Powitanie Papisty

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Powitanie Papisty

Postautor: Michał » 31 sty 2008, 23:37

Witam!

Pisze od pewnego czasu, a nie zdążyłem się przedstawić.

Część z Was mnie zna - niektórzy od lepszej strony, inni od gorszej. Faktem jest, że czasem w ferworze dyskusji daję się zbyt łatwo prowokować i nie zawsze trzymam emocje na wodzy. Staram się jednak pracować nad sobą, więc przy odrobinie dobrej woli z mojej i Waszej strony nieprzyjemnych sytuacji na tym forum będzie jak najmniej.

Skąd katolik na protestanckim forum? Otóż swego czasu odszedłem od Kościoła katolickiego i zbliżyłem się do protestantyzmu, jednak wkrótce powróciłem do łączności z Rzymem (można o tym poczytać tutaj)

Głównym, a właściwie jedynym celem mojej obecności na tym forum jest obrona dobrego imienia Kościoła katolickiego, rozwiewanie mitów i odpieranie pomówień na temat katolicyzmu. Nie jest moją intencją nawracanie Was na katolicyzm.

Jestem otwarty na dyskusje i polemiki, ale oczekuję choćby minimum tolerancji i zrozumienia - sam też staram się je okazywać innym.

Moje przemyślenia możecie jakby co poczytać na blogu - do wyboru, do koloru - na bloxie, salonie albo blogspocie.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 31 sty 2008, 23:44

Cześć Michał :)


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 01 lut 2008, 10:37

no i kolejna znajoma twarz ;-)


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kania » 01 lut 2008, 11:42

Michał pisze:Faktem jest, że czasem w ferworze dyskusji daję się zbyt łatwo prowokować i nie zawsze trzymam emocje na wodzy. Staram się jednak pracować nad sobą, więc przy odrobinie dobrej woli z mojej i Waszej strony nieprzyjemnych sytuacji na tym forum będzie jak najmniej.

:) cześć Michał :)
Cieszę się, że jesteś i deklaruję dobrą wolę z mojej strony ;)


kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kania » 01 lut 2008, 12:54

Michał, ja tak ładne Cię przywitałam, a później czytam forum i widzę, że to Twoje "czasami mnie ponosi" nie jest takie czasami :(
Hmm, miałam napisać "...", ale nie chcę żebyś się poczół urażony więc powiem po prostu że jeśli chcemy żeby ludzie traktowali nas poważnie i z szacunkiem to sami musimy ich tak traktować. Czy na pewno jesteś tu z powodów, które opisałeś w swoim powitalnym poście? Bo na razie wygląda to na walkę na noże! Bądź tolerancyjny (modne słowo ostatnio) i otwarty. Nie musisz sie z nikim zgadzać, ale nie musisz również psuć ludziczkom dnia swoimi wypowiedziami :)


Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Michał » 01 lut 2008, 19:28

Wiesz, co - jak Ty byś reagowała na prowokacyjne i trollujące posty, których autorka nie pozostawia wątpliwości, że uważa Cię za gówniarza (uparte używanie zdrobnienia mimo kilkukrotnych uwag, że sobie tego nie życzę). Jeśli ktoś, kto nie pozwala sobie pluć w twarz psuje Ci dzień, to bardzo mi przykro.


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
kania
Posty: 42
Rejestracja: 11 sty 2008, 22:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kania » 01 lut 2008, 19:51

nie mi zepsułeś dzień, bo mnie tamta rozmowa nie dotyczyła. Widzisz, jesteś wrażliwy na to co inni do Ciebie mówią i bronisz się atakując. Tylko, że to działa w dwie strony. Pamiętasz jeden z głównych przesłanek z dramatów np Szekspira? Zbrodnia rodzi zbrodnie, zło rodzi i pociąga za sobą zło! Jeśli Ty reagujesz agresywnie to czasami z niewinnego komentarza czy lekko uszczypliwej uwagi tworzy się coś co się nikomu nie podoba, a jednocześnie żadna ze stron nie wie jak to przerwać żeby wyjść z podniesioną głową z potyczki. Acha, Ciebie drażniły zdrobnienia, a Axanne Twoje "proszę pani"


mobi
Posty: 76
Rejestracja: 22 sty 2008, 16:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mobi » 06 lut 2008, 13:19

Cze :)


Awatar użytkownika
gargamelus
Posty: 127
Rejestracja: 11 sty 2008, 16:18
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: gargamelus » 06 lut 2008, 13:53

ty tylko bracie złe rzeczy widzisz wokół siebie - wyluzuj
szukaj dobrych :-)


telewizja chrześcijańska www.goodtv.pl zaprasza

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości