Ulica Prosta

Ciekawe strony internetowe - warte polecenia
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 17 wrz 2010, 14:14

css pisze:Przyczepiłem się tu akurat nicka. Ja też bym takiego nie wybrał, ani Bestii. Dziękuję 2 osobom za ustosunkowanie się. Chciałem znać zdanie użytkowników forum.
Skąd wiesz Lash, że SW nie ma na tym forum? Ja mam o nim akurat raczej dobre zdanie (raczej), ale nick to porażka.
Nie wiem
nie przyznał sie nigdy że to on więc chyba go nie ma.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 17 wrz 2010, 21:41

Małgorzata pisze:Jeżeli chodzi o Baltazara Gąbkę to nie jest bajka. To jest KRESKÓWKA albo inaczej FILM ANIMOWANY. Bajka to bardzo krótki, wierszowany utwór z morałem ( pisał je Ignacy Krasicki ). To tyle w kwestii precyzji.

Masz rację sam kiedyś wszystkich poprawiałem, gdy mówili bajka na dobranockę, ale tutaj użyłem tego słowa, bo chciałem inne ale zapomniałem jak się tamto słowo pisze, nie chciało mi sie sprawdzać w słowniku, więc poszedłem na skróty i "podeptałem" swoje zasady ;-)


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"

Obrazek
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 17 wrz 2010, 21:44

agnieszkas pisze:Z Wikipedii;

"Postać smoka wawelskiego występuje jako postać pozytywna w filmie animowanym Porwanie Baltazara Gąbki ratując świat przed opryszkami z Krainy Deszczowców."

No właśnie, tego też mi sie sprawdzić nie chciąło bo chciałem napisac "porwanie BG " ale nie byłem pewien czy to poprawny tytuł, bo znam inna " Porwanie Glusia" też "bajka" dziwna i mroczna w pewien sposób.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"


Obrazek
Awatar użytkownika
believer
Posty: 600
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:11
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: z Milczącej Planety /Thulcandra/
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: believer » 20 wrz 2010, 13:34

Czy ktoś wie co się stało z Ulica Prostą?, chyba od soboty ta strona się nie otwiera. Nastąpił cud ;) , czy nie zapłacili za serwer albo zaprzestali działalności? a może ich zaatakował jakiś super heretyk-haker, a może admin wyjechał? Nie ukrywam, że po złych doświadczeniach z nimi, mam do nich raczej negatywny stosunek i pojawiła się nadzieja, że zniknęli. Może się też okazać, że w sobotę była paruzja i wszyscy zostaliśmy, a oni jako jedyna czysta i prawomyślna grupa zostali zabrani :lol:
Jakby ktoś się nie znał na żartach - to żartuję , a pytam się poważnie-co z nimi?


"Hier stehe ich, ich kann nicht anders, Gott helfe mir, Amen" ;)
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 20 wrz 2010, 13:45

Forum "chodzi" nawet sie zalogowałem na chwilkę.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 20 wrz 2010, 15:45

byłembaptystą pisze:oże się też okazać, że w sobotę była paruzja i wszyscy zostaliśmy, a oni jako jedyna czysta i prawomyślna grupa zostali zabrani


Dobre! :-D :-D :-D


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 20 wrz 2010, 15:49

Lash pisze:Forum "chodzi" nawet sie zalogowałem na chwilkę.


potwierdzam, ze forum "chodzi".


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 20 wrz 2010, 16:45

Cały czas działa co oznacza zapewne, że porwani byli inni Chrześcijanie, a my wspólnie zostaliśmy ;)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 21 wrz 2010, 16:26

strona i forum działają, w prawdzie na forum nie kwitnie życie (chyba jest w stanie hibernacji, albo śmierci klinicznej), a na stronie nie pojawiły się jak dotąd budujące rzeczy, tylko same polowanie na czarownice i szukanie herezji wszędzie gdzie się da, ale działa 8-)


css
Posty: 276
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: css » 21 wrz 2010, 19:03

A mnie nie działa! Dobrzy jesteśmy, nie za bardzo nam tam coś pasuje, a jednak zaglądamy. Jak się nazywa taka choroba?


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 21 wrz 2010, 20:55

masochizm :?: 8-)

ja tam teraz zajrzałem, aby zobaczyć czy działa i tyle 8-)

usuń wszystkie "ciasteczka", może to ci pomoże...


Awatar użytkownika
believer
Posty: 600
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:11
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: z Milczącej Planety /Thulcandra/
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: believer » 21 wrz 2010, 21:26

U mnie dalej nie działa :-x

Do css: nie obraź się, ale to dobrze, że Ci nie działa, bo myślałem, że już się ośmieszyłem, że nie umiem obsługiwać internetu - bo u mnie nie działa, a wszystkim działa, czyli coś u mnie nie tak.
Może to i dobrze, bo nie będę tego czytał i sie denerwował....Może faktycznie jakieś ciasteczko śmierci załapałem, albo Smok zdalnie blokuje wrogów, kupił sobie jakiś program albo ściągnął z rapidshare albo zatrudnił hakera :roll:


"Hier stehe ich, ich kann nicht anders, Gott helfe mir, Amen" ;)
css
Posty: 276
Rejestracja: 04 lut 2008, 20:34
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: css » 21 wrz 2010, 22:33

Ja osioł zły adres miałem, chyba jakiś stary, z końcówką net.pl, a ma być na końcu lap.pl i załapało! A już też myślałem, że SW wynalazł cyber metodę z użyciem satelity na blokowanie malkontentów! hihihi!!


Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 22 wrz 2010, 01:21

obecny adres to www.ulicaprosta.lap.pl


jurx
Posty: 29
Rejestracja: 06 kwie 2010, 23:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jurx » 16 cze 2011, 19:42

Słuchałem właśnie dwóch kazań ze strony ulicaprosta.net. Facet strasznie nudzi. Do tej pory nie wiem o co mu chodzi. Owija ciągle, krąży wokół tematu. Mnie to niczego nie nauczyło. Nie polecam słuchać.



Wróć do „Chrześcijańskie WWW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości