Powrót nephilimów

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 12 gru 2010, 19:04

Może sobie nie wiadomo jak rewelacyjnie przedstawiać ale ufo to bajki :P


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Scarlett
Posty: 117
Rejestracja: 23 lis 2010, 18:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Zagranica
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Scarlett » 12 gru 2010, 19:33

fantomik pisze:Może sobie nie wiadomo jak rewelacyjnie przedstawiać ale ufo to bajki :P


obys tylko mial racje!!! Wole bajki niz spotkania 4 stopnia :mrgreen:


Wiemy też, że Syn Boży przyszedł i dał nam rozum, abyśmy poznali tego, który jest prawdziwy. My jesteśmy w tym, który jest prawdziwy, w Synu jego, Jezusie Chrystusie. On jest tym prawdziwym Bogiem i życiem wiecznym 1 Jana 5:20
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 12 gru 2010, 20:31

fantomik pisze:Może sobie nie wiadomo jak rewelacyjnie przedstawiać ale ufo to bajki


Co najwyżej baśnie, bo bajka to krótki utwór moralizatorski najczęściej pisany wierszem (Ezop, Ignacy Krasicki ) :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 12 gru 2010, 20:50

Małgorzata pisze:
fantomik pisze:Może sobie nie wiadomo jak rewelacyjnie przedstawiać ale ufo to bajki


Co najwyżej baśnie, bo bajka to krótki utwór moralizatorski najczęściej pisany wierszem (Ezop, Ignacy Krasicki ) :D

Masz rację Siostro :) już się z tego mojego błędu nawrcam i posypuję głowę popiołem! :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 12 gru 2010, 21:09

fantomik pisze:posypuję głowę popiołem!


Bez tych demonstracji, fantomiku. :D
Lubię Twój dowcip :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 12 gru 2010, 23:53

fantomik pisze:posypuję głowę popiołem! :)

nagraj i umieść na YT :mrgreen:


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 13 gru 2010, 08:21

:D


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Powrót nephilimów

Postautor: markulus » 13 gru 2010, 11:23

Hardi pisze:Polecałem ten wykład już w innym temacie (o kosmitach), ale zakładam osobny temat bo naprawdę warto zobaczyć to i można pogadać o tym

http://www.youtube.com/v/zhCHiwVRPXo&hl=pl_PL&fs=1&

ciekawe, ciekawe....i nawet mi sie podobało :) naprawde ciekawie zaczyna się robic gdzieś od 6 lub 7 części


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"
- C.H.Spurgeon -
http://noweprzymierze.org
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 gru 2010, 15:36

Ja tez skończyłam oglądać. Bardzo mnie to zaciekawiło, tym bardziej, że pokrótce znałam te sprawy.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 14 gru 2010, 09:54

Obejrzałem jestem całkowcie zawiedziony :)

1. Chuck świtnie mówi
2. Ma ciekawy wstep ogólny - podaje wiele FAKTÓW z fizyki chemii historii teoligii.
3. Do momentu egzegzy miał mnie ale.....

O ile egzegetyczne jego podejście jest OK ( w sumie myślę całkiem podobnie i dodatek nephilim fajnie uzupełnia moe przekoanania ) to jest całkiem sporo niescisłości w Jego wykładzie.

A. sprawa Roswell - podał że znaleziono ciała. Jednoczesnie demony sa niematerialne .....
B. Dlaczego statek rozbił sie w naszym wymiarze i nikt z ich wymiaru tego nie posprzątał?
C. Po co nephalim faceci w Badniach skoro synowie zakochiwali się w córkach?
D. Co to za SUPER inteligentna rasa która nie potrafi przez 40-50 lat zbadać człowieka? tym bardziej że mieli na to tysiące lat!
E. Dlaczego Nephilim nie zrobili sobie wyspy ma której hoduja ludzi? ale ryzykuja rozbicie staków?
F. Po co im staki skoro podrózują miedzy wymiarami jako byty duchowe?
G. Czy bark ślubów i żon powoduje brak seksu ;) ( tu mnie straciał całkowiecie ) :lol: :lol: :rotfl:

I wiele innych.

Chuck dokonuje niestety wielkiej nierzetelności.
W pierwszej czesci epatuje wiedzą i pokrywa się to z aktualna wiedzą! TO sprawia wrażenie ze jest KOMPETENSNTY i tym mnie wygrał w pierwszej czesci. Jednak w drugiej coraz bardziej zmysla!
i niestety wile pytaniań zostało bez odpowiedzi a POWINNY mieć odpowiedź!


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Aero
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2010, 13:45
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: z zagranicy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Aero » 14 gru 2010, 11:49

Lash, to wszystko po to, aby sprowadzic ludzi na droge zatracenia. Mi ten wyklad bardzo duzo dal i zmienil moje podejscie do obcej cywilizacji, teraz juz nie mam watpliwosci kto za tym wszystkim stoi.


Jesus is Lord!
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 14 gru 2010, 11:55

Aero pisze:Lash, to wszystko po to, aby sprowadzic ludzi na droge zatracenia. Mi ten wyklad bardzo duzo dal i zmienil moje podejscie do obcej cywilizacji, teraz juz nie mam watpliwosci kto za tym wszystkim stoi.
Areo
niemam watpliwości ze UFO nie jest obca cywilizacją

wiele razy nawet raz ostanio mówiłem ze dla mnie te nazca / stonehedge / i wiele innych dziwactw to może byc dzieło przedpotowpowej cywilizacji.
Chuck fajnie to potwierdza.

Jednocześnie nie zmiania to tego że jego wykład ma słabosci o których wspomniałem a jest ich więcej!

Tak naprawdę pierwsza częsc wykładu nie jest związana z drugą! a szkoda....


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 14 gru 2010, 13:34

Na niektóre pytania tu na Ziemi odpowiedzi nie dostaniemy :D
Może Ty, Lashu, podzielisz sie z nami swoimi przemyśleniami i odpowiesz na postawione przez siebie pytania?


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 14 gru 2010, 13:48

Małgosiu nie wiem :)

Odnośnie roswell nie wiemy co tam było
mówi sie o dysku ale ....

* czy to był dysk pełen kosmitów? latający spodek? tak się przyjmuje ale czy koniecznie.....


* a może dysk na którym cos było napisne!
np jakiś tekst
i np promieniowanie tego dysku zabiło przypadkowych naoczych swiadków (więc mamy ciała)

wtedy mamy tez kontakt z obcymi ale raczej na zasadzie J Smitha któremu "anioły" objawiły mormonizm.... na złotych tablicach ....

może w Roswell spadł dysk z tekstem "nowej ewangelii" np scientologicznej i to jest hiper tajne bowiem jest diabelskim planem napisanym dla ludzkich rządów! Jak mają działać by odnieśc sukcesy i buntować się przeciwko Bogu.


To by wyjasniało np dlaczego nikt z kosmosu tego nie posprzatał! bo info miało być przekazane a nie posprzątane !

Obecne ufo to np upadłe anioły .... i są to znaki na niebie widoczne jako statki - a na ziemi znaki to te w zborzu jako kręgi...




* Odnośnie córek i badań.
wydaje sie że w tych badaniach chodzi najzwyklej o zadawnie Bólu.
i znęcanie sie psychiczne i fizyczne!
Nie wydaje mi sie żeby powstali SUPER ludzie - przynajmniej o nich nie słyszymy!
Oczywiscie jestesmy na nich SYSTEMATYCZNIE przygotowywani!
Wszystkie filmy o
- supermenie
- spidermanie
- hulku
- wolverine
- wilkołakach
- wampirach
- nawet zombi
przygotowują nas do "super ludzi"
teoria ma sens jedynie wtedy gdy jest gdzies superplanatacja tych ludzi! :)

Cel porwań to jednak Ból i znecanie się. Dlatego jest tyle o płodach idzieciach bowiem to bardzo wrażliwa sfera dla ludzi i psychicznie bardzo na tym cierpimy! Wydaje się ze kosmici uwielbiaja zadawać Ból i wogole nie znają znieczulaczy! co byłoby sensowne bo nawet człowiek zwierzętom daje znieczulacze aby nie uciekały ze stołu! chyba ze kosmici nie maja emocji ;)



* córki adamach to niekoniecznie córki ludzkie ale może WSZELAKIEGO STWORZENIA bowiem adamch znaczy proch ziemi wieć może za czasów noego wytworzono nie tylko ludzike hybrydy ale i inne.... ( porwania zwierząt tez sie zdarzają ).



i tym podobne
to poprostu wielka gdybolologia ale mam mamy ufac Chrystusowi i Jego Zbawieniu i trwać w Jego Słowie.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 14 gru 2010, 14:33

No o to chodzi!
Celem mówcy nie było udzielenie odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. On sam też nie zna wszystkich odpowiedzi na nie. Zasygnalizował pewne sprawy, a każdy z nas może sobie, jak ma ochotę, poszperać. :D



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości