Strona 1 z 1

witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 09 gru 2018, 19:20
autor: Gingers
Jako, że pan wszechwładny, właściciel tego "przybytku", nie jest w stanie znieść, gdy pokazuje mu się błędy w jego naukach, dlatego też prawdopodobnie strzeli mi karnego bana (w tym sie wyspecjalizował). Zatem nie będę mogła ani nic czytać na forum ani przeglądać prywatnych wiadomości, dlatego, uprzedzając fakty, profilaktycznie od razu się pożegnam z tymi, którzy mają jeszcze jakieś chrześcijańskie atrybuty, którzy mają ludzką twarz, bo takie osoby tez tutaj bywają. Mam nadzieje, że nie dadzą się struć tutaj słodkimi słówkami co niektórych. Jaki pan, taki kram.
Zanim ten post podzieli los wszystkich moich ostatnich postów :girl:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 09 gru 2018, 22:11
autor: nadrozd
3maj się... miło było poznać....

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 09 gru 2018, 23:21
autor: magda
No miło ze odchodzisz do swoich , tam twoje miejsce , tu sie niczego do tej pory nie nauczyłaś to lepiej idź swoja drogą tą szeroką na zatracenie z twoim kościołem skoro sama tak zdecydowałaś to twoja sprawa ,miałaś szansą i nie chciałaś nikt cie na siłę nie zatrzyma krzyzyk na drogę. :D

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 10 gru 2018, 11:23
autor: wybrana
Gingers pisze:Jako, że pan wszechwładny, właściciel tego "przybytku", nie jest w stanie znieść, gdy pokazuje mu się błędy w jego naukach, dlatego też prawdopodobnie strzeli mi karnego bana (w tym sie wyspecjalizował). Zatem nie będę mogła ani nic czytać na forum ani przeglądać prywatnych wiadomości, dlatego, uprzedzając fakty, profilaktycznie od razu się pożegnam z tymi, którzy mają jeszcze jakieś chrześcijańskie atrybuty, którzy mają ludzką twarz, bo takie osoby tez tutaj bywają. Mam nadzieje, że nie dadzą się struć tutaj słodkimi słówkami co niektórych. Jaki pan, taki kram.
Zanim ten post podzieli los wszystkich moich ostatnich postów :girl:

Pamiętaj, że każdy stanie indywidualnie na Sądzie Bożym i indywidualnie odpowie za swoje życie.
Tylko Bóg zna wartość serca człowieka, i tylko Bogu powinniśmy starać się podobać.
Czasem osąd Boży różni się od osądu człowieka.
Kochaj Boga, przede wszystkim kochaj bardziej niż człowieka.

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 10 gru 2018, 20:53
autor: Dziesięć panien
Witam nie zakładając nowego tematu. Zabrakło koloru adekwatnie do mojej wiary. Odnośnie tematu który czytałem zanim się zarejestrowałem. Rozumiem że czasami emocje biorą górę, ale myślę że nie ma co się poddawać. Jeśli jest jakiś problem z kimś to najlepiej wybaczyć. Jak się drzewo przeciera to lecą drzazgi.
.

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 10 gru 2018, 22:02
autor: magda
No nie bardzo rozumiesz sprawę tu nie ma nic do przebaczania bo nikt nikomu nie zawinił ta pani jest katoliczką a tu jest forum protestanckie i ona ma preetensje do moderatora ze nie chce zeby tu było po katolicku , no nie będzie tak jak ona chce w związku z czym się obraża ale nikt nie zawinił.

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 11 gru 2018, 09:16
autor: Dziesięć panien
Tak nie rozumiem. Poprostu nie lubię sporów. Tak jak w rodzinach zdarzają się spory lecz przed zachodem i na kolanach są wyjaśnione. Tak powinno być między wierzącymi. Większe zrozumienie tym bardziej że nie widzimy się na żywo lecz wirtualnie. Takie jest zrozumienie Słowa że każdy jakoś inaczej widzi tą samą sytuację o ile nie dodaje czegoś od siebie i zmienia kontekst. Jeśli gdzieś nie jestem mile widziany to odchodzę bez fochów. Trzeba się zastanowić nad sobą niż winnych szukać poza sobą. Może coś źle napisałem, obraziłem kogoś. Co robię źle... Sąd Boży zaczyna się od mnie. Gdybyśmy sami siebie sądzili nie bylibyśmy sądzeni. To tyle w tym temacie.

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 11 gru 2018, 13:18
autor: He.Lena
Dziesięć panien pisze:Tak nie rozumiem. Poprostu nie lubię sporów. Tak jak w rodzinach zdarzają się spory lecz przed zachodem i na kolanach są wyjaśnione. Tak powinno być między wierzącymi. Większe zrozumienie tym bardziej że nie widzimy się na żywo lecz wirtualnie. Takie jest zrozumienie Słowa że każdy jakoś inaczej widzi tą samą sytuację o ile nie dodaje czegoś od siebie i zmienia kontekst. Jeśli gdzieś nie jestem mile widziany to odchodzę bez fochów. Trzeba się zastanowić nad sobą niż winnych szukać poza sobą. Może coś źle napisałem, obraziłem kogoś. Co robię źle... Sąd Boży zaczyna się od mnie. Gdybyśmy sami siebie sądzili nie bylibyśmy sądzeni. To tyle w tym temacie.

Nie lubisz sporów, a forum (każde) to nieuniknione spory, dyskusje... :-/

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 11 gru 2018, 23:10
autor: magda
Dyskusje bywaja ostre bo tu z ludzi wyłazą rózne rzeczy które w świetle Słowa Bozego sie ujawniają, bywa ostro.

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

: 12 gru 2018, 10:49
autor: KAAN
W tym dziale nie dyskutujemy.

pytania pomoc Chrześcijańska Randka Ewangelia w Centrum