Należeć Do Jezusa

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 25 kwie 2012, 19:22

dariano pisze:I chociaż tacy są mniejszością to jednak można ich spotkać.


Like it :ok:

dariano pisze:Jednak w tej sprawie nie można uogólniać, gdyż można kogoś skrzywdzić, dlatego że od reguły "kasty" są wyjątki. I ja to zawsze biorę pod uwagę kiedy spotykam pierwszy raz chrzescijan o których wiadomo, że "wychowali się w kościele -czytaj na szkółce niedzielnej .


Niestety, moje pojmowanie litości nie obejmuje uczniów szkółek niedzielnych :)


Kłodczanka
Posty: 72
Rejestracja: 21 kwie 2014, 19:01
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kłodzko
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Kłodczanka » 22 maja 2014, 11:31

Alkhilion pisze:
Dragonar pisze:Artykuły mają niezłe


Banda pijanych dzieci we mgle, i to bez najmniejszego pojęcia, czy wiedzy o katolicyzmie (lub czymkolwiek innym). Wiesz co, panie Dragonar, to są po prostu jakieś wypociny dzieci nękanych w drugiej klasie podstawówki za niepójście do komunii.



Nie bardzo rozumiem dlaczego podejrzewasz dzieci protestantów o pojęcie o katolicyzmie i obrazę, za niepójście do komunii. Swoją drogą nie wiem za bardzo skąd takie komentarze na forum protestanckim. Ja nie wchodzę pisać na forach katolickich o waszej nieznajomości doktryn protestanckich lub jakimkolwiek pojęciu o tym jak wygląda chociażby nabożeństwo. Mierz swoją miarą!


Kłodczanka
Posty: 72
Rejestracja: 21 kwie 2014, 19:01
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kłodzko
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Kłodczanka » 22 maja 2014, 11:41

dariano pisze:
Alkhilion pisze:
Nie, po prostu nie lubię bełkotających dzieciątek ze szkółek niedzielnych.



Alkihilion, masz dużo racji mówiąc o "bełkotających dzieciątkach" ze szkółki . Ale nie zawsze tak jest i nie każda "szkółka" jest jednakowa. W wypadku tej stronki to może być duży wpływ nawet nie tyle samej "szkółki" co opinii ( nauczania) starszych w ich społeczności. Sam wyrosłem w trochę podobnej ( choć nie do końca atmosferze) i wiem że takie "wychowanie" może bardzo ukierunkować podejście do KRK. Ta społeczność ( mam na myśli ich lokalny zbór) była ( a może nadal jest) bardzo radykalna w nazywaniu pewnych praktyk i wierzeń w KRK. Ja osobiście nie jestem przekonany do takiej formy wyrażania swoich poglądów ( mam na myśli opublikowanie takiego tekstu o beatyfikacji na stronie). Ale w innym wątku jest dyskusja np o nazywanie homoseksualistów "zboczeńcami" i niektórzy z tego forum nie widzą w tym nic niewłaściwego aby publicznie ich tak nazywać . Dla mnie te dwie sytuacje: nazwanie beatyfikacji w sposób jaki ją nazwano i nazwanie homoseksualisty zboczeńcem są bardzo do siebie podobne ( to tak na marginesie) .

Jeśli uda mi się spotkać z administratorem tej strony "Należeć do Jezusa " twarzą w twarz ( być może tak się stanie pod koniec maja), to nie omieszkam się go zapytać dlaczego "dopuszczają" takie teksty na stronce.


Biblia daje bardzo czysty i klarowny przekaz o homoseksualistach i człowiek wierzący powinien kierować się Słowem Bożym, nie poprawnością polityczną! Natomiast znajdują się Państwo na forum protestantów, którzy jak wiadomo nie uznają instytucji papieża, więc nie rozumiem tego zdziwienia.



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości