List do liberalnego protestanta

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

List do liberalnego protestanta

Postautor: nadrozd » 08 lis 2018, 20:55

szukam
http://nalezecdojezusa.pl/blogi/filip-l ... RTXZ-jHRds

tekstu filipa łapińskiego
List do liberalnego protestanta



próbowałem pisac do autora


Kod: Zaznacz cały

Ikona błędu
Nie znaleziono adresu
Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy (iliplapinski@nalezecdojezusa.pl) lub odbiorca nie może odebrać wiadomości.


ale nie działa.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
Pielgrzym_diakon
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2018, 13:19
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: centralna Polska
O mnie: Uratowany od drugiej śmierci dzięki łasce
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: List do liberalnego protestanta

Postautor: Pielgrzym_diakon » 08 lis 2018, 23:22

U mnie pod trochę skróconym linkiem się otwiera. W razie gdybyś miał jednak problem z otworzeniem, daj poproszę znać i jakoś skopiuję Tobie tekst.

http://nalezecdojezusa.pl/stare/list-do-liberalnego-protestanta/

Mail, który podałeś jest w podobny sposób ucięty. Moim zdaniem należałoby dodać "f" na początku - bardziej pasuje do imienia i nazwiska autora :)


"Kto bowiem jako niewolnik został powołany w Panu, ten jest wyzwoleńcem Pana. Podobnie kto jako wolny został powołany, jest niewolnikiem Chrystusa." 1 List do Koryntian 7:22

"Odkryłem, że Diakon był prawdziwym misjonarzem, o obliczu raczej smutnym, ożywiającym się kiedy mówił o Bogu. Wtedy jego twarz rozjaśniała się i nie można było powstrzymać go od mówienia. Opowiadał mi o Bogu i człowieku, jego pochodzeniu i historii. Przytaczał przykłady zaczerpnięte z Biblii." - Siergiej Kurdakow, "Przebacz mi Nataszo"
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: List do liberalnego protestanta

Postautor: nadrozd » 09 lis 2018, 19:50

Oooooo dzieki.....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
Pielgrzym_diakon
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2018, 13:19
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: centralna Polska
O mnie: Uratowany od drugiej śmierci dzięki łasce
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: List do liberalnego protestanta

Postautor: Pielgrzym_diakon » 09 lis 2018, 21:33

Nie ma najmniejszego problemu. A ja dziękuję za artykuł, ponieważ dość mocno mnie zaciekawił :)


"Kto bowiem jako niewolnik został powołany w Panu, ten jest wyzwoleńcem Pana. Podobnie kto jako wolny został powołany, jest niewolnikiem Chrystusa." 1 List do Koryntian 7:22

"Odkryłem, że Diakon był prawdziwym misjonarzem, o obliczu raczej smutnym, ożywiającym się kiedy mówił o Bogu. Wtedy jego twarz rozjaśniała się i nie można było powstrzymać go od mówienia. Opowiadał mi o Bogu i człowieku, jego pochodzeniu i historii. Przytaczał przykłady zaczerpnięte z Biblii." - Siergiej Kurdakow, "Przebacz mi Nataszo"
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: List do liberalnego protestanta

Postautor: Riddick » 09 lis 2018, 21:53

Takie prawdziwe, wręcz idealne dla przedstawicieli historycznych kościołów reformacji, które popadają w liberalny obłęd...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem

Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości