ChrześcijańskaRandka.pl - polecam!

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

ChrześcijańskaRandka.pl - polecam!

Postautor: Ian » 06 cze 2015, 00:44

Serdecznie zapraszam na nową stronę internetową dla samotnych chrześcijan:

www.chrzescijanskarandka.pl

Strona powstała aby zapełnić pustkę w internecie, do tej pory o ile wiem, nie było alternatywy dla katolickich i "światowych" portali tego typu. Nas, chrześcijan ewangelicznych, jest tak mało w Polsce dlatego wierzę, że to narzędzie może pomóc wielu samotnym chrześcijanom spotkać się i przyczyni się do powstania wielu związków... dla Bożej chwały!

W opcjach podczas rejestracji i później, w trakcie użytkowania można dowolnie zarządzać widocznością danych profilowych. Można ustawić by poszczególne dane były widoczne: publicznie, tylko dla użytkowników serwisu lub tylko dla znajomych - tych których zaprosi się do znajomości.

Tworząc nowe strony, najtrudniej jest zacząć - przebić się w internecie wobec konkurencji. Dlatego proszę o rejestrację i w miarę możliwości mówienie o tym serwisie, aby zyskać grono użytkowników. Potem machina ruszy sama i jestem pewien, że serwis stanie się popularny i zarejestruje się wiele tysięcy chrześcijan z różnych miast i kościołów :)

Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i udoskonalenia serwisu. Szczególnie tym kilku osobom, które w ostatnich dniach podzieliły się cennymi wskazówkami. A najszczególniej dziękuję Zbyszkowi, który pomógł nie tylko wskazówkami i zachętami, ale również pomógł materialnie. Dzięki!!!

W przypadku dalszych propozycji i aspektów technicznych proszę pisać w starym temacie: http://forum.protestanci.info/viewtopic ... c&start=45
Większość propozycji wprowadziłem, ale proszę nie mieć mi za złe że nie wprowadziłem tych kilka małych wskazówek. Nie mogłem ich wprowadzić z różnych względów (głównie braku możliwości technicznych).


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 06 cze 2015, 03:04

Super! Powodzenia dla szukajacych.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 06 cze 2015, 07:14

Ian, świetnie, że portal randkowy rusza oficjalnie :-) - niech to będzie na chwałę Bożą!
Teraz czekam na fajną, zgrabną reklamę, aby można było ogłosić, że jest taka strona! Chętnie to zrobię, rozsyłając po zborach mailem stosowną informację...
Działaj więc dalej, Janku


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 06 cze 2015, 08:00

Vrijer, słuszna uwaga!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Niedźwiadek
Posty: 96
Rejestracja: 28 lis 2014, 22:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niedźwiadek » 06 cze 2015, 11:56

Brawo chłopaki, nie tylko inicjatywa, ale i wykonanie jest świetne.


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 06 cze 2015, 14:39

Dodałbym jeszcze przekierowanie do FB, Twittera itp...


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 07 cze 2015, 17:01

Na Fb już działa. Poleciłam z prośbą o dalsze udostępnianie. :-D


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 07 cze 2015, 17:34

kontousunięte1 pisze:Na Fb już działa. Poleciłam z prośbą o dalsze udostępnianie. :-D

Super! Wiem, że zarejestrował się na Rance ktoś, kto na FB się dowiedział; to dobry "kierunek" reklamy...
Ja poprzez Chomika sporo rozesłałem wiadomości, ale już nie mogę (przynajmniej na masową skalę bo dostałem ostrzenie by tego nie robić- uznano to za spam...; szkoda)

Ale jak Ian zrobi profesjonalną reklamę, to porozsyłam mailami do zborów w całej Polsce- będzie tego ok aż 350 miejsc!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 07 cze 2015, 18:05

Zbyszekg4 pisze: będzie tego ok aż 350 miejsc!

No to wtedy, jak ktoś będzie narzekał na samotność to za uszy :mrgreen: na randkową stronę :girl_haha:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 07 cze 2015, 21:19

Vrijer, na chomiku mam bazę zborów i tam jest 350 (licząc te co wymieniasz) bo dałem tam tylko zbory, co mają stronę w internecie (bez strony nie dawałem bo zależało mi na kazaniach, a nie na adresie ulicznym)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 07 cze 2015, 21:45

No. Poleciłam na fb.
Spodziewam się jutro pytań typu: a tobie co? :mrgreen:
Ale tylko 4 udostępnienia ze strony "protestanci" są.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Służebnica
Posty: 89
Rejestracja: 23 sty 2015, 11:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Służebnica » 12 cze 2015, 19:46

Bardzo mi się podoba ta strona randkowa dla samotnych singli, może dzięki niej wszyscy znajdziemy swoich drugich połówek, do wspólnego życia. :)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 12 cze 2015, 19:49

Służebnica, a już rejestrację tam zrobiłaś? Tu mozesz polubic na FB: https://www.facebook.com/ChrzescijanskaRandka


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Służebnica
Posty: 89
Rejestracja: 23 sty 2015, 11:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Służebnica » 12 cze 2015, 19:50

Tak.


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ChrześcijańskaRandka.pl - polecam!

Postautor: Ian » 13 gru 2015, 14:59

Witam, chciałbym przypomnieć o serwisie, ostatnio wprowadzonych zostało sporo udoskonaleń i funkcjonalności :)
Załączniki
ulotka_chrzescijanskarandka.png


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl

Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości