Witam serdecznie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
kociemba
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2017, 07:42
wyznanie: Ateista
O mnie: Witam, jestem byłym katolikiem, obecnie ateistą mam 15 lat i interesuje się religiami oraz reformacją.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Witam serdecznie

Postautor: kociemba » 08 gru 2017, 07:48

Witam, nazywam się Kacper mam 15 lat oraz jestem byłym katolikiem. Obecnie jestem ateistą jednak zamiarzam wstąpić do Koszalińskiego Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Na forum chciałbym pogłębiać swoją wiarę jako protestant oraz potrzebuje pomocy z wulgarnym księdzem katolickim z mojej parafii który obraża protestantów oraz prawosławnych nazywając ich herezją. ;-) Z bogiem.


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam serdecznie

Postautor: MieczDucha » 08 gru 2017, 18:22

witaj, jesteś więc ateistą czy chrześcijaninem. Czy jesteś zbawiony ?? , a co do ateizmu to taki nie istnieje, bo wg nieomylnej, natchnionej Biblii wszyscy wiedzą że jest osoby BÓG - STWÓRCA a my GO znamy już osobiście w Chrystusie - http://mieczducha888.blogspot.com/2017/ ... eizmu.html

, jeśli potrzebujesz pomocy to polegaj na EMANUELU - ON jest nieskończenie większy i mądrzejszy od wszystkich ludzi razem wziętych ... " Oto Bóg jest moim pomocnikiem " - Psalm 54:4a UBG_____ " Lepiej ufać PANU, niż polegać na człowieku.9 Lepiej ufać PANU, niż polegać na władcach." - Psalm 118:8-9 UBG _____ " Nie pokładajcie ufności we władcach ani w żadnym synu ludzkim, u którego nie ma wybawienia.
4 Opuszcza go duch i wraca do swojej ziemi; w tymże dniu zginą wszystkie jego myśli.
5 Błogosławiony ten, kogo pomocą jest Bóg Jakuba, kto nadzieję pokłada w PANU, jego Bogu;
6 Który uczynił niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest; który dochowuje prawdy na wieki;" - Psalm 146:3-6 UBG

ucz się polegać na PANU, w nim ufać bo na tym m.in polega żywa wiara,

, pozdrawiam Dominik



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość