Ulica Prosta

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
css
Posty: 276
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: css » 27 lip 2011, 18:39

Aga, ale macisz... 3 dni temu nie polecalas tu UP, dzis kajasz sie tam w popiele przed Smokiem. Czy jestes niezrownowazona emocjonalnie... Czy masz jakis w tym interes... Czemu Cie tak buja w rozne strony jak wiatr powieje... Zdecyduj sie na cos, bo to jest meczace.

przepraszam, klawiatura odmowila mi posluszenstwa i nie stawia polskich znaczkow.....


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 27 lip 2011, 20:00

css pisze:Aga, ale macisz...


Niekoniecznie!
Zasugerowana moimi ostatnimi wpisami utożsamiającymi Lelka z SW zareagowała impulsywnie i trochę niewspółmiernie. Minęło trochę czasu, emocje opadły, przemyślała i przeprosiła za swoje słowa, potępiające Smoka. To wbrew pozorom DOBRZE o niej świadczy.

css pisze:Czy jestes niezrownowazona emocjonalnie... Czemu Cie tak buja w rozne strony jak wiatr powieje...


A jeśli faktycznie jest niezrównoważona emocjonalnie i buja nią jak wiatr powieje, a przyczyna tego jest bardzo skomplikowana, o wiele bardziej niż mogłoby się komuś wydawać, to co, ukamieniujesz ją, czy może ukrzyżujesz, bo Ciebie to męczy? A może jednak wstawisz się przed Bogiem za Siostrę kiedy widzisz, że jest słaba i potrzebuje pomocy?


css
Posty: 276
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: css » 27 lip 2011, 20:59

Więc jej chętnie pomogę - najlepsze rozwiązanie na teraz to rezygnacja z pisania na forach, dopóki emocje nie zostaną uleczone.


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 27 lip 2011, 21:27

css pisze:Więc jej chętnie pomogę - najlepsze rozwiązanie na teraz to rezygnacja z pisania na forach, dopóki emocje nie zostaną uleczone.


I to jest po części słuszne rozwiązanie, ale gdzie w tym realna pomoc jest? Będziesz się modlił za Siostrę? :)


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 28 lip 2011, 02:11

Dziekuje Norbi, kochany Bracie. :cry:


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 28 lip 2011, 02:17

css pisze:Więc jej chętnie pomogę - najlepsze rozwiązanie na teraz to rezygnacja z pisania na forach, dopóki emocje nie zostaną uleczone
masz racje.


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.

(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 28 lip 2011, 06:17

Dziekuje Norbi, ze sie wtawiasz za mna i moja wine bierzesz na siebie.


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.

(Gal.2,20)
css
Posty: 276
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: css » 28 lip 2011, 11:49

Aga, Ty chyba tylko po to piszesz, żeby pomnożyć sobie liczbę postów...... 3 posty pod rząd Twoje, jeden obok drugiego, i tak jest często jak widzę, sama do siebie piszesz, sama sobie odpowiadasz..... Naprawdę to nie ma sensu, widać, że pisanie na forach Ci nie służy, więc chyba pora przestać. Nie piszę tego złośliwie, uwierz mi. Sam kiedyś zeźliłem się na 2 gości na forach, prztykaliśmy się, kosztowało mnie sporo nerwów pisanie na forum, więc poszedłem po rozum do głowy i dałem sobie na wstrzymanie...... Po czasie już bez nerwów, żali i utyskiwań mogłem znów pisać, nie bocząc się na nikogo.
Już nie raz tu i tam pisałaś, że żegnasz się z forum i prosiłaś admina o wykasowanie Twojego konta. A dalej piszesz..... tak - tak, nie - nie.... Inaczej nikt nie będzie Cie traktował poważnie.


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 01 sie 2011, 14:25

css, jesli powazne traktowanie wyglada tak jak to przedstawiles :-? :-/ . to wole bys traktowal mnie z miloscia (jak radzil Norbi) . :-P


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.

(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 01 sie 2011, 23:24

css pisze:Aga, Ty chyba tylko po to piszesz, żeby pomnożyć sobie liczbę postów...

"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą. A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego." Mat. 7.1-5

przeczytaj na spokojnie swoje posty w tym temacie i zastanów się czy czasem też nie piszesz tutaj tylko po to aby pomnożyć sobie liczbę postów...


css
Posty: 276
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: css » 03 sie 2011, 20:03

Oczywiście werset jak kulą w płot, znów..... Byle oddać, nieważne, że bez sensu.....
Ażeby Tobie przybył kolejny post, to przypominam, że masz zaległą pracę o irydologii......


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 01 lut 2013, 23:20

Orion pisze:można znależć sporo ciekawych artykułów krytycznie oceniających

i tu jest pies pogrzebany, ulica prosta skupia się TYLKO na krytykowaniu, a nie na budowaniu :-/ i co gorsza nie można mieć odmiennego zdania od administratora, pozwolę sobie wkleić to co niedawno napisałem im wprost:

uprawiacie straszne sekciarstwo i dyktaturę, nikt nie ma prawa interpretować proroctw inaczej niż wy, a każdy kto to robi ten heretyk, zwiedziony, wy macie monopol na interpretację proroctw itd., szczerze mówiąc to w żadnym zborze nie spotkałem się z takim sekciarstwem i taką dyktaturą jaka jest tutaj, smok to guru, któremu każdy musi być być bezwzględnie uległy i jest wszystko ok do czasu gdy ktoś pisze dokładnie tak jak smok, ale jak się ktoś odważy napisać inaczej to heretyk i trzeba go agresywnie zaatakować wyzwać od niedouczonych itd.

dodam jeszcze, że tam jeszcze uprawia się straszną manipulację, smok usuwa co mu się podoba, szatkuje dyskusję i ją cenzuruje, takiej cenzury to nie ma na żadnym forum jak na tamtym, bo nie trzeba pisać postów niekulturalnych, wystarczy konkretnie obalić smocze poglądy, aby post zniknął, a user dostał blokadę na pisanie :-/ gdy smok czuje się górą to pozwala pisać co się chce, ale gdy widzi, że jego teologia jest mocno zagrożona, a on zostaje bez argumentów, to dyskusja zostaje poszatkowana, a oponent wychodzi na idiotę... no, ale w ten sposób właśnie powstają artykuły łowców zwiedzeń, przez podobną manipulację :-/


Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 02 lut 2013, 00:04

Hardi pisze:dodam jeszcze, że tam jeszcze uprawia się straszną manipulację, smok usuwa co mu się podoba, szatkuje dyskusję i ją cenzuruje

Hardi pisze:gdy widzi, że jego teologia jest mocno zagrożona, a on zostaje bez argumentów, to dyskusja zostaje poszatkowana, a oponent wychodzi na idiotę...

A dlaczego ty robisz to samo szatkując wypowiedzi Johna MacArthura na wspomnianym forum?

Mam na myśli ten cytat:
"gdybyśmy pozyskali dla Chrystusa kogoś niewybranego, Bóg i to nam by przebaczył"

Dlaczego wyciąłeś słowa:

“Jestem przekonany, jak ktoś żartobliwie powiedział, że gdybyśmy pozyskali dla Chrystusa kogoś niewybranego, Bóg i to nam by przebaczył.”


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 02 lut 2013, 00:24

Puritan pisze:Jestem przekonany, jak ktoś żartobliwie powiedział, że gdybyśmy pozyskali dla Chrystusa kogoś niewybranego, Bóg i to nam by przebaczył.”

i wszystko na temat :)

wybacz, ale nie znałem tej wcześniejsze części, jednak sens został zachowany i się nie zmienił, poza tym ty akurat nie powinieneś o tym wspominać, kto jak kto, ale na pewno nie ty...


Sara
Posty: 1753
Rejestracja: 09 gru 2009, 10:10
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Sara » 02 lut 2013, 09:46

uprawiacie straszne sekciarstwo i dyktaturę, nikt nie ma prawa interpretować proroctw inaczej niż wy, a każdy kto to robi ten heretyk, zwiedziony, wy macie monopol na interpretację proroctw itd., szczerze mówiąc to w żadnym zborze nie spotkałem się z takim sekciarstwem i taką dyktaturą jaka jest tutaj, smok to guru, któremu każdy musi być być bezwzględnie uległy i jest wszystko ok do czasu gdy ktoś pisze dokładnie tak jak smok, ale jak się ktoś odważy napisać inaczej to heretyk i trzeba go agresywnie zaatakować wyzwać od niedouczonych itd.


Bzdury waść piszesz, że szkoda czytać.
śledziłam wątek, widziałam, jak cierpliwie zadawano Ci pytania( nie tylko Smok), a Ty migałeś się od odpowiedzi. Dyskusja z Twojej strony była niemerytoryczna. Potem, jak bracia przedstawili Ci inny punkt widzenia, to się obraziłeś, że inaczej myślą, no bo wszyscy muszą podzielać Twoje poglądy.
Poza tym zignorowałeś regulamin tego forum, wg którego nie wolno zostawiać pytań adwersarzy bez odpowiedzi. Jeśli nie podoba Ci się forum ze względu na regulamin, to tam nie wchodź i nie pisz, proste.
Tę dyskusję mogłeś zakończyć po prostu- OK, nie mam więcej argumentów, ale i tak pozostaję przy swoim zdaniu, jak i wy zostańcie przy swoim i nikt by Cię "nie przymuszał" ani Tobą "nie manipulował". Każdy ma mieć prawo do własnych przekonań, w tym odmiennych od Twoich, Hardi. A tak to robisz z siebie biedną ofiarę wyżywając się na innym forum i skarżąc dookoła jak mały dzieciak. Wstyd.

Swego czasu na tym forum nazwałeś mnie osobą nieodrodzoną w Panu, przed którą należy ostrzegać jak przed wilkiem jedynie dlatego, że ośmieliłam się mieć inne przekonania od Ciebie w kwestii palenia papierosów i ślubów. Więc nie wiem, kto tu "dyktaturę" stosuje
( bracia z prostej wykazali się wobec Ciebie daleko idącą cierpliwością i kulturą).Cóż, jak widać, każdy sądzi podług siebie...

Znam to forum, bywam tam od lat, jestem zarejestrowana i w paru sprawach po drodze nie zgadzałam się ze Smokiem czy innym rozmówcą, ale nie doświadczyłam "dyktatury" ani obraźliwych epitetów.

Dorośnij, Hardi. I zrozum- nie każdy musi wierzyć jak Ty, mieć takie poglądy jak Ty.

Co do "niedouczony"...no cóż, wystarczy prześledzić Twoje argumenty contra argumenty adwersarzy...coś niecoś jednak powinieneś doczytać, skoro się bierzesz za tak poważny temat eschatologiczny, nie uważasz?

http://www.ulicaprosta.net/forum/viewto ... 015#p45015

Każdy może sam sobie zweryfikować. Miłej lektury.



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości