witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
Gingers
Posty: 1634
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:55
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: Gingers » 09 gru 2018, 19:20

Jako, że pan wszechwładny, właściciel tego "przybytku", nie jest w stanie znieść, gdy pokazuje mu się błędy w jego naukach, dlatego też prawdopodobnie strzeli mi karnego bana (w tym sie wyspecjalizował). Zatem nie będę mogła ani nic czytać na forum ani przeglądać prywatnych wiadomości, dlatego, uprzedzając fakty, profilaktycznie od razu się pożegnam z tymi, którzy mają jeszcze jakieś chrześcijańskie atrybuty, którzy mają ludzką twarz, bo takie osoby tez tutaj bywają. Mam nadzieje, że nie dadzą się struć tutaj słodkimi słówkami co niektórych. Jaki pan, taki kram.
Zanim ten post podzieli los wszystkich moich ostatnich postów :girl:


:cleanglasses:
--------
Jaki pan - taki kram, czyli banda kłamliwych uzurpatorów z przerośniętym ego.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: nadrozd » 09 gru 2018, 22:11

3maj się... miło było poznać....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: magda » 09 gru 2018, 23:21

No miło ze odchodzisz do swoich , tam twoje miejsce , tu sie niczego do tej pory nie nauczyłaś to lepiej idź swoja drogą tą szeroką na zatracenie z twoim kościołem skoro sama tak zdecydowałaś to twoja sprawa ,miałaś szansą i nie chciałaś nikt cie na siłę nie zatrzyma krzyzyk na drogę. :D


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: wybrana » 10 gru 2018, 11:23

Gingers pisze:Jako, że pan wszechwładny, właściciel tego "przybytku", nie jest w stanie znieść, gdy pokazuje mu się błędy w jego naukach, dlatego też prawdopodobnie strzeli mi karnego bana (w tym sie wyspecjalizował). Zatem nie będę mogła ani nic czytać na forum ani przeglądać prywatnych wiadomości, dlatego, uprzedzając fakty, profilaktycznie od razu się pożegnam z tymi, którzy mają jeszcze jakieś chrześcijańskie atrybuty, którzy mają ludzką twarz, bo takie osoby tez tutaj bywają. Mam nadzieje, że nie dadzą się struć tutaj słodkimi słówkami co niektórych. Jaki pan, taki kram.
Zanim ten post podzieli los wszystkich moich ostatnich postów :girl:

Pamiętaj, że każdy stanie indywidualnie na Sądzie Bożym i indywidualnie odpowie za swoje życie.
Tylko Bóg zna wartość serca człowieka, i tylko Bogu powinniśmy starać się podobać.
Czasem osąd Boży różni się od osądu człowieka.
Kochaj Boga, przede wszystkim kochaj bardziej niż człowieka.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: Dziesięć panien » 10 gru 2018, 20:53

Witam nie zakładając nowego tematu. Zabrakło koloru adekwatnie do mojej wiary. Odnośnie tematu który czytałem zanim się zarejestrowałem. Rozumiem że czasami emocje biorą górę, ale myślę że nie ma co się poddawać. Jeśli jest jakiś problem z kimś to najlepiej wybaczyć. Jak się drzewo przeciera to lecą drzazgi.
.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: magda » 10 gru 2018, 22:02

No nie bardzo rozumiesz sprawę tu nie ma nic do przebaczania bo nikt nikomu nie zawinił ta pani jest katoliczką a tu jest forum protestanckie i ona ma preetensje do moderatora ze nie chce zeby tu było po katolicku , no nie będzie tak jak ona chce w związku z czym się obraża ale nikt nie zawinił.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: Dziesięć panien » 11 gru 2018, 09:16

Tak nie rozumiem. Poprostu nie lubię sporów. Tak jak w rodzinach zdarzają się spory lecz przed zachodem i na kolanach są wyjaśnione. Tak powinno być między wierzącymi. Większe zrozumienie tym bardziej że nie widzimy się na żywo lecz wirtualnie. Takie jest zrozumienie Słowa że każdy jakoś inaczej widzi tą samą sytuację o ile nie dodaje czegoś od siebie i zmienia kontekst. Jeśli gdzieś nie jestem mile widziany to odchodzę bez fochów. Trzeba się zastanowić nad sobą niż winnych szukać poza sobą. Może coś źle napisałem, obraziłem kogoś. Co robię źle... Sąd Boży zaczyna się od mnie. Gdybyśmy sami siebie sądzili nie bylibyśmy sądzeni. To tyle w tym temacie.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: He.Lena » 11 gru 2018, 13:18

Dziesięć panien pisze:Tak nie rozumiem. Poprostu nie lubię sporów. Tak jak w rodzinach zdarzają się spory lecz przed zachodem i na kolanach są wyjaśnione. Tak powinno być między wierzącymi. Większe zrozumienie tym bardziej że nie widzimy się na żywo lecz wirtualnie. Takie jest zrozumienie Słowa że każdy jakoś inaczej widzi tą samą sytuację o ile nie dodaje czegoś od siebie i zmienia kontekst. Jeśli gdzieś nie jestem mile widziany to odchodzę bez fochów. Trzeba się zastanowić nad sobą niż winnych szukać poza sobą. Może coś źle napisałem, obraziłem kogoś. Co robię źle... Sąd Boży zaczyna się od mnie. Gdybyśmy sami siebie sądzili nie bylibyśmy sądzeni. To tyle w tym temacie.

Nie lubisz sporów, a forum (każde) to nieuniknione spory, dyskusje... :-/


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: magda » 11 gru 2018, 23:10

Dyskusje bywaja ostre bo tu z ludzi wyłazą rózne rzeczy które w świetle Słowa Bozego sie ujawniają, bywa ostro.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: witam i na wszekli wypadek od razu żegnam

Postautor: KAAN » 12 gru 2018, 10:49

W tym dziale nie dyskutujemy.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości