Plaster Miodu - autorski blog chrześcijański

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Chmielu
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2009, 20:50
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Plaster Miodu - autorski blog chrześcijański

Postautor: Chmielu » 06 mar 2012, 01:03

http://umz.125mb.com/

Już od jakiegoś czas miałem przeświadczenie o tym, iż powinienem podjąć się tego rodzaju służby dla Pana. Cóż, zdaję sobie sprawę ze swego specyficznego stylu, w jakim pisze, niemniej jednak mam nadzieję, że przemówi on przynajmniej do co poniektórych spośród moich niezbawionych znajomych. A być może jego lektura będzie pomocna dla kogoś, z kim nie miałem okazji się spotkać? Posyłać linka, jeżeli uważacie, iż forma jaką stworzyłem, jest godna polecenia i promowania. Wszak na tym forum nikt spośród mych braci i sióstr w Panu nie powinien mieć ŻADNYCH wątpliwości.

Pozdrawiam w Panu!


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 06 mar 2012, 11:05

Właśnie przeczytałem wstęp i jestem pod wrażeniem... :-)


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Chmielu
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2009, 20:50
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chmielu » 11 mar 2012, 23:36

Małe dopowiedzenie. Czytajac ten temat zdalem sobie sprawe, jak bardzo musialem byc zmeczony, gdy go zakladalem ;) 1) Przepraszam za "posyłać, jeśli uznacie"... to stwierdzenie w najlepszym wypadku zabrzmialo bardzo nieuprzejmie. 2) W ostatnim zdaniu chodzilo mi o to, ze zaden z braci nie powinienen miec watpliwosci CO DO TRESCI = EWANGELII. Bo jesli np. ktos ma wiedze w dziedzinach zwiazanych z filozofia badz innymi zagadnieniami poruszonymi przeze mnie na lamach mego blogu, to jestem otwarty na konstruktywna krytyke :)

Ciesze sie, ze moja tworczosc... choc w pewnym stopniu mogla okazac sie pomocna :)

Prosze tez o modlitwe za mnie. Aby Bog nauczyl mnie wiernosci i wytrwalosci przy okazji pisania tego blogu, oraz zeby Bog uzyl tego "plastra miodu" dla swojej Chwały :)

Pozdrawiam w Panu! :)



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości