yo yo

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
piotrek-
Posty: 35
Rejestracja: 05 sie 2008, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: topsicret
Gender: None specified
Kontaktowanie:

yo yo

Postautor: piotrek- » 05 sie 2008, 23:12

witam wszystkich
byłem krutko na forum protestanci.org i byłem pewien ze jestem na protestanckim forum i przez przypadek odkryłem ze tak wcale niejest.
ciesze sie ze odkryłem to forum i mam nadzieje ze wszyscy sie spostrzezą co to jest za forum protestanci.org
Błogosławie was.

aha i jestem dyslektykiem :)


piotrek-
Posty: 35
Rejestracja: 05 sie 2008, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: topsicret
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: piotrek- » 05 sie 2008, 23:46

a co asz tak zle tu jest?


Admin
Administrator
Posty: 159
Rejestracja: 04 sty 2008, 10:53
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 06 sie 2008, 06:16

Witaj Piotrek na forum :-)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: yo yo

Postautor: fantomik » 06 sie 2008, 08:05

piotrek- pisze:witam wszystkich[...]

Cześć Piotrku :-)

piotrek- pisze:aha i jestem dyslektykiem :)

Ja także jestem i uważam, że to zawyża dla nas wymagania, a nie je zaniża. Mam nadzieję, że myślisz podobnie.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 06 sie 2008, 08:07

Haereticus pisze:[...]Ale musisz być przygotowany na to, że nie każdy tu jest taki, jakbyś oczekiwał zapewne, niestety.

W każdej chwili swojego życia należy być przygotowanym na taką ewentualność -- ludzie to nie maskotki, ani marionetki. Chrystus ukochał nas jak jeszcze byliśmy grzesznikami. To się nazywa Miłość Bezwarunkowa i my także mamy się w tej Miłości hartować. Więc jeśli masz problem z Bratem, to w pierwszej kolejności proś Pana aby On Tobie dał Łaskę wybaczenia i pokochania tegoż Brata takim jakim jest, wtedy też będziesz mógł z czystym sumieniem prosić za owym Bratem, aby Pan Go także obdarzył swoją Łaską. Wiem, że to jest trudne, mi samemu często nie wychodzi ale uważam, że taka powinna być kolej rzeczy.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
piotrek-
Posty: 35
Rejestracja: 05 sie 2008, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: topsicret
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: piotrek- » 06 sie 2008, 11:24

Amen


piotrek-
Posty: 35
Rejestracja: 05 sie 2008, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: topsicret
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: piotrek- » 06 sie 2008, 13:29

ok protestantem jestem od trzech lat w sumie jak byłem mały to chodziłem do baptystów ale później przestałem (nie z powodu kościoła po prostu odszedłem), ochrzciłem się prawie rok temu, za dwa lata ide do seminarium i chce gdzieś za granicą służyć Bogu. Na razie chodzę do liceum informatycznego (wymodlone liceum ale to długa historia) i to tyle.

edit moderatora (fantomik): poprawiłem nieco pisownię. (jako dyslektyk wolę zwrócić na to uwagę)
Ostatnio zmieniony 07 sie 2008, 13:21 przez piotrek-, łącznie zmieniany 3 razy.


Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 06 sie 2008, 13:44

Dlaczego chcesz służyć za granicą?


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
piotrek-
Posty: 35
Rejestracja: 05 sie 2008, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: topsicret
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: piotrek- » 06 sie 2008, 15:04

czuje ze Pan mnie tam powołuje


Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 06 sie 2008, 20:29

Polska jest to kraj misyjny - tutaj należy rozpowszechniać ewangelię. Nie widzę żadnego sensu żeby wyjeżdżać na stałe za granicę.


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości