykiem? Prosze o opinie


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 05 wrz 2012, 10:06

Deklaracja myślę, że nie zaszkodzi. Potwierdzenia przez inne osoby moim zdaniem są niewykonalne, a w szczególności przez pastora (nie dokładajmy im więcej obowiązków).


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
robluk3822
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: robluk3822 » 05 wrz 2012, 14:16

fantomik pisze:Deklaracja myślę, że nie zaszkodzi.


Już zrobione! Teraz po zadeklarowaniu bycia protestantem, lub sympatykiem, po prawej stronie tytułu oferty umieszczony zostaje gołabek.


http://ok-word.com/ - Skuteczna nauka jezyka angielskiego.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 10 wrz 2012, 14:12

graficznie serwis nie jest zachęcający... takie serwisy były przed rokiem 2000. trzeba by coś z tym zrobić, bo w obecnej formie nie wróżę serwisowi popularności. a rejestracja i panel logowania to podstawa. już nie używa się ramek tylko divy.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
robluk3822
Posty: 89
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: robluk3822 » 10 wrz 2012, 18:23

Ian pisze:graficznie serwis nie jest zachęcający... takie serwisy były przed rokiem 2000. trzeba by coś z tym zrobić, bo w obecnej formie nie wróżę serwisowi popularności. a rejestracja i panel logowania to podstawa. już nie używa się ramek tylko divy.


Graficznie może i nie jest zachęcający, narazie na tyle mnie było stać, a zresztą uważam, ze do takiego serwisu nie wchodzi się, by oglądać grafikę, tylko oferty. I może faktycznie takie serwisy były przed rokiem 2000, ale dziś mamy 2012 i protestanci do dziś nie mieli swojego serwisu. Więc albo serwis się przyjmie, albo nie...no chyba, ze jest na tym polu jakaś konkurencja?

Co do rejestracji i panelu logowania-po co? Czy nie lepiej jak jest prościej, wejść i dodać ofertę? Czym zyskał by serwis na atrakcyjności mając panel logowania?

Co do ramek, nie używam, serwis jest zbudowany na tabelach, a nie ramkach. Poza odliczaniem czasu po dodaniu oferty, ale to taki nieistotny szczegół

Reasumując, dziękuję za opinię, będę miał pieniądze, to grafikę mogę kiedyś poprawić, narazie od końca tego tygodnia zacznę promocję i jak serwis się przyjmie, będzie ok, a jak nie, to porostu, go usunę z sieci


http://ok-word.com/ - Skuteczna nauka jezyka angielskiego.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 10 wrz 2012, 18:33

Widziałem kiedyś pierwszy projekt "graficzny" wyszukiwarki Google i nawet na tamte czasy było to niezwykle brzydkie. Nie od razu Rzym zbudowano jak to mawiają. Więc się nie zrażaj Robuluku tylko działaj dalej :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 10 wrz 2012, 21:33

Ciekawa inicjatywa, ale moze lepiej zrezygnuj z takiego kodu

Kod: Zaznacz cały


<table align="center" border="0" width="990" cellspacing="0" cellpadding="0"><!--Tabela - układ strony  -->



na rzecz CSS.

Powodzenia!


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl

Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości